Аватарно - латино тема No 2

  • 14 370
  • 727
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 129

Добре дошли в новата тема!

Линк към старата


Нашите правила:

- Всяка сряда, участниците се преобличат по зададена тема. Темите избира победителят от предишната игра. Той се нагърбва и с още две задачи. Първата е, да събере всички участници в един пост и да цитира "облеклата", с които участват и второ, да преброи гласовете и да обяви новият победител. Последното трябва да се случва най-късно до петък.

- След като победителят вече е ясен, той има време до понеделник, за да измисли и представи тук - в темата новата задачка, а останалите, от своя страна, имат време до сряда, за да намерят и харесат снимки и картинки, отговарящи на зададената тема.

- Можете да се преобличате колкото пъти поискате по време на играта, защото знам, че докато търсите харесвате много неща, които искате да покажете и все пак, смятам, че макар и да имате 5 комбинации, трябва първо да сложите тази, с която участвате и за която останалите ще гласуват. След като вече сте цитирани с нея, можете да се преобличате колкото поисакте.

- Не сте длъжни да харесате и подпис и аватар. Можете да участвате в играта и само с едното или само с другото.

- И тъй като участниците се увеличават всеки следващ път, предлагам да гласуваме не за 3-ма, а за 5 човека. Съответно, както до сега, по точки. Гласуването става в темата, за да е по-лесно на човекът, който брои точките. Ако все пак някой се притеснява много, просто да опомене в темата, че е пуснал своят вот на лично съобщение.

- Всеки има право да гласува, без значение дали се е включил в преобличането или не.

Задачката в последната ни игра беше тумбесто - еротична. Ето и включилите се

Петото място на почетната стълбичка зае

Малвина~Ина



 

Под номер четири...

Аdellle



На трето място в класацията е

Майола Бени

 

Второто място бе отредено за

Машонка

 

И на заветното първо място...

loca

 

Специалният приз с равен брой гласове, грабнаха

joy_r

 
... ти ще дойдеш
във моята стая.

Ще дойдеш и дрехите си
ще хвърлиш на стола

и пред мен ще застанеш
неподвижна и гола

във свойта невиждана
до днес красота,

ослепително бяла,
с червени уста…

Sophia L.



Малвина~Ина (цитирана малко по-горе)

Ето и останалите включили се в играта

Цитат
Tumba_lumba


Ева на третия етаж
 

Мама на Боян


nezito


Sunny Sky
 

Evridika
 

Мишчица


silveto_


Sellene


 

plami89
 

Акаша


 

Tyra
 

RadoLin4eto_Mac!


˘Galeto˘


Vania_I


kikaha1


Естел


Новата тема е латино. Имате право да избирате снимки за аватари и подписи олицетворяващи културата, природата или просто типични за държавите Бразилия, Испания, Централна и Южна Америка, Мексико.

До сряда сутрин всички трябва да сте харесали своите нови "дрехи".

А сега е време за обсъждане...

# 1
  • Мнения: 4 569
 Party

Не може ли да променим правилата и играта да не е веднъж седмично?

# 2
  • Мнения: 95
Я да се запиша първа докато не са ме изпреварили... Laughing
Е айде втора.

Естел, защо, какво им е на правилата. Тъкмо свикнахме така и сега, айде пак наново. Няма смисъл. Ти по-често ли искаш да има игри? Аз мисля, че един ден седмично е достатъчно.. newsm78

П.П Ох, в бързината забравих да благодаря на Поли за темата. Супер е!   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 2 020
Хайде аз трета!  Simple Smile

Поли, благодаря за новата тема,
много ти се удава оформлението им!   bouquet

# 4
  • Мнения: 426
Поли, благодаря за красивото оформление Hug
С удоволствие изгледах пак сисите  Joy Акаша, това море завинаги ще го запомня  Joy

# 5
  • Мнения: 170
Аааа Crossing Arms, за къде без мен Naughty, хайде и аз в кюпа Laughing Wink Peace.

Полииии  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
и аз тук  Hug

# 7
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Благодаря, Поли!

Мама на Боян, и на мен ми е едно такова натрапчиво, добре, че има и цветенца тук-там. Joy


# 8
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Записче и от мен  bouquet

# 9
  • Мнения: 30
Поли, благодаря за темата  bouquet

# 10
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Поли благодаря за старанието и бързата реакция,че ние не млъкваме Blush Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 6 495
Хайде и аз тука. Grinning Мерси за чудесната тема ,Поли!  bouquet
Скрит текст:
Нещо днес съм без дрехи... Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 1 456
Поли, много благодаря за новата тема   bouquet
 
 
Идеята за зодиакална игра е много добра. А и със сигурност ще измислим нещо оригинално. Мен дриго ми е интересно - как са ви истинските имена? Малвина, Ева така ли сте си? Софи,Ването и Плами са си така.
Моето е Евгения, но всички ми викат Ева Wink Приятно ми е  Hug

# 13
  • Мнения: 227
Хайде и аз да се запиша в новата тема. Поли Hug

Машонка
Скрит текст:
И аз съм близнаци Hug Ама какво не й харесват на зодията, не знам  Laughing

# 14
  • Мнения: 6 495
Скрит текст:
Аз се представих в старата тема ,ама айде и тука- Нези-от Незабравка ,добро скорпионче .  bowuu
Скрит текст:
Ох,хич не ми е комфортно така без дрешки.  Sad Явно сайта ,в който ги качвам нещо се е бъгнал.

Последна редакция: пт, 15 юни 2012, 09:17 от nezito

Общи условия

Активация на акаунт