Бебчета сладки и засмени през АПРИЛ 2013 ще са в "Родени" :)

  • 29 775
  • 692
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
ДОБРЕ ДОШЛИ БЪДЕЩИ АПРИЛЧЕТА!!!

Всички ние - АПРИЛКИ 2012 Ви пожелаваме прекрасни 9 месеца, много положителни преживявания и прекрасни бебчета през АПРИЛ 2013 Simple Smile Бъдете здрави и нека това бъде мястото, където намерите топлина, близост и много приятели Simple Smile Щастието те първа предстои Simple Smile

# 1
  • Мнения: 14
Добре дошли АПРИЛКИ 2013 Simple Smile
Пожелавам ви най-прекрасните 9 месеца, нека са безпроблемни за всяка от вас Simple Smile
А след 9 месеца ще откриете, че това което носите сега е най-прекрасното нещо, което е можело да ви се случи в живота.

# 2
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Добре Дошли Априлки 2013 Simple Smile
Нека през тези месеци имате само прекрасни и вълнуващи моменти, да бъдете много спокойни и търпеливи, да изживеете всяка една положителна емоция Simple Smile!
Пожелавам Ви прекрасна и безпроблемна бременност и най-хубавия финал - живо и здраво БЕБЧЕ Simple Smile!
 Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 974
Добре дошли и от мен, мили бъдещи Априлки 2013! Желая на всички вас една безпроблемна бременност! Наслаждавайте се на миговете с коремчето, защото минават много бързо!
В нашата тема, аз бях първата , която се престраши Simple Smile Беше ме ужасно страх и все си мислех: "Така както първа се записах, да не се и отпиша първа". Но ето че всичко беше и  е наред и сега гушкам моето безценно съкровище. Така че ,не позволявайте на такива страхове да ви отнемат радостта от чудото, което ви се случва!  Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 33
Макар че очаквам първите Априлки_2013 след около седмица да се пльоснат тук (така поне ми излизат сметките Simple Smile), искам да ви пожелая, на всички вас, бъдещи мамчета, лека бременност и много щастливи моменти. И, да знаете, истина е, коремчето ще ви липсва, радвайте му се Simple Smile)).

# 5
  • Димитровград
  • Мнения: 13
Мили, бъдещи мами пожелавам ви лека и красива бременност, а след точно 9 месеца животът ви ще придобие нов смисъл. Бъдете търпеливи-желая ви здрави и послушни бебоци, които да дарите с много любов!

# 6
  • Мнения: 10
Бъдещи Априлски мами,
Наслаждавайте се на всеки миг, времето минава много бързо, макар понякога да ни се струва, че е спряло.
Много хубави моменти Ви пожелавам!

# 7
  • Мнения: 0
Добре дошли Априлки 2013  Hug
Нека новините които пишете тук са само хубави. Пожелавам ви, една спокойна бременност и прекрасни здрави бебчета през април  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен мамини Априлки 2013.Пожелавам на всяка една от вас една лека и без проблемнна бременост.Ние Априлките 2012 станахме приятелки мъкар и виртуално,пожелавам и на вас същите приятелства.Ние ще сме тук и с каквото можем ще ви помагаме.Очакваме скоро да се включите Simple Smile

# 9
  • Мнения: 34
Желая на всички априлки 2013 много положетилни емоции през 9те месеца бременеене и здрави и щастливи бебоци на финалната права Simple Smile

# 10
  • Мнения: 25
Скъпи бъдещи априлски мамчета,скоро всяка от вас с треперещи ръце ще държи теста със заветните две чертички и сърцето й ще се пръска от вълнение!Желая ви безпроблемна бременност и здрави бебчета!

Споделяйте си хубавите и не дотам приятни моменти!Времето лети неусетно, коремчето расте и сякаш за един миг отлитат 9-те месеца/за някои малко повече, за други по-малко:)/.

Бъдете толерантни една към друга, подкрепяйте се и си прощавайте-хормоните са страшно нещо Laughing

Сигурна съм, че ще създадете здрава връзка една с друга, ще възникнат искрени приятелства и времето прекарано в сладка раздумка ще ви носи спокойствие и усмивки!

Бъдете здрави, оптимистично настроени и силни-да бъдеш майка е най-голямото призвание за една жена!Създайте си един малък свят и го рисувайте всеки ден в нови краски!

Ние Априлки2012 ще бъдем до вас!

Последна редакция: пн, 16 юли 2012, 13:35 от BlackFire

# 11
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте скъпи АПРИЛКИ 2013! Simple Smile Пожелавам ви лека бременност изпълнена с невероятни емоции покрай първи снимчици, прегледи, ритничета и нека усмивката не слиза от лицата ви през цялата бременност! Леко бременеене и много положителни емоции! Simple Smile

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 340
И аз искам да приветствам априлки 2013. Винаги има притеснения, проблеми и тревоги, дано успеете да си помагате и да станете приятелки. Стискам палци за леки и радостни 9 месеца   bouquet

# 13
  • Мнения: 70
Добре Дошли Априлки 2013  Hug
Пожелавам ви лека и безпроблемнна бременност и здрави бебчета на финала!!!

# 14
  • Мнения: 127
Здрвайте и от мен, добре дошли! Желая ви лека бременност и прекрасни изживявания, живи и здрави Априлчета 2013.

Общи условия

Активация на акаунт