Подсъзнанието може всичко! 51

  • 103 929
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Ваничка, ние сме почти на 9 и положението у дома е същото. Една лекарка ми обясни, че сега децата навлизат рано в пубертета, от което на мен косата ми побеля на млади години. Не мога да я накарам да прочете и два реда, да напише поне един текст, докато съм добра, добра съм, после почвам със заплахите, че нищо няма да види повече от мен, а тя - Не ми пука. Чакам с нетърпение моят да се прибере и да я сложи в ред, защото е неконтролируема. Именно по тази причина търсех Подсъзнанието за деца.

# 706
  • Мнения: 185
МОМИЧЕТА, ВИЕ СТЕ ИСТИНСКИ СЪКРОВИЩА, ОБИЧАМ ВИ, БЛАГОДАРЯ
  love001 smile3525 smile3525  love001 smile3525
ЦВЕТИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА, БЪДИ ЩАСТЛИВА, ЗДРАВА И ПОЗИТИВНА
 newsm59  bigdance2 newsm59  bigdance2
КЛЕМЧЕ, ИЗДУХАЙТЕ ТАЗИ ГАДНА БОЛЕСТ В ЕДИН БАЛОН, ЗАВЪРЖЕТЕ ГО, НАПИШЕТЕ НА НЕГО "НАСТИНКА" И ГО ПУСНЕТЕ ДА СИ ХОДИ В НЕБЕТО

ВСИЧКИ С ПОНИЖЕНИ ВИБРАЦИИ В МОМЕНТА, МОЛЯ ЗА ВНИМАНИЕ Naughty
ЧУДЕСА СЕ СЛУЧВАТ НЕПРЕКЪСНАТО
АЗ СЪМ БЕЗРАБОТНА ОТ ГОДИНА (НО НЕ СИ ТЪРСЯ РАБОТА Naughty) И ОТ КАКТО ВИ НАМЕРИХ ПОСТОЯННО ИДВАТ ПАРИ ПРИ МЕН (БЛАГОДАРЕНИЕ И НА ЗАРЯДНОТО ОТ ТЕЛЕФОНА НА ДЪЩЕРЯ МИ), Е, ИМАМ СИ ПРОФЕСИЯ И ТО ПРЕКРАСНА И ХОРАТА ПРОДЪЛЖАВАТ ДА МЕ ТЪРСЯТ И СЪМ БЛАГОДАРНА ЗА ТОВА
ДО ДАМАТА, КОЯТО ТЪРСИ НЕЩО ЗА ПРИВЛИЧАНЕ НА КЛИЕНТИ, ИМАМ ПРЕКРАСНА АНГЕЛСКА МОЛИТВА ПО ТОЗИ ПОВОД, АКО ИСКАШ МИ ПРАТИ E-MAIL НА ЛИЧНИ И ЩЕ ТИ Я ПРАТЯ
ДА ОТБЕЛЕЖА ЗА ПРОТОКОЛА Joy В ПОНЕДЕЛНИК В 8,30 ЩЕ ИМАМ ПАРИ ЗА РОЖДЕНИЯ ДЕН НА ДЪЩЕРЯ МИ И ТО БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВАС
ОБИЧАМ ВИ, БЛАГО-ДАРЯ

# 707
  • Мнения: 17
Здравейте!
Искам само да попитам, като зареждате портмонето вътре трябва ли да има пари или трябва да е празно?? Благодаря!

# 708
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Аз зареждам без значение дали е пълно и празно. Не обръщам внимание.

Искам да питам дали тук има някоя мама, която работи в банка. Ако има, нека ми пише на лични. Пак имам загубени в превода парици, а ми трябват много спешно. Вован пак не ме отрази...друг ритуал не знам за такъв случай.

# 709
  • Мнения: 1 746
ДО ДАМАТА, КОЯТО ТЪРСИ НЕЩО ЗА ПРИВЛИЧАНЕ НА КЛИЕНТИ, ИМАМ ПРЕКРАСНА АНГЕЛСКА МОЛИТВА ПО ТОЗИ ПОВОД, АКО ИСКАШ МИ ПРАТИ E-MAIL НА ЛИЧНИ И ЩЕ ТИ Я ПРАТЯ
ДА ОТБЕЛЕЖА ЗА ПРОТОКОЛА Joy В ПОНЕДЕЛНИК В 8,30 ЩЕ ИМАМ ПАРИ ЗА РОЖДЕНИЯ ДЕН НА ДЪЩЕРЯ МИ И ТО БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВАС
ОБИЧАМ ВИ, БЛАГО-ДАРЯ

Обичам такива постове. Браво! Grinning
Сподели с всички ни тази молитва за клиенти, моля!

# 710
  • Мнения: 55
МОМИЧЕТА, ВИЕ СТЕ ИСТИНСКИ СЪКРОВИЩА, ОБИЧАМ ВИ, БЛАГОДАРЯ
  love001 smile3525 smile3525  love001 smile3525
ЦВЕТИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА, БЪДИ ЩАСТЛИВА, ЗДРАВА И ПОЗИТИВНА
 newsm59  bigdance2 newsm59  bigdance2
КЛЕМЧЕ, ИЗДУХАЙТЕ ТАЗИ ГАДНА БОЛЕСТ В ЕДИН БАЛОН, ЗАВЪРЖЕТЕ ГО, НАПИШЕТЕ НА НЕГО "НАСТИНКА" И ГО ПУСНЕТЕ ДА СИ ХОДИ В НЕБЕТО

ВСИЧКИ С ПОНИЖЕНИ ВИБРАЦИИ В МОМЕНТА, МОЛЯ ЗА ВНИМАНИЕ Naughty
ЧУДЕСА СЕ СЛУЧВАТ НЕПРЕКЪСНАТО
АЗ СЪМ БЕЗРАБОТНА ОТ ГОДИНА (НО НЕ СИ ТЪРСЯ РАБОТА Naughty) И ОТ КАКТО ВИ НАМЕРИХ ПОСТОЯННО ИДВАТ ПАРИ ПРИ МЕН (БЛАГОДАРЕНИЕ И НА ЗАРЯДНОТО ОТ ТЕЛЕФОНА НА ДЪЩЕРЯ МИ), Е, ИМАМ СИ ПРОФЕСИЯ И ТО ПРЕКРАСНА И ХОРАТА ПРОДЪЛЖАВАТ ДА МЕ ТЪРСЯТ И СЪМ БЛАГОДАРНА ЗА ТОВА
ДО ДАМАТА, КОЯТО ТЪРСИ НЕЩО ЗА ПРИВЛИЧАНЕ НА КЛИЕНТИ, ИМАМ ПРЕКРАСНА АНГЕЛСКА МОЛИТВА ПО ТОЗИ ПОВОД, АКО ИСКАШ МИ ПРАТИ E-MAIL НА ЛИЧНИ И ЩЕ ТИ Я ПРАТЯ
ДА ОТБЕЛЕЖА ЗА ПРОТОКОЛА Joy В ПОНЕДЕЛНИК В 8,30 ЩЕ ИМАМ ПАРИ ЗА РОЖДЕНИЯ ДЕН НА ДЪЩЕРЯ МИ И ТО БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВАС
ОБИЧАМ ВИ, БЛАГО-ДАРЯ
Peace Hug

# 711
  • Мнения: 1 351
mama na Sani , много ме зареди с поста си и много ме зарадва - честито !!!  bouquet  bouquet  bouquet
 
Хайде сподели със всички тази молитва - плийййййз !!!! Praynig

# 712
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Аз зареждам без значение дали е пълно и празно. Не обръщам внимание.

Искам да питам дали тук има някоя мама, която работи в банка. Ако има, нека ми пише на лични. Пак имам загубени в превода парици, а ми трябват много спешно. Вован пак не ме отрази...друг ритуал не знам за такъв случай.
Не работя в банка, но преди известно време имах проблем с такива "изгубени парици". Много ми помогна техниката  "капчици роса", ето линк
Накратко -написах си "паричките ми отидоха при грешния човек" или нещо подобно на листче, и потупвах с гумичката на молива върху текста. Заедно с това си представях, че от гумичката падат капки роса и проблема се изчиства. След това отидох в банката, наръсих и там мислено.. и проблема се реши за няколко часа. Успех  Peace

Мама на Сани, поздравления за успеха! Пожелавам ти още и по много парички да идват! Весел празник!

# 713
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Анелиз, благодаря   bouquet Моите не са отишли при грешният човек, просто от няколко дена ми стоят в сметката и не мога да ги изтегля, просто защото са дошли в четвъртък сутрин, а тогава беше вече неработен ден. Проблема е, в сметката ги има, на банкирането не ги виждам и следователно не мога да ги взема. Сега ще пробвам с капчици роса. Отново благодаря много

# 714
  • Мнения: 1 351
Дълго мислих и реших да го споделя с риска да ме сметнете за  Crazy
 Нали детенцето ми се разболя и то доста сериозно - вчера даже имахме пристъп - се моля непрекъснато на архангел Рафаил и какво си мислите - както си бях затворила ми се явиха едни очи , но толкова истиски , не от рисунка , а сякаш някой ме гледаше . Малко се изплаших и си отворих очите , но после се успокоих и си казах , че това са очите на архангел Рафаил . Незнам дали съм била права .....вие как мислите ?
 Сега ще правя Капчица роса .

Желая ви един вълшебен ден - днешният !!!

Мама на Сани,, чакаме с нетърпение молитвата !!!

Последна редакция: нд, 09 сеп 2012, 11:25 от klem4e

# 715
  • Мнения: 7 201
Понякога в живота ни се случват нещастия, които не можем да избегнем.Но все има някаква причина, за да ни се случват.Едва, когато ги преодолеем, разбираме защо са се появили в живота ни.Действително понякога светът сякаш заговорничи срещу нас и именно тогава се запитваме: "Защо това трябва да се случи на мен?"
Пред неизбежното някои се обезсърчават, други обаче стават по-силни, а най-мъдрите извличат поука.
Паулу Коелю "Петата планина"

# 716
  • Мнения: 185
ДОБЪР ДЕН, БОЖЕСТВЕНО ПРЕКРАСНИ, НЕВЕРОЯТНО КРАСИВИ И УНИКАЛНО ПОЗИТИВНИ ФЕИ И БОГИНИ, ОБИЧАМ ВИ, ДНЕС ЩЕ БЪДЕ ЕДИН ПРЕКРАСЕН ДЕН  love001

 АНГЕЛСКА МОЛИТВА ЗА УВЕЛИЧАВАНЕ НА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ В БИЗНЕСА:
МИЛИ БОЖЕ, СВЕТИ ДУХ, ИЗВИСЕНИ УЧИТЕЛИ И АНГЕЛИ, МОЛЯ ВСЕКИ, КОЙТО БИ ИМАЛ ПОЛЗА ОТ МОИТЕ ПРОДУКТИ ИЛИ УСЛУГИ, ДА БЪДЕ НАСОЧЕН КЪМ МЕН ДНЕС. ПОСРЕЩАМ НОВИТЕ ХОРА И НОВИТЕ ВЪЗМОЖНОСТИ С ОТВОРЕНИ ОБЯТИЯ. ЖЕЛАЯ ДА СЕ ОСВОБОДЯ ОТ ВСИЧКИ НЕГАТИВНИ МИСЛИ, НАГЛАСИ ИЛИ УБЕЖДЕНИЯ, С КОИТО ПРЕЧА НА ТЕЗИ НОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ, МОЛЯ ВИ, ПОМОГНЕТЕ МИ ДА ОСЪЗНАЯ, ЧЕ ЗАСЛУЖАВАМ ВСИЧКО НАЙ-ДОБРО ОЩЕ СЕГА. БЛАГОДАРЯ. АМИН

АНГЕЛСКА МОЛИТВА ЗА ФИНАНСОВА НЕЗАВИСИМОСТ:
МИЛИ БОЖЕ, ЗНАЯ, ЧЕ ТИ СИ ИЗВОРЪТ НА ВСИЧКО ДОБРО ЗА МЕН И ЧЕ МЕ ОСИГУРЯВАШ ПО ВСЯКАКЪВ НАЧИН, МОЛЯ ТЕ ПОМОГНИ МИ ДА СЕ ОСВОБОДЯ ОТ СТРАХОВЕТЕ, КОИТО МИ ПРЕЧАТ ДА ПОЛУЧАВАМ ТВОИТЕ ДАРОВЕ, МОЛЯ ТЕ, ПОМОГНИ МИ ДА ЧУВСТВАМ БЛАГОДАРНОСТ, ПОКОЙ И ФИНАНСОВА СИГУРНОСТ И ДА ЗНАЯ, ЧЕ АЗ СЪМ ТВОЕ ЧЕДО, ВЪРХУ КОЕТО ЩЕДРО ИЗЛИВАШ СВОЯТА БЛАГОДАТ. СЕГА СЕ ОТВАРЯМ ЗА БОЖЕСТВЕНИТЕ ТИ НАПЪТСТВИЯ, ТЕ МЕ ВОДЯТ ПРАВО ПРИ ОНЕЗИ ХОРА, СИТУАЦИИ И ВЪЗМОЖНОСТИ, КОИТО СА ЧАСТ ОТ ТВОЯ ПЛАН ЗА МОЯТА ФИНАНСОВА СИГУРНОСТ. СЕГА ВИЖДАМ И УСЕЩАМ СЕБЕ СИ И ВСИЧКИ ХОРА КАТО НАПЪЛНО ОСИГУРЕНИ МАТЕРИАЛНО И СЪРЦЕТО МИ ПРЕЛИВА ОТ БЛАГОДАРНОСТ И ЩАСТИЕ ПРЕД ВСЕЛЕНАТА НА ИЗОБИЛИЕТО, КОЯТО СИ СЪЗДАЛ. БЛАГОДАРЯ ТИ. АМИН.
 
АЗ ЛИЧНО ГИ КАЗВАМ НА КОЛЕНЕ СЪС СКРЪСТЕНИ РЪЦЕ, ВИСШЕТО АЗ СЪЩО МНОГО МИ ПОМАГА ЗА КЛИЕНТИ И СИТУАЦИИ smile3534, НЯКОЛКО ДНИ МИСЛЯ И НАКРАЯ УСТАНОВИХ, ЧЕ СЪМ СЕНЗОР ЗА ЕФИРНИ СЪЩЕСТВА, СЪНУВАМ РЕДОВНО ПОЧИНАЛИТЕ СИ РОДНИНИ, ПРИЗОВАВАМ АНГЕЛИТЕ ЗА ПОМОЩ И ПОЧТИ ВЕДНАГА СЕ УСЕЩА ПОМОЩТА ИМ И ИМАМ ПРЕКРАСНА КОМУНИКАЦИЯ С ВИСШЕТО МИ АЗ, КОЕТО ВСЪЩНОСТ Е ПРЕКРАСНО, ВЪПРЕКИ, ЧЕ ХОПОНОПНО НЕ РАБОТИ ПРИ МЕН КАКТО И МНОГО ДРУГИ РИТУАЛЧЕТА
КЛЕМЧЕ, АКО СИ СЕ ПРИТЕСНИЛА ЗАРАДИ ЕДНИ ОЧИ, ЗНАЧИ АЗ СЪМ ЗА ПСИХИАТРИЯТА, ЕДВА ЛИ НЯКОЙ ОТ ТАЗИ ТЕМА ЩЕ СИ ПОМИСЛИ НЕЩО СВЪРЗАНО С ЛУДОСТ Joy
ЧЕРПЯ ВИ С ТАЗИ СТРАХОТНА ПЕСЕН.....
http://vbox7.com/play:fbde487f
И ВИ ПОЖЕЛАВАМ НЯКОЙ ДНЕС ДА ВИ СЕ ОБАДИ И ДА ВИ КАЖЕ....................
И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ СТЕ УНИКАЛНИ И ЗАСЛУЖАВАТЕ ИЗОБИЛИЕТО НА ВСЕЛЕНАТА txtloves txtloves txtloves txtloves smile3521

# 717
  • Мнения: 343
Клемче  Hugаз винаги се моля на Архангел Метатрон ,когато малкия е болен ,той е ангела на болните дечица   Hug
 
Призовавайте Архангел Метатрон, когато имате болно дете, той много обича децата и се грижи за тях. Той ще ви даде напътствия, какво лечение е добро за детето, просто следвайте знаците, които ще ви даде. Молете се на Архангел Метатрон, да се грижи за децата ви и той ще откликне веднага на молбата ви.

Призовавайте Архангел Метатрон и когато някой ваш близък е на смъртен одър или вече е починал, но усещате, че душата му не е спокойна и все още е около вас! Архангел Метатрон ще го направлява и успокои, ще го отведе там, където той ще намери покой и щастие.

Призовавайте Архангел Метатрон, ако имате трудна среща, ако усещате, че енергията във вашия офис, магазин или работно място, трябва да се балансира, за да се храмонизират и хората, които са в него. Той ще ви помогне да хармонизирате разговорите, които трябва да водите и ви плашат! Той ще ви помогне, просто го помолете!

Молитва към Архангел Метатрон за дете

Архангел Метатрон, моля те облей и изпълни с твоята светлина детето ми (назовете името му) и му помогни, защото е болно. Моля те, дай ми съвет, как да го лекувам!Ти си бил човек и познаваш нашата болка, нашите радости и нашата мъка. Моля те помогни ми! Благодаря ти Архангел Метатрон!Амин!  

Молитва към Архангел Метатрон за починал човек


Моля те Архангел Метатрон, погрижи се за Душата на (назовете името му)! Благодаря ти Архангел Метатрон! Амин!

Молитва към Архангел Метатрон за хармонизиране на среща или помещение


Моля те Архангел Метатрон облей с твоята светлина (назовете мястото или срещата) и я хармонизирай! Благодаря ти Архангел Метатрон! Амин!




 

Последна редакция: нд, 09 сеп 2012, 15:22 от мечтание

# 718
  • Варна
  • Мнения: 187
Толкова ми е хубаво като Ви чета. Да Ви попитам ходите ли на гробища на починалите Ви роднини? Аз имам починал баща , много често си мисля за него, като ходя в манастир или църква винаги му запалвам свещичка, но нещо все не мога да отида на граба му.

# 719
  • България
  • Мнения: 0
mama na sani , да ти е жива и здрава принцесата и много да те радва !!! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК !!! smile3525 newsm59  ura

Общи условия

Активация на акаунт