Плахо, плахо се събира Януарската дружина - 2 тема

  • 26 883
  • 733
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 107
JANUARY 2013  

ДОТУК СМЕ СЕ СЪБРАЛИ 82 БЪДЕЩИ ЯНУАРСКИ МАМИ. ОЧАКВАМЕ И НОВИ ПОПЪЛНЕНИЯ!



01.01.2013
elenor1973 -38г., Пловдив, втора бременност
mary6 - 34г., Габрово, трета бременност


02.01.2013
darisan - 27г., първа бременност
Любомира Сребрина


03.01.2013
Rumi07 - 34г., втора бременност
Pilcho - 29г., първа бременност
Boubou - първа бременност, Англия
Mariposa.Bella
vaya_
bubi_barabata - Пловдив, втора бременност
Valentina Kisova - Пазарджик
Gigi-Galli - Англия, втора бременност, очаква близнаци


04.01.2013
Kosty - Деси, 28г., втора бременност
пречупена - 32г., Пловдив
banker30 - Казанлък, първа бременост
desitto
kadrie - Казанлък, втора бременност
o4akva6ta
zarrry - Зари, 25г., Варна


05.01.2013
cvblagova - Испания
Скарлина - 32г., Варна, първа бременност


06.01.2013
Alex6 - втора бременност

07.01.2013
Atenaia
fanitoo25 - Търговище


08.01.2013
Bosi_to - София, първа бременност
Iva! - 26г., първа бременност


09.01.2013
Venera26 - втора бременност
mahama


10.01.2013
Shu6omiga - София
RennyRenn - Пловдив
iii - 26г., Варна, първа бременност


11.01.2013
peers_fairy - 31г., Германия, първа бременност
petq0848 - Петя, 25г., Лондон, втора бременност
petqqqqqq - Петя, 24г., втора бременност


12.01.2013
true_love - първа бременност

13.01.2013
Екатерина* - 27г., втора бременност
tsangel
RadiNed


14.01.2013
mimik -София, втора бременност


15.01.2013
tafi87 - Димитровград, първа бременност, очаква близнаци
LiNa_86 - София, първа бременност


16.01.2013
gloria_calcar11 - 24г., София
ForgetMeNotBg - 26г., Сливен, първа бременност


17.01.2013
bibka-bibibka - 27г., Русе, първа бременност
nqgolova
geritoo - първа бременност


18.01.2013
anaqna - втора бременност
alllure - 32г., първа бременност
Inoderio - първа бременност
Gerry_ - Пловдив


19.01.2013
Miraqulous - 35г., София, първа бременност
GP - Пловдив, първа бременност


20.01.2013
nevena78011 - 34г., София, втора бременност
ivanela.hristova - Велико Търново
teddy24 - София, първа бременност
lili 7 - Варна, четвърта бременност
kamaria - втора бременност


21.01.2013

22.01.2013
Кора - Холандия, втора бременност

23.01.2013
polina_toteva - 25г., Велико Търново, първа бременност
dnola - Пловдив, втора бременност


24.01.2013
wildcat -Цвети, 24г., Пловдив
iovito - Г. Оряховица, втора бременност


25.01.2013
Оранжева мандаринка - 36г.

26.01.2013
Палома - първа бременност
sun_i - София, 25г., първа бременност
Muci2011 - Великобритания
nesi_2006 - София, втора бременност


27.01.2013
Гризли - втора бременност
velma - Пловдив, втора бременност


28.01.2013
Winky33 - втора бременност

29.01.201
iocpetrova
gerrka


30.01.2013

31.01.2013
Mooimeiske - София, втора бременност, очаква близнаци
Люба Атанасова - Добрич, втора бременност


Мами с неуточнен термин:
evasnake1
polity-rage
manisha
КАЛИОПА
durik
curka88
July80
Borislava_Dilovska- първа бременност
poli_val - втора бременност


Нека Богородица ни пази и закриля!



ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ




ПРАВА:

ЗАБАВНИ ЛИНКОВЕ

ЙОГА ЗА БРЕМЕННИ:
http://www.letsgym.com/2007/02/12/gimnastika-za-bremenni-nagledn … стика за бременни

КЪРМЕНЕ:

Сайт за проверка на преведените болнични и майчинство от НОИ, чрез ЕГН и ПИК

ДРЕХИ ЗА БРЕМЕННИ:
Conti
Reni
maximoda
GAP
MIA
ДЕВА
Beauty Mama


Предложения за нови заглавия:
1. Януарчето в коремчето кротува, но скоро то ще залудува. - Rumi07
2. Лятото навън дойде, януарче във коремчето расте. - Rumi07
3. Жегите не ще ни спрат, скоро януарските тумбаци ще личат. - Rumi07
4. Мъничките сърчица туптят, а януарските коремчета започват да личат! - Rumi07
5. Ние сме страхотни дами, а януари ще сме горди мами! - Rumi07
6. Януарската дружина мина първата третина! - Rumi07
7. Януари ще съм мама на сладур или сладурана. - Rumi07
8. Срещата със Януарчо е далече, гаденето свършва вече. - mimik
9. Мъничко е още януарското дете, мама здраво от хормони се тресе. - mimik
10. Като пищни хубавици са януарските ни...претенции  Very Happy - mimik
11. Януарчето в коремчето още не шава и мама морско взе да го раздава  Very Happy - lotos4e

Линк към предишната ни тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=649140.0



Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 15:44 от Kosty

# 1
  • Мнения: 420
Хоп, ето ме и тук  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 117
Добър вечер,момичета!Вече само в тази тема ще се пише така ли,та по случай новата тема да поздравя с едно страхотно ретро на Modern Talking  bigdance2
http://www.vbox7.com/play:2c1e2085&al=2&vid=208032
Да попитам вие танцувате ли си дори сега през бременността,стига да не са резки движения с подскачане,мисля че е полезно дори.

# 3
  • Мнения: 12
 Simple Smile Hello и от мен. Аз танцувам,ама сега май наблягам на ядене и спане,някаква криза ме гони,явно от хормоните Sad ден добре,два не.  Нямам търпение на лекар да отида .  Глория мерси за поздравчето,обичам ретротооооо

# 4
  • Мнения: 1
 Кости, страхотно си се погрижила за нас  love001 newsm51
БЛАГОДАРЯ!

# 5
  • Мнения: 9
Защо пишете тук, като не сме изписали старата? Нямате търпение да започнете нова тама и бързо се прехвърлихте.Simple Smile Темите се приключват на 50 стр.  Peace

Последна редакция: нд, 27 май 2012, 19:36 от lotos4e

# 6
  • Мнения: 91
Страхотна тема! Благодаря !   bouquet   bouquet   bouquet

Добре дошла на новата мама! Да се настанява удобно и няма страшно - нещата се нареждат все някак . щом сега се е случило ,заначи е по-добре да се мисли, че така е трябвало да стане и то за хубаво !

За танците - миналия път до 6-ти месец танцувах.Щадях се разбира се.Актриса съм и точно тогава играхме мюзикъл и нямаше как да не играя,а с въщото време поставях едни танци на едни деца,та и там подскачах в народни ритми ! Сега да видим как ще се оправям, че играя в повече неща и в някои с кукли.поне сега е е края на сезона, та се очаква почивка. не мисля да споделям скоро състоянието си.така или иначе мможе и да не играя другия сезон от септември макар че ако е всичко наред с бременността до 7 ми месец спокойно мога да си работя ....абе няма да ми се зарадват шефовете ,но семейстото е по-важно

# 7
  • Мнения: 18
Ето ме и мен Simple Smile newsm10

# 8
  • Мнения: 1 107
Защо пишете тук, като не сме изписали старата? Нямате търпение да започнете нова тама май и бързо се прехвърлихте. Темите се приключват на 50 стр.  Peace
Защото с това темпо на писане до утре ще сме прехвърлили 50-а страница. Сега намерих малко свободно време, утре ще съм заета целия ден Peace А привечер съм на преглед, така че... още сега. Пък и не е единичен случай Peace

elenor1973, velma благодаря ви, момичета Hug

# 9
  • Мнения: 6
Кости  Hug Hug Hug  bouquet Heart Eyes

Аз прокървих Sad ходихме на доктор, отлепена плацента Sad Бебето отговаря на 7г.с и 4-5 дни, чухме пулсации Simple Smile))

# 10
  • Мнения: 496
Привет, момичета!

Много пишете бре! Не мога да ви смогна цял следобед.  Laughing
Ние се върнахме благополучно от морето, макар че временцето беше меко казано скапано, валя обилно и напоително, а беше и доста хладно. Вчера за щастие имаше малко слънце, та дори се видяхме с приятели и беше много приятно.
Да поясня, че съм половин морско чедо и имам близки на морето, та затова бяхме там, не че сме били на почивка. Истинското ходене на море си е през топлите месеци. Макар че краят на май би трябвало също да е топъл, а сега даже сме пуснали климатика вкъщи...  Close

Та, Лотосче, нищо не си пропуснала, моренцето го гледахме отдалеч.  Mr. Green

Гери, Камариа
, добре дошли! И при нас второто човече не беше планувано, но... животът е пълен с изненади. И нашата щерка е мънинка, но ще се справяме.  Hug

Някой беше питал за ФМ. Аз вече си записах час при д-р Марков в София, понеже знам, че за там много се чака и по-отрано. Часът ми е за 27 юни, когато ще съм в 12г.с., значи точно навреме.  Wink

Аз си хапвам редовно тези дни и съм добре, да чукна на дърво. Спазми нямам. Апетитът ми не е много силен, но се стремя да хапвам нещо. Мислех, че може и да съм качила, но не съм...
Хайде, приятна вечер на всички!

Кости, поздравления за прекрасната тема!   bouquet

# 11
  • Варна
  • Мнения: 21
Kosty - страхотна си, благодаря ти че се погрижи да си имаме тази страхотна тема!
Геринцето - сега много лежане му е майката - знам че ти е трудно с друго детенце - но опитай - нека някой да ти помага поне няколко дни. Щом има тонове и отговаря на седмиците значи всичко е О(к. Бързо да се оправиш и те чакаме с добри новини.
Между другото и аз си хапвам редовно, но за щастие кантара отсича все на едни и същи килограми.
А морето - ами ние понеже сме на море, добре че са почивките че да го видим по-отблизо. Дори и бански за бременни съм си приготвила /не че е точно за бременни, но е по-голям и ще ми става поне до края на лятото/, а дъщеря ми вече си облича постоянно банските и пита кога ще ходим на плажа, но уви едно че времето не става, едно че няма време засега.

# 12
  • Мнения: 31
Привет и от мен в новата тема!
Кости,темата е страхотна!Благодаря за положения труд! Hug
Ние си бяхме на село за 2 дни и затова не съм писала,но пък вие доста сте пописали,та голямо четене ме чака GrinningИзкарахме си добре,но времето беше ужасно! Twisted Evil
За имената-според мен е много рано дори и да се мисли затова...Честно казано,изобщо не съм се замисляла...Харесвам много имена за момиченце и ако имаме момиче,не знам как ще изберем.За момче харесвам само няколко имена,та ще е по-лесен избора. Simple Smile
Велма,браво на теб,че кърмиш още. Simple SmileАз кърмих,докато Елица стана на 1г. и тя сама започна да се отказва след това,сучеше по малко до миналия месец,сега вече окончателно спря.Аз в началото имах и някои трудности,но се наредиха нещата и се радвам,че успях да кърмя толкова дълго. Simple Smile
Гризли,мен сега започна да ми се увеличава апетита CrazyКато бяхме на село толкова много ядях...Ама тя и баба ми такива вкусотии прави,че няма как...Ядях палачинки,мекици и всякакви сладкиши на корем...За пити и манджи да не говорим,чее...Сега ме е страх да се кача на кантара Grinning,сигурно ще чукне + 1-2 килца. Confused
Руми,честита племенница!Да е много здрава и кротичка,много да радва мама и тате! GrinningСигурно е било голямо напрежение,докато си чакала...Аз лично никога не съм присъствала на раждане(е,само на моето си Grinning),но мога да си представя за какво напрежение става дума...Радвам се,че вече си по-добре и болките са минали!
За ходенето-изобщо не смятам,че е проблем,стига вие да се чувствате добре!Аз с първата бременност,особено в началото,толкова много разходки си правих,вървяла съм по 3-4 часа пеша без да спирам,проблеми не съм имала. PeaceИ сега пак ще си ходя,само да се оправи времето и с Елица да тръгнем по разходки. Simple Smile
Гери,споко,ти си с малко детенце,ще имаш много грижи покрай нея,разходки и т.н.,та не мисля,че ще качиш много килограми,тъй като едва ли ще имаш много време да си стоиш...Ще кажеш накрая дали съм била права. Grinning
А за отлепената плацента-не се притеснявай,в темата май имаше още някой с такъв проблем.Сигурна съм обаче,че всичко ще бъде наред!Почивай си повече,не се натоварвай,а ние ще стискаме палчета да се наредят нещата!И честито тупкащо сърчице! Heart Eyes
Лотосче,много неприятен сън си имала HugТо по време на бременността е нормално да се сънуват разни такива сънища...Но дано не сънуваш повече такива работи,може и само сън да е,но ние си се плашим за децата...
И аз още не съм ходила на лекар,в петък за първи път ще съм на лекар и нямам търпение вече.Сигурна съм,че всичко ще е наред,но все пак мъъъъничко си се и притеснявам. Grinning
Кости,радвам се,че твоята свекърва е приела добре новината за бъдещото внуче. Simple SmileИ аз на моята ще й кажа,но след прегледа.Дано и тя да приеме новината спокойно!
За ФМ-аз също ще си запиша час след прегледа в петък.Като бях бременна с Елица ходихв МЦ Фемина и сега пак там мисля да ходя,защото бях много доволна от лекарите!
Ох,за нас тук обявиха код оранжево...Ще вали на поразия ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Лека вечер!

# 13
  • Мнения: 59
и аз тук  newsm51

# 14
  • Мнения: 9
Kosty, може да я пуснеш и пак да се изпише старата, но все тая, иначе тенкс за темата.
Еее, bubi_barabata, Екатерина* завърнахте се, липсвахте ми Hug  Hug.
Екатерина*, не се бой няма страшно. Утре ще се запознаеш с едно любимо същество  Grinning
bubi_barabata, много хубаво, че сте прекарали добре. С Екатерина* май ще се вземем, ако не се обърка нещо до тогава. Защо в Сф ще ходиш на преглед? Ако имаш инфо за някой специалист тук ми кажа и аз да записвам час  Grinning
gerincetooo90, радвам се че всичко е ок.
alllure, не се притеснявай, всяка бременност е различна  Hug
Едно въпросче към момичетата пиещи Прогестерон /Утрогестан/ - имате ли промяна в настроението и в апетита? Аз имам чувството, че мога да изям света откакто го пия и ми е едно скапано  ooooh!. Доки ме предупреди, че може да има странични ефекти, защото го приемам през устата. Някоя слага ли го вагинално и как се чувства? И още нещо - много ми се ядат грейпфрути, но той може ли да повлияе на Прогестерона?
Добре дошли на новите очакващи бебенца  Hug

Общи условия

Активация на акаунт