Прочистване на организма от паразити

  • 885 000
  • 1 333
  •   2
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 197
здравейте, както писах по горе аз приемах тройчатка на таблетки на биохерба. Пих ги според указанията на опаковката 2 пъти преди храна по 1 таблетка  заедно с това пиех и на таблетки лют червен пипер cayenne на  nature's way и след 2 седмица получих обрив с неприятен сърбеж по гърба и гърдите. Писах на сайта  bilki.bg  за съвет и ми отговориха че това е нормално и ако не може да търпя сърбежа да спра временно приемането на таблетките. Т.к. се наложи да се майа с алергозан т.к. не мога да търпя сърбежа за сега съм спряла приема .Моля, ако някой има наблюдение или подобни проблеми да сподели.Аз по принцип се боря с чревна дисбактериоза и единственото нещо което приемам всеки ден е пробиотик.


# 1 096
  • Europe
  • Мнения: 548
Мога ли да попитам за какви точно паразити говорите и с какви изследвания сте установили, че ги имате?

Иначе мога да ви кажа няколко изпитани от мен неща:

Армакс сребърна вода - 100% убива коките причиняващи ечемик. Аз съм си я пресипала в едно стъклено шише на Рефан със спрей. Пръскам директно в/у започващото да се възпалява зачервено петно по ръба на клепача по колкото пъти се сетя през деня. Ефекта идва още на първия ден спира да расте и да боли - а за 1-2 ечемика просто изчезва. Но, не спирам да пръскам поне още 4-5 дни - обаче по-разредено. Ср. вода (но горната марка) става за купища неща, не само за ечемик. Гъбички, течения, болки в ухото, упорита хрема от детската градина, вируси. На упътването пише - убива над 600 бактерии, ако правилно съм запомнила числото. За 6 минути "задушава" микробите, защото им блокира някакви ензими и те просто нямат шанс.

Друго ефикасно нещо с/у куп вируси и бактерии - САМЕНТО капки или капсули. Това е най-доброто нещо до момента, което съм срещала - изтребва, всеки вирус, бактерия и т.н. За съжаление вече е изчерпана книгата за него на български език, има я само на англ. в халите в София на щанда на Лечител.

Още нещо изключително ценно е Клеева тинктура. Пробвала съм 3-4 марки и съм се спряла на Прополмакс, дано не греша, че не ми е под ръка шишето - пак от Лечител то взимам, но финландската - тя изтребва също бая микроби. Уникална е сега за грипния сезон. Има купища инфо в нета за нея за това няма да се спирам.

Тези трите присъстват нон-стоп целогодишно в нашата аптечка. А Саментото и в момента ми е в чантата. Никъде не тръгвам без тях, защото са ме спасявали безброй пъти на всякъде по света.

От 10 години не съм имала проблеми с гъбички, течения и възпаления в интимната област и т.н.... а преди бях дежурна, въпреки че спазвах мо-тамо каквото ми кажеше гинеколожката - и така поне 10 лечения едно след друго. Накрая и тя беше се отказала да ме лекува и дори точно тя ми каза да потърся някакви други алтернативни методи. А пък аз взех, че я послушах уж пробно и постепенно открих тези 3-те и още куп неща и не съм посещавала повече гинеколог по подобни причини.

Мога ли да попитам за какви точно паразити говорите и с какви изследвания сте установили, че ги имате?

Последна редакция: чт, 01 дек 2016, 12:41 от aleina

# 1 097
  • Мнения: 567
Скрит текст:
Мога ли да попитам за какви точно паразити говорите и с какви изследвания сте установили, че ги имате?

Иначе мога да ви кажа няколко изпитани от мен неща:

Армакс сребърна вода - 100% убива коките причиняващи ечемик. Аз съм си я пресипала в едно стъклено шише на Рефан със спрей. Пръскам директно в/у започващото да се възпалява зачервено петно по ръба на клепача по колкото пъти се сетя през деня. Ефекта идва още на първия ден спира да расте и да боли - а за 1-2 ечемика просто изчезва. Но, не спирам да пръскам поне още 4-5 дни - обаче по-разредено. Ср. вода (но горната марка) става за купища неща, не само за ечемик. Гъбички, течения, болки в ухото, упорита хрема от детската градина, вируси. На упътването пише - убива над 600 бактерии, ако правилно съм запомнила числото. За 6 минути "задушава" микробите, защото им блокира някакви ензими и те просто нямат шанс.

Друго ефикасно нещо с/у куп вируси и бактерии - САМЕНТО капки или капсули. Това е най-доброто нещо до момента, което съм срещала - изтребва, всеки вирус, бактерия и т.н. За съжаление вече е изчерпана книгата за него на български език, има я само на англ. в халите в София на щанда на Лечител.

Още нещо изключително ценно е Клеева тинктура. Пробвала съм 3-4 марки и съм се спряла на Прополмакс, дано не греша, че не ми е под ръка шишето - пак от Лечител то взимам, но финландската - тя изтребва също бая микроби. Уникална е сега за грипния сезон. Има купища инфо в нета за нея за това няма да се спирам.

Тези трите присъстват нон-стоп целогодишно в нашата аптечка. А Саментото и в момента ми е в чантата. Никъде не тръгвам без тях, защото са ме спасявали безброй пъти на всякъде по света.

От 10 години не съм имала проблеми с гъбички, течения и възпаления в интимната област и т.н.... а преди бях дежурна, въпреки че спазвах мо-тамо каквото ми кажеше гинеколожката - и така поне 10 лечения едно след друго. Накрая и тя беше се отказала да ме лекува и дори точно тя ми каза да потърся някакви други алтернативни методи. А пък аз взех, че я послушах уж пробно и постепенно открих тези 3-те и още куп неща и не съм посещавала повече гинеколог по подобни причини.

Мога ли да попитам за какви точно паразити говорите и с какви изследвания сте установили, че ги имате?

От къде купуваш Армакс сребърна вода
За вагинални промивки кое точно използваш и в какви дози?

# 1 098
  • Europe
  • Мнения: 548
Скрит текст:
Мога ли да попитам за какви точно паразити говорите и с какви изследвания сте установили, че ги имате?

Иначе мога да ви кажа няколко изпитани от мен неща:

Армакс сребърна вода - 100% убива коките причиняващи ечемик. Аз съм си я пресипала в едно стъклено шише на Рефан със спрей. Пръскам директно в/у започващото да се възпалява зачервено петно по ръба на клепача по колкото пъти се сетя през деня. Ефекта идва още на първия ден спира да расте и да боли - а за 1-2 ечемика просто изчезва. Но, не спирам да пръскам поне още 4-5 дни - обаче по-разредено. Ср. вода (но горната марка) става за купища неща, не само за ечемик. Гъбички, течения, болки в ухото, упорита хрема от детската градина, вируси. На упътването пише - убива над 600 бактерии, ако правилно съм запомнила числото. За 6 минути "задушава" микробите, защото им блокира някакви ензими и те просто нямат шанс.

Друго ефикасно нещо с/у куп вируси и бактерии - САМЕНТО капки или капсули. Това е най-доброто нещо до момента, което съм срещала - изтребва, всеки вирус, бактерия и т.н. За съжаление вече е изчерпана книгата за него на български език, има я само на англ. в халите в София на щанда на Лечител.

Още нещо изключително ценно е Клеева тинктура. Пробвала съм 3-4 марки и съм се спряла на Прополмакс, дано не греша, че не ми е под ръка шишето - пак от Лечител то взимам, но финландската - тя изтребва също бая микроби. Уникална е сега за грипния сезон. Има купища инфо в нета за нея за това няма да се спирам.

Тези трите присъстват нон-стоп целогодишно в нашата аптечка. А Саментото и в момента ми е в чантата. Никъде не тръгвам без тях, защото са ме спасявали безброй пъти на всякъде по света.

От 10 години не съм имала проблеми с гъбички, течения и възпаления в интимната област и т.н.... а преди бях дежурна, въпреки че спазвах мо-тамо каквото ми кажеше гинеколожката - и така поне 10 лечения едно след друго. Накрая и тя беше се отказала да ме лекува и дори точно тя ми каза да потърся някакви други алтернативни методи. А пък аз взех, че я послушах уж пробно и постепенно открих тези 3-те и още куп неща и не съм посещавала повече гинеколог по подобни причини.

Мога ли да попитам за какви точно паразити говорите и с какви изследвания сте установили, че ги имате?

От къде купуваш Армакс сребърна вода
За вагинални промивки кое точно използваш и в какви дози?

Има я в една аптека на бул. Хр. Ботев и в един магазин в Лозенец, от София съм. Но вече си я поръчвам от сайта им - www.apmakc.com. На сайта сигурно пише някъде дозировките. Но аз съм си запазила едно листче с упътване и си го препрочитам, когато ми трябва. За промивки с армакс - 2-3 супени лъжици във водата би трябвало да са достатъчни, принципно тук предозиране няма, така че може и да увеличиш/намалиш в зависимост от ефекта. Но според мен за 3-4 дни по 1 път на ден и повече няма да имаш оплаквания, но трябва да продължиш още малко след това като разреждаш дните и намаляваш дозата. Може нпр. със спрей да пръскаш външно. Отделно можеш след/по време на хранене 1-2 супени лъжици да изпиеш. На вкус е като вода, почти няма вкус. Абе гъбичките нямат никакъв шанс с тези три неща - ама никакъв!

Иначе и Прополмакса и Саментото си работят също в полза на тези проблеми с влагалището, макар и да се приемат орално. Щом човек има проблем с такива неща, значи организмът е подкиселен. Ще бъде от полза също всяка алкализираща диета с лимони, много зеленчуци, плодове и вода. Стандартните здравословни неща. Също така ако спреш всяка захар (дори от плод) за 15 дни гъбичките ще намалеят значително без нищо друго да правиш, защото това е тяхната храна.

Много бързам и нямам хич време, но искам да ти помогна и за това са ми малко накъсани изреченията.

Последна редакция: чт, 01 дек 2016, 15:27 от aleina

# 1 099
  • Мнения: 567
Благодаря ти aleina аз по принцип ползвам ММС/ЦДС, но не пречи да пробвам и с тези неща или когато нямам такъв.Много полезна информация на човек,който е осъзнал е фармацевтиката е пиявица.... Mr. Green

# 1 100
  • Europe
  • Мнения: 548
Сигурно си има и животоспасяващи случаи, които са задължително за АБ-ци. Но да не дава господ да си "изпускаме" здравето, чак до там.  bouquet  Ще погледна и твоето решение, че ми стана любопитно.

# 1 101
  • Мнения: 33
Имате ли идея с Тройчатка мога ли да проведа курс на лечение на 14 годишно дете? Навсякъде чета, че не се дава на лица под 18 години.

# 1 102
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Щом така пише,значи не е подходящо Naughty

# 1 103
  • Мнения: 8 952
Мисля да поръчам за съпруга си ЦДС. От няколко години той има ужасни проблеми със стомах и черва. Ходи по сто лекари и сто изследвания. Уж нищо му няма, пък той зле. Е, за паразити не се е изследвал. Не иска и да ме чуе...
Онзи ден свекърва ми се оказа, че е изкарала вече един курс с ЦДС. Каза, че й се е оправил стомаха, подуване и т.н. А тя по принцип непрекъснато има проблеми.
Мъжът ми най-сетне склони.

# 1 104
  • Мнения: 304
Имате ли идея с Тройчатка мога ли да проведа курс на лечение на 14 годишно дете? Навсякъде чета, че не се дава на лица под 18 години.
Не искам да да звуча като свекърва и да дудна едно и също, но моля Ви не го давайте на дете. Мненията са много противоречиви.
Прочетете статията тук http://www.bgbilka.com/2613/%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BA%D1%82 … 1%82%D0%BA%D0%B0/ , прочетете и мненията от долу - в тях също има полезна, поне за мен, информация.
Като например че пелинът, една от съставките на тройчатката трябва да е задължително СЛАДЪК пелин  Artemisia annua, не БЯЛ пелин   Artemisia absinthium, защото белият е отровен, забранен в Европа, защото е токсичен.
http://www.iherb.com/Now-Foods-Fresh-Green-Black-Walnut-Wormwood … 2-fl-oz-60-ml/591 - това тук например съдържа БЯЛ пелин
A unique blend of:
Fresh "Green" Black Walnut Hulls
(Juglans nigra), Wormwood Herb
(Artemisia absinthium) and Clove Buds
(Syzygium aromaticum) Extracts

Не знам, в руският вариант какъв точно е използван, но ако ще давате нещо, поинтересувайте се какво точно има в него. Аз лично, не бих дала на детето си.

# 1 105
  • Мнения: 33
Моля ви, кажете някакъв ефикасен начин за прочистване от паразити. Със Зентел изкарах 4 курса по 6 дни (седмица почивка между тях) и нищо. Пелин, вратига, карамфил и настойка от орех също не помогна. Чайове от глухарче, маслина, пелин, вратига, невен не помагат. Пробрах със грепфрут и нищо. Обилно ям чесън, но не става. Ползвах сребърна вода и прополис, но без ефект. Сега ще почна със тиквени семки и разхлабващи, макар че вече нямам сили да ходя и губя равновесие. Паразити все още има, но не се знае какви са. На фекална проба се виждат. Казват че са паразити наистина, но понеже не виждат яйцата, та затова не могат да кажат какви са. Паразита е много дълъг, мек и жилав. Има сколекси. Прилича на рибна или миша тения, но това е според мен. Моля ви, ако някой все пак е преминал някакъв курс на лечение или е чул за такъв ефикасен, да сподели. Ще съм много благодарна. Проблема при мен е, че като спра да пия Зентел почвам да повръщам, да припадам, не мога даже вода да пия, болят ме всички органи в корема и изхождам кръв. Когато започна Зентела се подобрявам. Паразитите не спират да излизат със или без Зентел. Всичко възможно съм опитала и вече съм много притеснена. Също така, ако може да ми кажете колко време мога да съм на разхлабващи. Четох, че не може да е всеки ден. Благодаря предварително!

# 1 106
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Аз пих масло от риган и бял трън,
Но не знам колко е ефективно
И дали е достатъчно силно.
Мисля, че в нета има информация за този,
Който го произвежда и може да го питаш.
Или поне от сайта, от който го поръчах
Има телефон за поръчки и отговаря мъж,
Който контактува с производителят.
Просто от всичко , което си изброила,
Не видях ригана и белият трън.

# 1 107
  • Мнения: 3 757
Lino_reno, защо не пробваш със Запер? Аз и семейството ми сме видели резултати от него. Има 1500 програми за различни паразити. Поне няма да се тровиш.

# 1 108
  • Europe
  • Мнения: 548
Как отчитате, че нещо има или няма ефект. Правите ли изследвания всеки път, преди и след?

# 1 109
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Аз нищо не правя, но съм го написала,
Че не знам дали има ефект.
Пих го заради всичките хубави действия, които са описани.

Общи условия

Активация на акаунт