BuyInCoins- сайт за стоки на изгодни цени и с безплатна доставка-3

  • 55 173
  • 751
  •   1
Отговори
# 540
  • Русе
  • Мнения: 619
Браво! Дано повече хора го видят  Sunglasses Чакам вече новата тема и линк към поста ти   Peace

# 541
  • Казанлък
  • Мнения: 903
heros, златен си!

Ето и новият купон! XMASTOCK

Дава 5$ отстъпка при покупки над 50$ , 10$ отстъпка при покупки над 100$ и т.н.
Важи от 19 до 31 октомври!
Действителен 2 пъти за един акаунт.

Приятно пазаруване!  reverance


Ще имате 5% отстъпка при първа поръчка,ако при регистрация в поле "Recommender" въведете valpana bouquet
Не забравяйте за следващи поръчки да ползвате и някои действащи купони за 2-10% отстъпка.Пробвайте с тези: XMASTOCK, 5%eBay2012, 5%THANKS, 2%dropper, Успех!!!

Последна редакция: пт, 19 окт 2012, 17:10 от valpan

# 542
  • Перник
  • Мнения: 396
Здравейте, получих чакания таблет Айнол Торнадо - поръчан на 04.10., пристигнал на 19.10. Много сме доволни, това е първият ни таблет у дома. Та да питам разбиращите - като за начало от къде да си изтегля меню на англ. език. Повечето неща ми излизат на китайски Crazy Поне клавиатурата е на латиница. Гледах в ютюб, но не намирам да ми излизат толкова езици Rolling Eyes

# 543
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Здравейте, получих чакания таблет Айнол Торнадо - поръчан на 04.10., пристигнал на 19.10. Много сме доволни, това е първият ни таблет у дома. Та да питам разбиращите - като за начало от къде да си изтегля меню на англ. език. Повечето неща ми излизат на китайски Crazy Поне клавиатурата е на латиница. Гледах в ютюб, но не намирам да ми излизат толкова езици Rolling Eyes

Надя*,честит ти таблет!!! Simple Smile

Ти имаш други езици в настройките,нищо няма да сваляш допълнително...само трябва да ги намериш.
 Пробвай първо да влезеш в менюто на настройките(едно тъмно квадратче със 3 сини линии) виж тук: http://i.imgur.com/2xtUq.png  , след това от лявата страна търси менюто на езиците(едно квадратче с буква А),след това натискаш първият ред от дясната страна.... Пиши ми дали си се справила
Във това ревю сменят езика но 0:30 мин  http://www.youtube.com/watch?v=3szPgLqrr5E
И тук...започват от 5:35 мин  http://www.youtube.com/watch?v=tbBFjvl5ZRQ&feature=related

Последна редакция: нд, 21 окт 2012, 22:35 от valpan

# 544
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!Влизам в темичката ви с директен въпрос.Точно преди месец направих първата си поръчка от този сайт,тя е на ниска цена с цел да проверя дали ще пристигне и за колко време,но ето месец по-късно поръчката я няма.Видях в профила снимка на пакета.И въпроса ми е колко най-дълго се бавят поръчките ви?Така го харесах този сайт,искам да си поръчам още неща,но за сега не смея.

# 545
  • Карлово
  • Мнения: 4 661
различно се бавят. Първата си поръчка направих на 5.10 и за 10 дни пристигна. Втората на 6.10 още е в неизвестност. 3-та и 4-та от 15 и 16, ще видим кога ще дойдат.
Пише до 40 дни. срок на доставка.

# 546
  • Мнения: 0
различно се бавят. Първата си поръчка направих на 5.10 и за 10 дни пристигна. Втората на 6.10 още е в неизвестност. 3-та и 4-та от 15 и 16, ще видим кога ще дойдат.
Пише до 40 дни. срок на доставка.
Благодаря за бързият отговор,ще почакам да пристигне преди да поръчам пак  Crossing Arms

# 547
  • Казанлък
  • Мнения: 903
*nin4eto*, малките поръчки по-често се бавят,но това не е задължително. Винаги можете да им пишете или да пуснете диспут във Пейпал към 43-ти ден от датата на плащането. Но досега нямам не пристигнала поръчка оттам.

# 548
  • Русе
  • Мнения: 619
Да, случва се да се позабавят - пускам диспут след 42-3 ден, връщат ми светкавично сумата и след седмица пристига поръчката  Laughing после им писах да ги уведомя и да кажат как да им възстановя сумата  Peace

# 549
  • София
  • Мнения: 3 168
От BuyInCoins нямам неполучена поръчка, макар и често да е било към 45-ия ден. Много са коректни! Но искам да ви предупредя. Понякога чета темата за ПейПал. Напоследък имаше няколко оплаквания от съфорумци за блокирани акаути в ПП, поради често пускане на диспути. Доколкото разбирам, повечето им поръчки са били от китайски сайтове. Затова помислете преди да пуснете диспут, дали не е по-добре първо да пишете на търговеца.

# 550
  • Мнения: 2 180
От BuyInCoins нямам неполучена поръчка, макар и често да е било към 45-ия ден. Много са коректни! Но искам да ви предупредя. Понякога чета темата за ПейПал. Напоследък имаше няколко оплаквания от съфорумци за блокирани акаути в ПП, поради често пускане на диспути. Доколкото разбирам, повечето им поръчки са били от китайски сайтове. Затова помислете преди да пуснете диспут, дали не е по-добре първо да пишете на търговеца.

Още като се регистрирах през 2010г. в Пейпал, се информирах за всички условия относно ползването на системата. Учудих се, че обичайно диспути се решават в наша, а не на сайтовете полза и се запитах как могат да са сигурни, че някой не злоупотребява?! Но! Има си рейтинг, досие, справка за всеки потребител и вероятно системата изчислява какъв процент са диспутите от общия брой на всички транзакции за даден период и ако надхвърля зададено от тях ниво... лошо. Неслучайно съм чела из темите "прежалени" няколко долара, за да не се пуска диспут и трупат черни точки.

# 551
  • Варна
  • Мнения: 5
Здравейте, преди седмица се регистрирах, но така и не съм получила e-mail за активиране. Опитвам се да вляза в сайта, но ми казва да си активирам пощата... Къде мога да им пиша, че не съм получила e-mail?

# 552
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Здравейте, преди седмица се регистрирах, но така и не съм получила e-mail за активиране. Опитвам се да вляза в сайта, но ми казва да си активирам пощата... Къде мога да им пиша, че не съм получила e-mail?

tigyrcho, не винаги пращат е-мейл за потвърждаване...така и не разбрах защо.  newsm78
Да не би да си допуснала някаква грешка при регистрация? Пробвай да се регистрираш още веднъж със същият е-мейл,пробвай и опция забравена парола. Иначе в долен десен ъгъл на сайта има форма за контакт със тях. Пиши им,утре ще ти отговорят. Успех!

# 553
  • Перник
  • Мнения: 396
Валпан, благодаря, оправих се Hug
Да напиша по-подрбоно за поръчката - получих таблета Айнол Торнадо /подарък за таткото, който не може да се дореди до него hahaha/. За първи път се сблъсквам с Андроид, а и всичко ми излизаше на китайски и... Но вече съм в час. Нещо като зарежда страници малко се бави, дали е от браузъра или толкова си може Embarassed Изобщо не съобразих да поръчам преходник за зарядното, та го зареждам от лаптопа.

Получих от пръстените за отслабване - изпадат ми /може би нямам нужда от отслабване Laughing/. Иначе снощи добре си хапнах, днес също. Мъжът ми вика: дали не са обърнати полюсите и да има обратен ефект Joy

Поръчах 2 МП3-ки, сиви, те ми пратили оранжеви Confused и две карти за тях, но едната карта липсва от кутийката. Ще им пиша, мисля че ще се разберем.

Имам и подарък - герданче.

# 554
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Надя*, вградените браузери винаги са по-бавни. По-добре си свали Opera mini за сърфиране в интернет...много по-бърз е.  Peace Ако искаш да гледаш видео онлайн,то с минито няма да стане,но за друго е перфектен. Има и Opera mobile. Преходници има във всеки магазин за ел.части.

Общи условия

Активация на акаунт