Подсъзнанието може всичко! 51

  • 103 926
  • 745
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 187
dpv много боли ,помисли си дали наистина си заслужава да плачеш за него  Embarassed Hug

# 211
  • Мнения: 79
dpv, пожелавам ти това да отмине, и да се наредят нещата по най-добрия начин за теб...
Бъди силна,и не загубвай вяра в себеси. Възможно е това да е изпитание за теб и за силата ти и вярата ти... в себеси,в любовта, във Вселената......
Все пак приеми нещата такива каквито са,и се усмихни,каквото и да ти се случва... благодари за това,което ти се случва,и продължи да вярваш....
Щом си убедена,че това е твоят човек, покажи на Вселената,че вярваш,че заслужаваш да си щастлива с него. Hug

# 212
  • Мнения: 5 647
От известно време се каня да питам, ама то не е точно питане, ама все пак някой може и да го знае този ритуал. Та, в началото на 2007 г.(леле, колко отдавна  ooooh! ), точно след Нова година ми попадна едно от множеството женски списания, ама не помня кое. В него се описваше ритуал за получаване на отговори на належащи въпроси, при който визуализираш море, с остров по средата, на който има стълба, цялата в зеленина. Качваш се по тази стълба и стигаш до врата.... За съжаление обаче тогава не се интересувах от силата на подсъзнанието и това ми мина само като информация, без да си давам зор да запомня всичко. После търсих списанието из къщи, но за съжаление нищо не намерих. Идеята ми е, ако някой се сеща за подобен ритуал, да го сподели. Морето винаги ми действа успокояващо Simple Smile
Знам, че звучи малко объркано, ама като не мога да си спомня целия ритуал и чак яд ме хваща. Поне списанието да помнех... ooooh!

Последна редакция: пн, 23 юли 2012, 13:34 от Caipirinha

# 213
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Благодаря ви. Просто ще са ми нужни ритуали, не знам какви, но са ми нужни

Просто ти е нужно да си ангажираш вниманието с нещо друго! PeaceРазхождай се, ходи на кино  и СПА,чети, ако трябва чисти и подреждай!Просто си намери някакво занимание,което да ти е приятно и ,което да те отвлече от неприятните мисли! Peace

# 214
  • Мнения: 1
  Винаги като се сдухам Вселената ми натрива носа  Laughing Майка ми е отличен професионалист в своята област, но понеже не говори английски, повече от две години беше без работа и това й се отразяваше много зле- както финансово, така и психически. Днес ми се обади, че е спечелила конкурс в престижна фирма и започва работа другия месец  newsm44 Направо щях да ревна от радост  Grinning Ужасно, много, страшно съм благодарна.  Hug

# 215
  • Мнения: 10 690
От известно време се каня да питам, ама то не е точно питане, ама все пак някой може и да го знае този ритуал. Та, в началото на 2007 г.(леле, колко отдавна  ooooh! ), точно след Нова година ми попадна едно от множеството женски списания, ама не помня кое. В него се описваше ритуал за получаване на отговори на належащи въпроси, при който визуализираш море, с остров по средата, на който има стълба, цялата в зеленина. Качваш се по тази стълба и стигаш до врата.... За съжаление обаче тогава не се интересувах от силата на подсъзнанието и това ми мина само като информация, без да си давам зор да запомня всичко. После търсих списанието из къщи, но за съжаление нищо не намерих. Идеята ми е, ако някой се сеща за подобен ритуал, да го сподели. Морето винаги ми действа успокояващо Simple Smile
Знам, че звучи малко объркано, ама като не мога да си спомня целия ритуал и чак яд ме хваща. Поне списанието да помнех... ooooh!

На първа стр. трябва да има линк. Книгата, в която се описва тази техника /Вселенския град/ е "Небесная 911" на Робърт Стоун. Препоръчвам я!  Peace

# 216
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Благодаря на всички ви. За пореден път ще се измъкна от криза, благодарение на вас. Сега ще поговоря с висшият му Аз и ще кажа всичко, без значение дали ще му се хареса или не. Ако не ме послуша ще му пратя мутра - ВОВАН  Peace

# 217
# 218
  • Мнения: 10 690

Да! Благодаря ти, че напомни за нея!   bouquet
При мен много добре работеше! Мисля да започна отново  Grinning

# 219
  • Мнения: 49
Делфина фон Ю.,  отдавна не съм се смяла така, както като гледах клипа Laughing. Благодаря ти!!!
Много ободряващо беше след дългия работен ден.

dpv, а на теб "спокойствие и само спокойствие". Погледни се в огледалото и си кажи: ‎"Че съм умна - умна съм, но защо съм толкова красива?! Сигурно, защото съм скромна, а скромността краси човека."! /Карлсон е велик  Simple Smile/ Покажи на приятеля си, че приемаш решението му. След това си организирай с детето и приятели някакви забавления или пътуване. Най-вероятно ако наистина мъжът е за теб ще се върне доста бързо. Да бъде!

# 220
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Благодаря ви. Просто ще са ми нужни ритуали, не знам какви, но са ми нужни


Ще се наплачеш едно хубаво , ще потъгуваш , ще ти е гадно и кофти  Crazy накрая ще ти писне ще станеш , ще се поизтупаш и ще полетиш  Hug
Ритуали не ти трябват  Hug трябва ти едно огледало да видиш колко си красива като се усмихваш  Grinning а не като тъгуваш   bouquet




Жизнь как зебра - белая полоса, черная полоса, белая полоса, черная полоса... а в конце все равно ж*па!!!

У мужчин жизнь — зебра: блондинка, брюнетка; а у женщин — зоопарк: осёл, козёл, зайчик…
Mr. Green




--------------------------------------


И път обратно няма...

Големите момичета не плачат.
Те просто се прощават с любовта
в една безумно дълга вечер
и тихичко си тръгват сутринта.

Не вярват на измислици и думи.
Не вярват в приказки. Не вярват в чудеса.
Не вярват в падащи звезди и пълнолуния.
Не вярват в нищо вече. И така...

Големите момичета си тръгват.
Завинаги си тръгват, щом решат.
Дори да им е до полуда трудно,
големите момичета намират път.

Не вземат нищо. Нищичко не вземат.
Освен един огромен куфар със сълзи
и много, много, много време,
в което болката да отболи.

Не казват сбогом. Не създават драми.
Щом любовта им нищичко не значи,
те тръгват, непоглеждайки през рамо.
Големите момичета не плачат.

Caribiana



 spoko







Последна редакция: вт, 24 юли 2012, 03:28 от Desss

# 221
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Тоддлер, благодаря  smile3525

Десс, благодаря и на теб. Страхотно стихче за момичетата. Ще се оправя. Бавно и трудно, но ще започна живота си отначало. Само аз и детето. Никакви мъже повече. Никога!!!

# 222
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Тоддлер, благодаря  smile3525

Десс, благодаря и на теб. Страхотно стихче за момичетата. Ще се оправя. Бавно и трудно, но ще започна живота си отначало. Само аз и детето. Никакви мъже повече. Никога!!!
Не казвай никога Laughing никога!Защото животът си прави шеги!Може от време на време за малко Laughing

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Тоддлер, благодаря  smile3525

Десс, благодаря и на теб. Страхотно стихче за момичетата. Ще се оправя. Бавно и трудно, но ще започна живота си отначало. Само аз и детето. Никакви мъже повече. Никога!!!

и за мен детето е на първо място , но чак пък никакви мъже ... просто да се научим да им показваме къде и доколко им е мястото-по скоро newsm78

Горе главата , намери сили да си простиш , да му/им  простиш и напред  Peace

# 224
  • Universe
  • Мнения: 1 556

В тази нощ!!!!!! напишете писмо до Кралството на Светлината на вашите учители, на семейството ви с най-важните намерения за текущата година, а вероятно и на цялата нова ера. На сутринта при изгрев слънце 25.07.2012 прочетете всичко това на глас, което сте написали в писмото, след това го изгорете или го разкъсайте и разпилейте на вятъра. Това е магически акт и има голяма сила. Това е толкова рядък шанс, защото ние сме в навечерието на Голямата промяна. Имайте предвид, че сега Gaia разпределя енергия и е момент в който съзнателно да заявите, че искате да се издигнете към по-висшите светове.



Оригиналът

Превод

Общи условия

Активация на акаунт