БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 98

  • 110 204
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258
Стават, стават! Даже ако са лесни за ушиване - стават идеално!!!
...

 


# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 414
И аз да покажа нещо, което си е изцяло моя интерпретация, мис Додо с огледален образ върху панама оцветена с куркума:

# 362
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258
И аз да покажа нещо, което си е изцяло моя интерпретация, мис Додо с огледален образ върху панама оцветена с куркума:



интересно се е получило. още не сеъм се престрашила сама да боядисвам панама, а така ми харесва как се получава   Hug
поличките от меланж ли са?

# 363
  • Мнения: 125
    Диана,би ли споделила как боядиса панамата?Щото аз си купих тонирана за 2 африканки-на DMC,обаче 28 лв.метъра и изглежда като твоята.Да знам ако ми се наложи за нещо друго.
    Благодаря!

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 414
st. Dobri, меланж на Анхор...........

bub.ka, много е лесно - мокриш парче бяла панама, поръсваш с куркума, после свиваш, намачкваш и аз лично го вързах с конец и сложих във вода да ври около 15-20 мин, после го изключих и оставих цяла нощ да си кисне, изплакнах и изплакнах с обилна доза оцет за да не пуска и.......... това е.

# 365
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
diana_at, изключително стилно е това, което си направила! Наистина страшно много ми харесва! Поздравявам те за креативността!

# 366
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Марго, тигъра е невероятен. Има ли възможност да се сдобия със схема и ключ?  Flutter

Аз още мъча Жасмин, но напредвам упорито.

# 367
  • Мнения: 125
     Диана,а може ли схема на мис Додо?

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 414
    Диана,а може ли схема на мис Додо?
Заповядай,  Simple Smile

# 369
  • Мнения: 124
Здравейте! Отново съм във вашите редици. В последните месеци само ви четях, но сега след като си счупих крака и съм с гипс няма къде да мърдам. даже вчера на връщане от травматологията купих една готова комплектовка и конци за друг, така че ще се бродира много, че иначе мога да лудна.

# 370
  • Мнения: X
Аз мн се чудя дали не сгреших  newsm78
Като за първи опит май трябваше да бродирам в/у щампа?
Какво ще кажете?

# 371
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Здравейте! Отново съм във вашите редици. В последните месеци само ви четях, но сега след като си счупих крака и съм с гипс няма къде да мърдам. даже вчера на връщане от травматологията купих една готова комплектовка и конци за друг, така че ще се бродира много, че иначе мога да лудна.
Лошо, chipolita , лошо! Оправяй се!

Аз се потих от сутринта  sweatingнад домакинска работа и сега сядам да шия до около 5-6 часа, че после трябва да правя компот! ooooh!

diana_at Много ми хареса интерпретацията ти!   Hands Clap

Miss Emerald  newsm10

EliMery Покажи, за да видим дали не си сгрешила. Така не може да решим  newsm78

# 372
  • Мнения: X
Малко трудно се оправям със схемата. Сигурно имам доста грешки. С щампата ми се струва, че щеше да е по-лесно.

# 373
  • Мнения: 228
ЕлиМери, да ти кажа, от първо май трябваше да започнеш нещо по-лесничко. Качи, наистина, това, което си ушила до момента. Ще се справиш, може би ти трябва малко кураж.
Аз започвам контура на феичките на Дим, нали ги започнах, реших да ги завърша все пак.

# 374
  • Мнения: X
Мерси, да ще шия до край пък каквото стане.
Малко ми е трудно това с качването, че фотоапарата на една страна, кабела на друга. По-късно като замяса на  нещо ще кача. То сега и без това още няма вид на изглед.

Общи условия

Активация на акаунт