Холандска тема - 40

  • 44 642
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 429
Здравейте, то ясно, че вече съвсем при нужда ползвам форума. И в тази връзка сетих се за ашуре, обаче ми трябва брухана пшеница, има ли такова нещо тук и под какво име? Благодаря  Hug
И на бързо да се оплача, започнах да захранвам Аркан, голям проблем, не ми яде моите ок, но и купешките ги неще. Суче му се на детето и това е. През деня 4 пъти се кърмим, през нощта още 2. До кога така не знам. Два дена спряхме кърменето в 12 часа на обед, обаче яде готово пюре круша + готово пюре морков с картоф. Да видим днес какво ще меша. Знам, че трябва със зеленчуково да се замести това хранене, но като не иска човечето. Ако имате някаква идея за нещо да опитам, моля кажете.
Мерт в четвъртък ще имат шведска маса на училище, ще правя сладки, имам формички само трябва да намеря правилната рецепта и пита със сирене, живот и здраве де, и малко време  Joy

# 736
  • Мнения: 1 132
Маги, миналата година за мен бяха останали само пилешки бутчета (дръмстикс) и понеже само ги метнах в тавата с малко вода да се пекат ми се стори хипер лесно. Тази година доброволно избрах да ги правя. При нас има меню и  всеки родител избира какво да прави. Но може да ги купя и готови изпечени от месарницата.  Mr. Green Даже сега пишейки съвсем се самоубедих да направя последното.
Мегън, следим те изкъсо. Преизпълняваш обещанията.  Joy
Мила, супер, че имаш гости. Уфф, така ми липсва, че нямам брат или сестра.  Confused
Шанел, пшеница има в АХ, Био магазините (еко плаза), Дъ таюнен.

# 737
  • Мнения: 429
Мопси, а как е на холандски пшеница. Гледам в Джъмбото имат щанд с разни такива храни.
Ааа, ще се науча и аз на такива тънкости  Wink, ама лека полека
Например днес купихме картички, Мерт носи, носи и викам нещо пак изпуснахме, хайде и ние в кюпа.
А, да питам, рожденият ден ще е в клуб, а трябва ли да подарява нещо на децата. Тъй като е на 29 декември първия учебен ден след празниците съм запланувала да носи на училище почерпка и по някое подаръче, но иначе като празнуват и за тогава трябва ли?

# 738
  • Мнения: 407
Мопси мерси за идейката. Идеална ми се струва.   Mr. Green ние нямаме меню, а щеше май да е по-добре. Тази година, обаче ни предупредиха да не се престараваме и да правим малки количества.

Олеее, днес ни сменяха СВ кетъла и полудяхме с малкия от студ.  Crazy Добре, че момчетата бързо работят, но за 3 те часа външната врата почти постоянно беше широко отворена и все едно бях по блузка навън. Бррррр. Срам ме беше да си облека якето  Mr. Green защото единия младеж се разхождаше по къси ръкави. Хахаха

# 739
  • Мнения: 1 132
Maги, съчувствам ти. На нас преди няколко 2- седмици, когато беше най-големия студ ни сменяха газомера  с нов ''умен''  Mr. Green .  После като го свързваха с елетромера се оказа, че миналата година са ни монтирали неправилен елетромер. Наложи се да сменят и него и стоях цяла сутрин на студено и се увивах с едно одеало.
Шанел, в на Софи училището предпочитат без подаръци, но децата винаги раздават нещо дребно (гума, молив, химикал). И на рождения ден се подарява малък подарък на всяко дете. Малко странна ми е традицията, но как да е. Има някои като запълнят разни торбички със сладки неща и изпадам в ужас.
Вчера се пързаляхме цял следобед със Софи на зиманата пързалка, падна голям смях.

# 740
  • Nederland
  • Мнения: 856
Здравейте момичета,

Нещо ни опустя темата, но сега вероятно всички са заети с приятни неща! Grinning

Желая ви весели празници и много здраве и добро настроение на вас и вашите семейства![/color] Close-mas: Close-mas: Close-mas:

# 741
  • Мнения: 1 559
Честита Коледа момичета  Hug Hug
Много усмивки,положителни емоции,топлина,здраве и късмет  Heart Eyes Hug
Ние се завърнахме миналия ден.Изкарахме си супер.Най -магичния момемнт за мен бе посещението на Коба и Тулум,плочата с датата за края на света се намира там.Иначе като цяло,Чиченица е много по енергична зона.Поне чувството което изпитах там миналата година бе уникално.Но да бъдеш на 21.12.12 до каменната плоча със същата дата писана  преди хиляди години,като последния ден от календара на една епоха  е много вълнуващо. Peace
Отделно както доста момичета следиха емоциите ни,много слънце,коктейли и грухане му ударихме.... hahaha
Весели празници на всички  Hug

# 742
  • Мнения: 63
Весела Коледа на всички, желая ви много здраве,любов и семеен уют  bouquet

Малката ми е с много гадна хрема,пръскам и физиологичен разтвор,дърпам сополи с помпичката,но се дави.Други ден ще се ходи на лекар.Ако знаете някои изпитани капки,да пращам утре мъжа ми да купува,много ми е мъчно за детето, става и пищи от давенето Cry
Лека вечер на всички

# 743
  • Мнения: 1 298
Весела Коледа, момичета!

Желая ви много здраве, щастие и любов!  Heart Eyes

# 744
  • Мнения: 0
Весела Коледа от нас здраве, щастие и мн късмет на всички.
Шанел според мен щом имаш проблем с захранването спри за седмица две и опитай след това пак аз така правех може детенце още да не е готово за захранване има ли признаци или не не знам.
Megan79 ти беше в Мексико нали ние с мъжа ми се замисляме за там летния период знаеш ли как е? Ти с тур оператор ли беше и ако може да ми кажеш с кой?
Хубав ден на всички

# 745
  • Мнения: 1 559
Патрисиа, с Арке-флай PeaceНие вече 6- та година ходим ,но все преди Коледа.За лятото знам,че е доста топло,но въздуха не е толкова влажен както сега зимата.Защото сега с 30 гр и тази влага не се диша..ако стане към 40 ще се мре.Лятото стига тези темпер.,но е нямало влагата.Хубаво било.Ако ходите с дете препоръчвам с 2 ръце нашия хотел-Сандос(Плая дел Кармен) .Супер анимаци тим,кидс клуб,забавления за деца... Деца над 4 год възраст можеш да ги оставиш от 10 сутринта до 10 вечерта там  WhistlingБиле сме и 2пъти в хотел Риу Палас(пак Плая дел Кармен) и там е супер ,но с по малко програми и почти нищо за деца  Peace
Мирела,пфф не се сещам за капки за малко дете,май повечето са за след 2 год newsm78Ама вижте в дрогерии,аптеки.Аз съм слагала децата в макси косито и в леглото.Така са леко изправени и не се давят много WhistlingОпитай  Peace

Последна редакция: ср, 26 дек 2012, 20:05 от megan79

# 746
  • Мнения: 17
Честита Коледа на всички! С надежда за една по- добра, по- щастлива, по- благодатна и по- успешна Нова година и с пожелания за радост, мир и любов за всички в семействата и в сърцата ви! Светли празнични дни и само хубави емоции!  santa2

Patrisia, много благодаря за съветите и помощта! За всичко! Много!  Hug

megan79, интересни преживявания, завиждам ти, ех... Имаш ли снимка на тази плоча?

# 747
  • Мнения: 1 559
Момичета,весело посрещане на НГ Hug Hug
Горчива луна,идея си нямам как се качва снимка в сайта  newsm78

# 748
  • Мнения: 429
Голяма почивка  Simple Smile почивка и в темата
меган79, ако качиш снимка в някой сайт като например snimka.bg после тук можеш да пуснеш линка. Че и на мен ми стана интересно  Simple Smile
Ние отпразнувахме рд на Мерт.
Да мине и днес и утре и ще гласим за училище.
Не ми е много празнично нещо обаче, оказа се че ще трябва да се прави операция на Берк за третата сливица. И голямо мислене го мисля, чак за 28ми януари я насрочиха. Уж леко щяло да бъде, но пък все пак пълна упойка, което от една страна ясно, че няма как иначе, но пък  Cry
А за училище ще търся в екшъна по едно тефтерче и един химикал + да видим какво ще сложа и за хапване, а за госпожите подарява ли се също нещо

Весело посрещане на новата година, с пожелание за една здрава и щастлива 2013  Hug

# 749

Общи условия

Активация на акаунт