Тема Незабравима(Unutulmaz)-230

  • 57 457
  • 702
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 829
НЕЗАБРАВИМА
ПРИКАЗКАТА ЗАВЛАДЯЛА СЪРЦАТА НИ!
 








С участието на:
Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Ирмак Черен, Синем Йозтуфан, Нихат Алтънкая,
 Алийе Узунатаан, Хакан Ванлъ, Айлин Арасъл, Мерт Явузджан, Гьозде Мукавелат  и др.






Музика: Kıraз  , Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Guler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Unsal, Ihsan Aydın, Mujdan Kayserli
Продукция: ATV 2009










    Halil Kurt - Senden Baska


               
Музикални теми с ПРЕВОД :
 









Епизоди (АТВ) с български субтитри,
благодарение на: Росисан, Г-жа Броненосец, Ади, Милена, Рекси, Деря Джамбазова, Т.Трайкова, Златна рибка, Леман и Ина Иванова



54/1 54/2  54/3    54/4    54/5    54/6    54/7    55еп.   
56/1    56/2    56/3    56/4    56/5    56/6    56/7    57еп.   58еп.    59еп.    60еп.    61еп.    62еп.    63еп.     
64 еп.  65 еп.   66 еп.    67 еп.    68 еп.    69 еп.    70 еп.  71 еп.    72 еп.    73 еп.    74 еп.    75 еп.    76 еп.    77 еп.        78 еп.        79 еп.      80/1        80/2      80/3      80/4        80/5      80/6   


 
Епизоди  с частичен превод
 
 81 еп.    82 еп.   83еп.   84 еп.   85 еп.    86 еп.  87 еп.   88 еп.    89 еп.   90 еп.     





"Детектив  Мемоли"





 С участието на: Emre Kızılırmak , Цzlem Yılmaz,
Burcu Esmersoy, Hilal  Uysun

Режисьор: Tayfun Gьneyer
Продукция: TNT 2011


Последна редакция: пн, 02 юли 2012, 23:04 от Слънчогледка Яваш

# 1
  • Варна
  • Мнения: 329
Рекси, благодаря за новата тема! Hug  bouquet Прекрасен е новия ни дом! Heart Eyes
И нашите любимци, и те с нас Hug

Колко сладко... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
За пръв път от толкова време съм първа в темата Party

# 2
  • Мнения: 570
Рекси  Hug bouquet,благодаря за Новата тема!Прекрасна е! Heart Eyes Grinning
Успешна нова седмица на всички! lovekiss lovekiss lovekiss

# 3
  • Мнения: 46
Добро утро и спорна нова седмица,Незабравими Hug

Деска,прекрасна тема  love001  
Koлко красота и любов се лее в нея! Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 9
Добро утро  Hug

Деси,прекрасна тема.Благодаря   bouquet

Мила компания,желая ви успешна седмица.С много слънчеви лъчи и усмивки   love001

И за да ни потръгне тя както трябва  Wink

   

# 5
  • Мнения: 79
Здравейте! Да се разпиша и аз в новата тема.


Чакалня

Красота и любов от екрана
се пренесоха в темата тук
Магията всички ни хвана
Сериал не вълнува ни друг

Свещи от тяхната спалня
загоряха във наште души,
Не форум, тук стана чакалня
за проекти, надежди, мечти

# 6
  • Мнения: 46
Привет kомпания:hug:
Бганьо,много хубав стих си написал,който си е чистата истiна за нас Simple Smile Заслужаваш една Еда  Wink
Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 7
  • Мнения: 27 735
Здравейте, Незабравими!  Hug Hug Hug

Пропуснах годишнината от финала,  ooooh!  но ето ме в новата 230-а незабравима тема!  newsm44

Рекси,  Hug  благодаря ти за нея! Чудесна е!  Peace

Поздравления за хубавите стихове на Дани    bouquet и БГаньо!  smile3501

Сега да си кажа мъката  hahaha hahaha hahaha - епизод 80 е готов.  /най-после  Mr. Green / Но днес почти цял ден се боря с you tube и се оказа , че съм системен нарушител  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  и вече нямам право да качвам клипове по-дълги от 15 минути. Този епизод е 1,17,10 ч., което означава, че ако го гледаме там, трябва да го разпарчатосам на 5 части  smile3555 smile3555  /също като "любимите" ми родни TV  Mr. Green/ . Знам колко е гадно да ти прекъсва на най-интересното, колко е неприятно да ровиш за другата част, нооооо....  Sad Извинявам ви се предварително и се заемам да режа и кроя.  Peace  Надявам се до час, два да мога да ви представя частите.   Whistling Whistling

# 8
  • Мнения: 27 735
Сега си мисля, че мога да кача готовите вече епизоди в някой Торент- тракер, откъдето да си ги сваляте цели-целинички  Laughing  и да не се нервиваме с 1,2 .....част.  Whistling
Кажете, ако така ще ви е по-удобно.  Peace
Надявам се, че момичетата, които са превеждали и качвали субтитри  Hug  в първите епизоди на 2 сезон няма да имат нищо против. Разбира се, че ще посоча кой точно е участвал в преводите.  Peace

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Здравейте, приятели!
Ивва, мен ако питаш, по-добре е да го качиш на някой торент, за да е цял. Благодаря ти предварително и на теб и на момичетата, които са превеждали!  bouquet  bouquet  bouquet
Бганьо, добре си ни опознал всичките, БРАВО!
Деси, чудесна нова тема, огромни благодарности за труда, който си положила заради нас!


# 10
# 11
  • Мнения: 46
Добrо утро,Незабравими Hug

Ееееххх,че радост у дома newsm44 newsm68 newsm44 преведен нов епизод!Това,че е на части за мен лично няма значение.Удоволствието да гледам с превод е неописуемо! newsm03
Иве,Леман за благородните Ви сърца,каквото и да кажа,ще е малко. newsm20
Благодаря!  love001  love001  love001
Иве,само да те помоля,ако решиш да качваш в някой от торентите,избери такъв,който работи и извън България Praynig

 


# 12
  • Мнения: 570
Добро утро! Hug Hug Hug
Ивва  bouquet ,Леман  bouquet,огромно благодаря за всичко,което правите за нас! bowuu bowuu bowuu
Бганьо отново е сътворил прекрасно стихче smile3501 smile3501 smile3501!
Успешен и усмихнат ден на всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 79
Здравейте, Незабравими! Удоволствие е да се гледа този филм, даже за н-ти път, особено пък с превод, за което трябва да благодарим на Леман и Ива! Да са живи и здрави! В този 80 епизод много истини бяха казани директно и се разбра категорично, че Еда така и не е казала на Харун за лъжата на Мелдището. И отново любовта бе над всичко и над всички, както и споменът за нейното зараждане. Приятен следобед ви желая.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт