ФУТБОЛНИ фенове ..::17::..

  • 21 833
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
Много са яки всички! Hug Гри, направо разбиваш! Laughing

# 46
  • Мнения: 631
FORZA JUVE!!!

Снощи Юве станаха недостижими на първото място кръг преди края и вече може да празнуват 28-мата си титла.  Heart Eyes




Нещо да ми кажете за Юве?!?!  bowuu bowuu bowuu




# 47
  • Мнения: 107
Благодаря за пожеланията...   bouquet Много сте мили  Embarassed

Ето така изглеждаше моята анкета... Почерненото е моя избор и с това отговарям на въпроса, кой е гласувал за Гърция. Не ме питайте защо  Praynig. Нямам обяснение, но съм почти сигурна, че като почне европейското, ще има много промени в изборите ми ...

Англия    15 (22.4%)
Германия    9 (13.4%)
Гърция    2 (3%)
Дания    2 (3%)
Италия    7 (10.4%)
Ирландия    0 (0%)
Испания    11 (16.4%)
Холандия    13 (19.4%)
Полша    0 (0%)
Португалия    4 (6%)
Русия    2 (3%)
Украйна    0 (0%)
Франция    1 (1.5%)
Хърватия    0 (0%)
Чехия    0 (0%)
Швеция    1 (1.5%)

Последна редакция: пн, 07 май 2012, 22:20 от Герганка

# 48
  • Мнения: 693
Да ни въ изпусна  Crazy

# 49
  • Мнения: 2 280
Сладуриии  Laughing



Алонсо казва резултата на Моу от мача Челси - Пуул за ФА Simple Smile Защо ли? Simple Smile

http://www.youtube.com/watch?v=_HcEbjDc_J4&feature=youtu.be

Последна редакция: вт, 08 май 2012, 00:21 от -True Blue-

# 50
  • Мнения: 28
Какво ли си казаха Ибра и Сезар преди дузпата,много го провокира вратаря,то плезене,викане,някой ако знае италиански да сподели...

Аз знам малко, но не зная какво са си казали, не мога да гледам калчото, на Булсат няма канал да го предава. Честита титла на Фвентус, щом са шампиони, значи са го заслужили. Направи ми впечатление един интересен факт (за статистиката само) най-резултатният им голмайстор има отбелязани едва 9 гола и е на 11-то място в гол-листата на Серия А  Simple Smile

Блу, на Моу си му е тръпка Челси явно и гледа да е в час.  Simple Smile

П.П Уигън с много важна победа тази вечер, много ме зарадва резултата.

Страхотен подпис, Ани  Hug  И всички останали  Simple Smile

П.П 2 вижте това
Лион с революционни екипи от новия сезон

3D  hahaha

Последна редакция: вт, 08 май 2012, 01:25 от KiА

# 51
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Мдааа..Уигън остават в Премиершип и следващия сезон. Един отбор по малко в зоната на изпадащите.

# 52
  • Мнения: 5 057
Вчера ЦСКА-то с рекордно изпуснати положения. 12 били, може, аз бях на народни танци вчера и не гледах. Нищо, пазим си ги за Миньорк, Латекса и Крейзи форест  Laughing

Инак ми е интересно за тези очила  Rolling Eyes Ама съм голям противник на 3Д-то, така че едва ли ще разбера какъв ще е екипът Mr. Green

Тру блу, и ние с мойто мило сме така, само че с ЦСКА и Левски  Laughing

# 53
  • Мнения: 11 607
Тру блу, и ние с мойто мило сме така, само че с ЦСКА и Левски  Laughing

И ние, и ние.....Но не само за ЦСКА и Левски, но сме и 1:1 със снимката - той е Интер, аз Милан - големия син - Ювентус........Казвала съм винаги - само като играе националния отбор, само тогава у нас има единодушие и викаме всички за един и същ отбор.......

Снощи по НГ даваха филм за катастрофата на МЮ през 1958г.........Направи ми впечатление с какво уважение всички говореха за загиналите, имаше и сълзи в очите..........

Преди това гледах и изпращането на Пеп от Барса........Не им симпатизирам, но ми стана изключително мило и затрогващо, цялата настръхнах, всичко бе страхотно, на един дъх изгледах всичко, чак мен ме хвана яд,че си тръгва.........

А ние тук ще си извадим очите ooooh!........

# 54
# 55
  • Мнения: 412
Днес ще има какво да се гледа.  Simple Smile Пак, за кой ли път този сезон съм за Челси.  Laughing Но ще ми е за последно за този сезон ... във ВЛ.
За ШЛ пак съм посиняла.  Laughing

 hahaha

# 56
  • Мнения: 89
От над 20 години съм фен на Манчестър Сити, подкрепял съм ги от трета лига до Висша и отново в трета, станах им фен от прословутите им двубои с с Милуол.
Сега само крачка дели момчетата от това да се окичат с шампионска титла на Англия, този ден ще е един от най-великите в живота ми, а за всички изстрадали фенове на клуба два пъти повече, защото титлата ще дойде (ако дойде) след 44 години суша!
Blue Forever!

На евро шампионата твърдо за Испания!

http://www.sportlemon.tv/c-1.html

А тук може да намерите почти всичко в света на футбола за гледане на живо, повечето мачове дори не изискват програми, за да ги гледате.

Louren-Моля те дай линк къде ги има горните 2 карикатури, искам да ги поустна в един друг форум:)

Последна редакция: вт, 08 май 2012, 21:28 от mancity

# 57
  • Мнения: 2 280
ОМГ 30та минута и Ливърпул вече ни водят 3:0  Shocked

mancity, даваш с десен бутон в/у снимката и копираш адреса на изображението. После го пействаш във форума и готово.

# 58
  • София
  • Мнения: 25
Оооооо какво става с Челси  ooooh!
Не искам Ливърпул да бият  boo

# 59
  • Мнения: 2 280
Ми кво да става, излезнали са вече във ваканция нашите хора Simple Smile

айде 4:0
а, тоя пък изпусна дузпата Grinning oще като видях, че ще я бие с ляв крак и беше ясно, че няма да я вкара.

Общи условия

Активация на акаунт