Майчинството счетоводно - 49

  • 44 652
  • 786
  •   1
Отговори
# 765
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Viva_123, благодаря за отговорите.  bouquet

# 766
  • Мнения: 356
Viva_123, благодаря!  Hug

# 767
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Здравейте, момичета - откъде мога да видя образец за молба за неплатен отпуск след майчинство   bouquet

# 768
  • Мнения: 2 200
Здравейте, момичета - откъде мога да видя образец за молба за неплатен отпуск след майчинство   bouquet
Според мен едно заявление свободен текст ще свърши работа. Напр.: "Желая да ползвам отпуск по чл. 167а от КТ от еди коя си дата..."
Ето тук намерих нещо
http://elisaesa.com/download/6/
http://www.adactaccount.bg/images/tpo/Deklaracia_49b_NRVPO.doc

# 769
  • Мнения: 327
Здравейте, момичета - откъде мога да видя образец за молба за неплатен отпуск след майчинство   bouquet

www.adactaccount.bg/images/tpo/Deklaracia_49b_NRVPO.doc
Поздрави!

# 770
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Страхотни сте, сърдечно благодаря!

# 771
  • Мнения: 184
Благодаря искрено за бьрзия отговор! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 772
  • Там,където живеят мишетата
  • Мнения: 10
Може ли един съвет и за мен-бременна съм във втори месец и имам трудов договор, ако стана земеделски производител за месеците до раждането, дали ще се отрази за по високо майчинство-  и дали е изгодно такъв вариант, като се има предвид вноските за осигуряване?Предварително ви благодаря!

# 773
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Може ли един съвет и за мен-бременна съм във втори месец и имам трудов договор, ако стана земеделски производител за месеците до раждането, дали ще се отрази за по високо майчинство-  и дали е изгодно такъв вариант, като се има предвид вноските за осигуряване?Предварително ви благодаря!

Няма смисъл от такова упражнение

# 774
  • Там,където живеят мишетата
  • Мнения: 10

♥Elfita♥,благодаря!   Hug

# 775
  • София
  • Мнения: 311
Здравейте  bouquet
Мога ли да започна работа легално без да ми се прекъсва майчинството - нещо на непълен работен ден допълнително (на място различно от основната ми месторабота)?

# 776
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Здравейте  bouquet
Мога ли да започна работа легално без да ми се прекъсва майчинството - нещо на непълен работен ден допълнително (на място различно от основната ми месторабота)?

Може, на 4 часа в друга фирма, ако детето е навършило 1 годинка и ще си получаваш 240лв.

# 777
  • Мнения: 2 200
Здравейте  bouquet
Мога ли да започна работа легално без да ми се прекъсва майчинството - нещо на непълен работен ден допълнително (на място различно от основната ми месторабота)?

Може, на 4 часа в друга фирма, ако детето е навършило 1 годинка и ще си получаваш 240лв.
Може да се започне работа при друг работодател още след изтичането на трите болнични и ще си получава цялото обезщетение + заплатата от втория работодател.

# 778
  • София
  • Мнения: 311
Супер, мерси!

# 779
  • София
  • Мнения: 2 481
На 03.08. трябва да се явя на комисия, евентуално да ми издаде болничен /в такъв съм вече втори месец/, обаче лекарката, която ми води ЖК тогава ще е в отпуск и няма да ми даде документа, с който се явявам на комисията и ми обясни, че трябва да регистратура да платя за явяването/болничния. Колко струва, някой има ли идея?

Общи условия

Активация на акаунт