ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ на ЕВРО 2012 ..::19::..

  • 20 509
  • 729
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 280
Аз тук нещо не разбрах... ако утре Дания бие Германия, а Португалия бие Холандия, се класират Дания и Португалия?  Shocked

# 2
  • Мнения: 169
Привет в новата тема!  bouquet
Толкова надежди имах за Русия,а така гадничко да се прецакат!
То вярно,че топката е кръгла,ама все пак се върти!

Да,точно така ще стане -True Blue-днес ако  Дания бие Германия, а Португалия бие Холандия, се класират Дания и Португалия!

# 3
  • София
  • Мнения: 5 334
Цоп в новата тема! Flutter

Аз вече почнах да се страхувам. Ама Маншафтът страх не знае - мачка наред, една Дания ли ще го спъне? ooooh! hahaha hahaha
И за Португалия, разбира се, стискам палчета.

Хубав ден ви желая! Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 78
Привет и от мен!
Блу   bouquet

Чехия и Гърция ми направиха услуга да викам срещу тях без да се колебая, без значение с кого ще се паднат.  hahaha

Днес подкрепям Дания и Холандия, така и ще гласувам.

# 5
  • Мнения: 412
интересно ми е кой е гласувал за Гърция, има 1 глас, останалите 18 са за братушките Thinking

Аз, но гласувах на почивката.  Blush  Laughing Закъснях с гласуването, но иначе пак така щях да гласувам. Не, че подценявам руснаците, ами имах предчувствие, че съдбата ще им се реваншира на гърците за порязването /то си беше почти клане  Laughing/ в първия им мач с Полша. Но и те показаха характер, все пак.
За Чехия - Полша гласувах за Х. Но съдбата си знае работата - реванша беше пълен и на поляците им се върна.  Laughing Иначе на мен това ми беше най-безинтересната група като отбори - нямах си любимци.  Blush

# 6
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Блу, мерси!
Искам днес да продължат Германия и Дания, а за да стане това трябва Холандия да бие Португалия с 1:0, а Германия да бие Дания с 2:1. Това са ми прогнозите, защото така ми изнася, пък да видим... Laughing

Разбира се, по-лесно е Дания и Германия да завършат наравно, за да продължат, но тогава ще мирише на уговорка, затова не ми се ще да става.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро!
Благодаря за темата, Блу  Hug.
Можете ли да ми помогнете малко? Спорим с моя човек дали Холандия има някакви шансове, макар и на теория. Той казва, че няма, пък аз - че има. Обаче не мога да се обоснова  hahaha. Та има ли Холандия шанс да продължи и ако да, то какво трябва да се случи?

# 8
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Има, да. Холандия трябва да бие с повече от 2 гола, а Германия да бие Дания. Интересното е, че ако Холандия бие с 2:1, а Дания не отбележат гол, тогава продължават Германия и Португалия. Мазалото е пълно в тази група!  Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 6 210
Има, да. Холандия трябва да бие с повече от 2 гола, а Германия да бие Дания. Интересното е, че ако Холандия бие с 2:1, а Дания не отбележат гол, тогава продължават Германия и Португалия. Мазалото е пълно в тази група!  Crazy
Наистина е мазало Crazy! Мачовете буквално са на живот и смърт в тази група - все силни отбори са... не като вчера. Явно ще се гледат с дистанционното в ръка  Mr. Green.
Мерси за консултацията, Све  Hug.

# 10
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Блу,   bouquet

Толкова се разочаровах вчера, направо нямам думи Embarassed. Дано гърците играят само още един мач на това първенство Close

# 11
  • Мнения: 89
За тази вечер гласувам с 2 двойки, време е и аз да изкарам пари от това Евро, ако и тази вечер не излезнат Германия и Холандия от групите спирам да залагам.Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 5 334
Германия и Португалия бият. Не прогнозирам, защото са ми фаворити. Flutter Hug

# 13
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
  bouquet Блу мерси за темата

Гласувах, за португалците и за равен дания и герамния(макар,че се надявам немците да бият Mr. Green)
Вече не искам лалетата да продължават Crossing Arms да се бяха постарали повече

# 14
  • София
  • Мнения: 25
Цоп и аз Simple Smile

Блу   bouquet

Гласувах за Португалия и Германия днес  Simple Smile
Тея Гърцииии  #2gunfire #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт