Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения

  • 55 503
  • 720
  •   1
Отговори
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Тази тема е за всички, които имат съмнения, че може да са забременели.

Полезна информация:

Тест за бременност – пръв приятел и съветник
Тест за бременност – още информация
Първи признаци на бременност
Защо закъснява менструацията, когато няма бременност?
Спешна контрацепция след секс
Яйчници и овулация

Моля задавайте въпросите си тук, за да не се създават нови теми с еднакво или подобно съдържание.

Успех и се надявам да намерите отговор на въпросите си!

# 1
  • Мнения: 1 129
 smile3501

Пънче, браво за труда. Трябва да помолим да я закачат, пък дано има ефект.

# 2
  • Мнения: 2 052
 newsm10 Добра идея да има такава тема, вместо всеки ден да се пускат такива...   bouquet

# 3
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Благодаря за милите думи, надявам се с тази тема да сме полезни на всички момичета. Отправих запитване към модераторите и ще се радвам, ако темата бъде закована.
Пожелавам ви хубава и прохладна вечер!

# 4
  • Мнения: 27 524
Браво, Пънче, имаше вопиюща нужда от закована такава тема, браво и на модераторите за карт-бланш-а  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 242
Пфу, развалихте ми бизнеса с тази тема Simple Smile аз тъкмо щях да отворя бюро за хвърляне на боб и гледане на кристална топка  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 8 131
Супер темичка!
пънче-мънче, мерси и браво за труда.
Трой, защо си мислиш, че питанията и глупавите въпроси ще спрат? То и преди имаше информацията из форума! Нали трябва някой да чете...

# 7
  • Мнения: 3 242
Да, така е Simple Smile за жалост някои хора са пропускали не само часовете по биология, но също така по български и литература и четенето им е голям проблем Simple Smile

# 8
  • Мнения: 646
Браво за темата!
Ще бъде доста интересна и полезна темичката.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 27 524
Ще бъде доста интересна и полезна темичката.  Simple Smile

Интересна в стил ДиС - може би.
Полезна - едва ли  Joy

# 10
  • Мнения: 646
Ще бъде доста интересна и полезна темичката.  Simple Smile

Интересна в стил ДиС - може би.
Полезна - едва ли  Joy
                         

Е как да не е полезна?За девойките, които ги мързи да се поровят малко и да се пообразоват ще бъде доста полезна, пък и тамън няма да се затрудняват да пускат и нова тема. Mr. Green

П.П. Блонди честито за малката госпожица. Да ви е жива и здрава и много да ви радва.   :bouquet

# 11
  • Мнения: 739
Сега остава и всички, които се чудят дали са бременни или на реално да забележат темичката и да почнат тук да питат, вместо да продължат да отварят нови теми за всеки въпрос!
Пожелавам сполука на темата!
Чудесна работа си свършила, пънче   bouquet

Последна редакция: пт, 10 авг 2012, 17:33 от Фики

# 12
  • Мнения: 9
 Simple Smile Здравейте и от мен!
Темата е страхотна, поздравления!
Да ви споделя сега и моите съмнения и притеснения. М ми закъснява вече 6 дни. Правих два теста(втория на 4ден от закъснението), но бяха отрицателни. Днес мисля да направя трети (48 часа след последния). В същото време имам болки в кръста и яйчниците, които на моменти се засилват. Не помня през първата ми бременност дали имах подобни болки. Чакаме второ бебе доста дълго и силно се надявам да съм бременна. Praynig
Моля да ми дадете някакво мнение или съвет!
Успех на всички и благодаря!

# 13
  • Мнения: 735
Направи си тест,но предвид двата отрицателни теста е малко вероятно този да е положителен.
Съжалявам, че го казвам. Разбирам желанието ти за детенце, но ако не е станало сега ще стане другия месец! Hug
Ако искаш направи си направо кръвен тест. Успех! Hug

# 14
  • Мнения: 9
Благодаря за бързия отговор!  Hug Hug Hug
 

Общи условия

Активация на акаунт