ФУТБОЛНИ фенове ..::17::..

  • 21 840
  • 732
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 280
                                   



                      







Сайтове със слухове, новини , клюки:
1   2   3


Линк за стриймове - Още един на български Тук можем да гледаме всички мачове, които не се излъчват по Бг канал.

Програми: Sopcast ; TVU ; TvAnts

http://www.eurovisionsports.tv/ - Един интересен линк

ТЕМА №1 ТЕМА №2 ТЕМА №3 ТЕМА №4 ТЕМА №5 ТЕМА №6 ТЕМА №7 ТЕМА №8 ТЕМА №9 ТЕМА №10 ТЕМА №11 ТЕМА №12 ТЕМА №13 ТЕМА №14  ТЕМА №15 ТЕМА №16

ВСИЧКО ПОЧНА ОТ ТУК

С големи благодарности към Мама Цоцоланка, която ни събра!!   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 280
Резултати от анкетата:

Кои отбори ще подкрепяте на Евро 2012?

Англия    15 (22.4%)
Германия    9 (13.4%)
Гърция    2 (3%)
Дания    2 (3%)
Италия    7 (10.4%)
Ирландия    0 (0%)
Испания    11 (16.4%)
Холандия    13 (19.4%)
Полша    0 (0%)
Португалия    4 (6%)
Русия    2 (3%)
Украйна    0 (0%)
Франция    1 (1.5%)
Хърватия    0 (0%)
Чехия    0 (0%)
Швеция    1 (1.5%)

Общ брой гласове: 26

# 2
  • Мнения: 631
Веднъж да съм първа  Whistling

# 3
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
БлуHug

# 4
# 5
  • Лондон
  • Мнения: 449
Блу Hug мерси...

За 4 ти път този сезон съм Челси фен, да я взимат днес тази купа Grinning Смешката е, че Роби Фаулър (който го помни) е коментатор по ITV1, аз си мислех, че отдавна е в рехабилитация...обаче не, свеж и подмладен, коментира Grinning

За случилото се през седмицата какво да кажа, блестящ Нюкясъл, и брилянтен Сисе, откъде го взеха това момче, не знам, не съм следила отбора отблизо, но това е покупка... Надявам се да направи нещо подобно срещу Ман Сити, след като изгубихме всички купи, очакваме други да ни свършат работата... Ама нали сме фенове, ще вярваме до край
Ако Ман Ю не вземе няколко класни защитници през лятото мисля, че няма да подобрим следващи сезон...

Националният футбол нещо не ме вълнува много, но ще ви следя с интерес, само за фън


# 6
# 7
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Блу.. Grinning Мерси за темата.

И аз маи съм за Челси днес....

# 8
  • Мнения: 78
Ха добър вечер и в новата тема.
Блу -   bouquet

Твърдо съм за Челси днес. 

# 9
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
И второто полувреме започва чудно за нас.  Grinning

# 10
  • Мнения: 11 607
Блу, благодаря за новата тема!  bouquet Да я напълним с добро настроение!!!! Предната завърши чудесно - Роми, благодарско за златната почерпка!!!!!!!


Има ли за Ливърпул?

# 11
  • Мнения: 28
Блу, благодарско за труда   bouquet  
Новата темичка няма да я опорочаваме с безсмислени полемики, KiA е спокойна и задоволена от изхода на сезона и обещава да не се конфронтира с никой вече (поне на тема ЕП) - ще бъде едно чудесно футболно лято  Hug  Благодарна съм на всички, че имахте нерви да ме изтърпите през този дълъг и напрегнат сезон.  Hug

Браво на Челси! Едната купа я прибраха, сега стискаме палци за ШЛ и дубъла.  Simple Smile  

П.П Чех е великан, също като Касияс, тези момчета понякога остават извън обсега на прожекторите, но ролята им е решаваща във всеки мач. Колко пъти са ни вадили..  ooooh!  

# 12
  • Мнения: 28
За 4 ти път този сезон съм Челси фен, да я взимат днес тази купа Grinning Смешката е, че Роби Фаулър (който го помни) е коментатор по ITV1, аз си мислех, че отдавна е в рехабилитация...обаче не, свеж и подмладен, коментира Grinning

Аз го помня, легенда на Пуул, ама как не се посвени да "шмърка" аут линиите на игралното поле..  
За съжаление, най-много с това го запомних.  Grinning

http://gong.bg/view_article.php?article_id=268785
Пеп се сбогува с Барса, иска ли ти се да дойде в Лондон..  Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 май 2012, 01:07 от KiА

# 13
  • Лондон
  • Мнения: 449
... то и аз така го помня повече, затова днес ей така направих Shocked като го видях на коментаторската скамейка...

Честито на Челси... Блу, няма ли да се черпим Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 2 280
WE LOVE YOU CHELSEA, YES WE DO! М ого съм щастлива от понедата, поляхме я обилно Simple Smile чакаме и втората купа за сезона. Може би имаше гол за Пуул, който не зачетоха, но това вече няма значение Simple Smile Дрогба е велик!!!

Последна редакция: нд, 06 май 2012, 03:52 от -True Blue-

Общи условия

Активация на акаунт