Ясновидци (врачки) - 12 тема

  • 274 597
  • 775
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 2 968
GERBER  относно първия линк- дали това не е Вили от предаването ''Пентаграм'' по Канал 3. Не съм сигурна как ѝ беше фамилията, но мисля че е тя. Снимка няма, за да с еуберим. Онази е по-млада с тъмна коса.

Относно втория линк, това мисля че е Вили, която приема на Пиротска. Скоро мисля да я посетя, Днес говорих с нея. Направи ми добро впечатление по телефона. 30лв. ѝ е тарифата за един час консултация. Може да се пита за неограничен брой други хора.



Вили от Пентаграм я познавам лично и не е тя. За кога си записа час при другата Вли, за да чакаме какво ще кажеш?

# 496
  • Мнения: 25
а тази вили на пиротска на какво "гледа"

# 497
  • Мнения: 1 339
По повод коментарите на x_diabet_mama и ani27  искам да напиша, че съм съгласна донякъде с всичко, което споделят...но това е една част от истината. А мистиката и оултното са наистина много разсностранни и обширни като материя.

Първо искам да напиша, че аз съм вече на 60г. и може би съм една от най-възрастните тук. Не съм някоя хлапачка тръгнала да забогатява по лесни начини, дори не става въпрос за забогатпване, а за разрешаване на сериозни финансови проблеми. Досещате се, ч есъм повече от притисната, за да търся алтернативна помощ сред особено съмнителни персонажи, представящи се за можещи ''магове''.

Няколко години през 90-те сме живели в Америка. Там изчетох редица томове написани от професори по окултизъм и паранормално именно за магии и ритуали и мн. други. Всички тези томове бяха написани на научно ниво и там се разглеждаха проблемите, които дискутираме ежедневно тук от много страни.

И написаното от ani27 и това от X_diabet_mama- за духа, който се прикача съм го чела...но има и друг момент, навсякъде в световната магическа практика има едно златно правило, че ПРОФЕСИОНАЛНАТА магия цели да получиш това, което искаш, без да изгубиш всичко, което имаш и именно за това се нарича професионална. Вече...доколко в България някой работи професионално е съвсем отделен въпрос.

Във всичко, което съм изчела в Америка се акцентираше точно на това, което пише ani27, че когато вземеш нещо насила от вселената, тя после си го взима по друг начин обратно. И тук идва място на истинските професионалисти...които не дали ще доживеем в България да имаме.

И скъпи момичета, написах това не, за да споря с вас- да не ме разберете пофрешно. Просто исках и аз да споделя по-обстойно възгледите си с конкретни примери.

И на двете ви симпатизирам много как пишете и какво сподлеляте.

# 498
  • Мнения: 1 339
GERBER  добре, че не е тази Вили, за която си помислих аз, че всички вече знаем каква е и колко може.

Относно другата Вили от Пиротска, мисля да ходя през октомври. Искам първо да мине консултацията ми с Марина, която е през последната седмица на този месец.

bellezza80  не разбрах със сигурност на какво гледа тази Вили-Пиротска, но май ясновидства- иска данни и снимки. Май не ползва от ''помощните средства''. Simple Smile

# 499
  • София
  • Мнения: 2 968
Момичета, сега звънях на леля Искра да я питам нещо и милата едвам говореше. Получила е някакво възпаление на гласните струни. Пиша това, за да я оставим няколко дни жената да се възстанови.

# 500
  • Мнения: 1 339
GERBER аз пък пробно се обадих на Вили Гетова от линка, който ти постна. Оказа, че информацията не е актуална. Вдигна един мъж и каза, че от пет години не е на този телефон.

# 501
  • София
  • Мнения: 980
Мила allforone Hug радвам се, че се включи, на практика казваш почти същото като нас И аз вярвам, а и го казах, че не можеш да вземеш нещо на сила от вселената /хареса ми твоя израз/ и да не си платиш прескъпо. Но тъй като и аз се забърках с америка в част от живота си и знам, че милите са толкова орязани от към духовен живот и опит и всичко им е само на теория, предпочитам да вярвам на хората от изток. Точно затова не бих им повярвала в частта за "професионалната магия" и че няма да ти се върне, един вид професионалния маг може да измами вселенските сили? Да мине през задния двор, да си вземе каквото иска и да се измъкне незабелязан?

Но едно е факт, никой не се е върнал от там за да каже как е наистина  bouquet и всики догадки са на база емпирика. аз вярвам, че истината е в средата, затова изучавам всички религии и търся общото между тях, след като и трите свети книги казват са единодушни по определени точки, коя съм аз да не им повярвам? А сме толкова заблудени за исляма, че няма накъде, а корана е просто подобрено издание на библията и мюсюлманите казват, че най-големия пророк е Исус и заедно с нас очакват второто пришествие. Но пък отхвърлят будизма като религия, защото те горят телата след смъртта и исляма пита, тогава къде ще се върне духа по време на второто пришествие?
Извинявам се, ако съм разводнила темата, но като се ходи по врачки би трябвало човек да е малко повече запознат с тези неща за да не се оставя да го  манипулират, освен ако не ходи за забавление разбира се.

# 502
  • Мнения: 3 181
allforone, аз не съм чела особено много книги на тема магия, но не мисля, че професионалистите в областта могат да ти дадат желаното без да загубиш нещо. Имах приятелка, която се учеше на магия при един от най-добрите гръцки магове, тя ми е казвала, че съдбата не може да се промени. Магията може само да изтегли, един вид да направи така, че предопределеното да се случи по-рано, но не и да ти даде нещо, което Шефа горе не е разрешил/точно така наричаше Господ/.
И Валерия Христова ми е казвала, че магията има влияние само върху времето, върху нищо друго, което потвърждава горното.
Катя ми е казвала това, че всичко си е предопределено кое колко да бъде, любов, здраве, пари и т.н.....като вземеш повечко, ти остава по-малко от определеното, не можеш да надхитриш съдбата и Вселената.
Лично аз, си мисля, че имаш по-голям шанс да получиш желаното с някоя практика на Зеланд, отколкото от някой маг. И каквито и финансови проблеми да има човек жив и здрав ли е, всичко може да се подреди, поне аз съм на това мнение. Дори и на здравето можем да влияем чрез мислите и поведението си.
Още нещо, дори да приемем, че някой професионалист ти даде желаното без да загубиш нищо/ ти пишеш без да загубиш всичко, не е без да загубиш всичко, а без да загубиш нещо важно за теб, различно е/ , от къде ще вземе това нещо повече, от някой твой бъдещ живот. Защото ти сега си си предопределила какво да научиш, по кой път да минеш и финансовите трудности, може би са част от този път, идват да ти покажат нещо, да те научат на нещо. На какво, ти трябва да помислиш и разбереш.
Сега една история на кратко: баща ми на 50 и няколко години направи бизнес, успешен, но след 10 г. не се чувстваше ок здравословно и реши да продаде всичко. Имаше доста кандидати, но той избра човек, който познаваше от дете, но ние с майка ми не харесвах ме. Стиснаха си ръцете, баща ми му имаше пълно доверие, прехвърли му всичко на една голя дума и 1/5 от сумата. Останалото трябваше да даде до няколко месеца. Сега господина казва, че баща ми му е подарил бизнеса, писа жалби срещу нас в полицията, че го тормозим за пари, голям цирк. Крадеца се оплаква. Както и да е.  Вместо родителите ми да си живеят спокойни старини с изработеното, сега разчитат на едни смешни пенсии.
Една приятелка с ясновидска дарба какво ми каза? Не се дава да се възстанови загубеното, явно баща ми преди време е взел нещо в повече и сега се компенсира, ако не е бил загубил бизнеса, е можело да загуби здравето и живота си. Един вид бизнеса е бил цената на неговото здраве и живот. Тя ме пита кое ти е по-важно да остане жив или да получите парите?
Дано разбрахте примера.
Относно горенето на телата след смъртта, не е ли теорията, че така душата по-бързо отива в отвъдното ? Лично аз, искам да ме кремират, до скоро не знаех защо/но в една тема за донорството на органи ми обясниха това/, просто така мислех, както и не бих си дала органите за донорство/ това според същата теория, обяснява, че така по-трудно душата напуска тялото и се изкачва в отвъдното/

# 503
  • Мнения: 1 339
ani27   Страхотен пример и то от личен опит!

# 504
  • София
  • Мнения: 980

Относно горенето на телата след смъртта, не е ли теорията, че така душата по-бързо отива в отвъдното ? Лично аз, искам да ме кремират, до скоро не знаех защо/но в една тема за донорството на органи ми обясниха това/, просто така мислех, както и не бих си дала органите за донорство/ това според същата теория, обяснява, че така по-трудно душата напуска тялото и се изкачва в отвъдното/

В БИБЛИЯТА И КОРАНА категорично се забраняват кремацията.
А баща ти е потърсил външни сили за началото на бизнеса си ли? Иначе защо ще има да връща нещо? По принцип такива обяснения на приятели са за да ни успокоят, но истина ли са?
Има и друго обяснение казано в е Библията, по-скоро камила ще мине през иглени уши отколкото богаташ да влезе в рая. Помисли:) Явно баща ти е добър човек и шефа го пази. Корана има хубава притча защо дори добрите богати хора не могат да идат в рая. С две думи: богаташа е работодател и определя съдбата на другите, останалото оставям на вас........Simple Smile

# 505
  • Мнения: 3 181
Не, не е търсил външни сили за започването на бизнеса.
Друго имаше предвид приятелката, в даден момент от живота е взел повече от колкото трябва/без да се конкретизира какво/ и сега се компенсира. Не е задължително да дадеш компенсация със същото. Може да си получил повече любов и да компенсираш с пари. Или в случая както обясни приятелката ми, ако получи парите баща ми, това ще му струва здравето или живота. Един вид Шефа е бил благосклонен Winkпонякога лошото в нашите очи, може да е за добро.
Не искам да ме погребват, а кремират, ако ще да ме анатемосат в православната църква Mr. Green.
Мисля, че тълкувателите на свещените книги понякога преиначават или крият разни неща.

# 506
  • Мнения: 200
Звучи съвсем като да е Оксана, вдовицата на Иван Станчев- гугъл  раздава   телефона й на всеки, който го попита.
Grinning  Grinning Ама наистина съвсем щедро раздава телефона и' Обаче и аз съм чувала, че не е добра и не разбира особено.
Като говорим за асторлози има един Иво (в София е, но не знам друго), от който моя приятелка е доволна. Но както е ясно от 12 поредни теми едно мнение не е достатъчно.  Crossing Arms Някой да има впечатления от него?
[/quote]

Иво до Пирогов ли?
Там е баш като в "Минута е много".
Мисля, че благоволяваше да отдели около 15тина минути на платец.
Предупреди ме да си записвам  светкавично словата му, понеже , докато броял звездите, щял  да говори много бързо и кратко.
Стартира експресното си експозе изключително любезно като ме осведоми кога и как ще се спомина-без изобщо да ми е и хрумвало да  питам как и кога експерт като него  си представя да се случи таз работа.
Що за простотия?!
Надрънка ми разни неща за ултра кратко време, които , разбира се, не се сбъднаха.
Беше прав само и единствено за въпроса ми доколко имаме сходство с един човек, но абсолютно не позна кога ще се случат определени събития между нас-изключително основни.
Една приятелка беше доволна, че й бил казал подходяща дата за сключване на брак, а друга беше бясна, че  заради краткото врем е, което благоволи да отдели, се наложило да го посети три различни пъти, като за разкош и при трите посещения й дал абсолютно взаимоизключващи се мъдри указания какви да ги вършела, че да пожънела триумфи.

Друг астрологичен провал беше  Антоанета-приема в бизнес сграда на една спирка на метрото в Люлин и е председател на БГ дружество по астрология или поне беше допреди 2 години.
Мислех,че при мен е станала необясмима грешка, понеже каквото тя рече , баш обратното стана, но и при моя приятелка, която също й клиентства, астрологичната карта и  действителността така й не съвпаднаха.
Тук беше похвалена дама на име Илияна от същото дружество-дали и друг има впечатления?

Някой питаше за Михаела Маринова "от Перник".Всъщност, тя е от Плевен , но обикаля страната.Има предаване по канал 3.Телефон: 0878 29 53 32.Нямам лични впечатления за  познаваемостта й.

Последна редакция: чт, 13 сеп 2012, 04:37 от ryannn

# 507
  • Мнения: 1 339
Понеже държа да съм коректна към всички съфорумци...искам да споделя следното.

Преди два месеца много похвалих Демир от импулсните телефони на Езо.Тв. Тогава ми предсказа с абсолютна точност едно събитие- в конкретен срок и с всичките му подробности. Всичко стана едно към едно с предсказанието му.

След това му звънях за друго по-важно бизнес събитие...Покрай основния ми въпрос ми каза някои неща за мен- доста точни и конкретни и не от често срещаните...До тук добре..но...За основното събитие свързано с бизнес ми каза, че ще се случи най, ама най-късно до определена дата през август...Когато го попитах дали е сигурен ми каза, че на 95%...Е, датата мина и събитието не се случи...а и няма изгледи да се случи.

Демир отпада от моята класация. Явно пак опираме до проблема за частичната познаваемост, която неотдавна беше дискутирана в темата. Но в моя случай става въпрос за нещо конкретно, което трябва да стане до два месеца след разговора...и да не ми познае...не бих му се доверила отново.

# 508
  • София
  • Мнения: 22 994
Като говорим за асторлози има един Иво (в София е, но не знам друго), от който моя приятелка е доволна. Но както е ясно от 12 поредни теми едно мнение не е достатъчно.  Crossing Arms Някой да има впечатления от него.
Иво до Пирогов ли?
Там е баш като в "Минута е много".
Надрънка ми разни неща за ултра кратко време, които , разбира се, не се сбъднаха.




При Иво, до "Пирогов" съм ходила през м. септември 2002 година по препоръка на една моя приятелка, която беше много доволна от него. Тогава ми отдели около 1 час и таксата беше 10 лева. Позна само за едно нещо, но не позна, че е вид измама към мен и не ме предупреди да не приемам това предложение! Нищо от това, което предсказа не се сбъдна!!! Спомян си, че след няколко месеца му позвъних с конкретен въпрос за едно събитие / той ми беше казал да звъня, когато искам нещо да питам / и пак не позна.

# 509
  • Мнения: 0
Здравейте, случайно някой да знае координатите на ясновидката Наташа. Приемаше в кооперация точно на Руски паметник. Доколкото си спомням беше от Русе.

Общи условия

Активация на акаунт