На море в Турция - тема 20

  • 145 293
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Добре дошла Марги в отбора на завърналите вече  HugСигурно е било голяма тръпка за мъжът ти  да полети с парашут,ние от толкова забавления по тези пързалки,забравих ме да отидем на това събиране,иначе имах ме и покана оставена в стаята,на вас карта за отстъпка дадоха ли ви.

# 301
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Браво! Е, това е добра политика на хотел. Тези карти за отстъпка са хубаво нещо, ама през туроператори не съм чувала да важат, т.е. само ако сами се организирате като пътуване тогава.
Марги, а в Орхидея ли бяхте?

# 302
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Galactic Voyager да само ако сами си организира ме почивката,през сайта им,живот и здраве след някой друга година отново ще се върнем в някой Делфин,тогава ще получим още една отстъпка  Laughing имаше едно семейство от София които почивали за 5 път в тяхните хотели и им дали 30% отстъпка,поне така казаха.

# 303
  • Мнения: 1 710
Галактик, с всичко, което беше писала в резервацията се опитаха да се съобразят - настаниха ни в Орхидея, но явно нямаха две стаи на един етаж, за това ни дадоха две стаи една под друга и то съвсем близо до стълбите, така че за секунди стигахме от едната стая до другата. Много съм доволна и от стаите, и от разположението на корпуса. За настаняването чакахме около 2,5 часа, но е разбираемо, тъй като пристигнахме преди 10 сутринта. Все пак стаите ни ги дадоха доста преди 14 часа. Освен това последния ден ни оставиха едната стая чак до 20 часа, при това не поискаха никакви пари. Излишно е да казвам какво огромно удобство е - децата можаха да поспят следобед, така че да не бъдат кисели и ревящи по време на трансфера и полета, а и ние си имахме напълно пълноценен ден. Автобусът ни взе в 20:15 от хотела, така че всичко беше супер.

Лора, имахме възможност да вземем карта за отстъпки, но аз смятам, че няма да се възползвам от нея, така че не я взех. Наистина правят добри отстъпки, когато си почивал много пъти, но ако сам си организираш самолета и трансфера и то от София, цената става или точно, колкото е и на Тез тур, или дори повече. Имам близки, които пробваха този вариант, но те са със златна карта за отстъпка. При нея наистина си заслужава, ако ти се занимава да си организираш всичко сам. Аз съм от тези дето предпочитат да оставят организацията на туроператора и да получат всичко наготово Mr. Green

Последна редакция: пн, 24 сеп 2012, 14:54 от Мaрги

# 304
  • Мнения: 242
Качих снимките в албума. Май не се справих много добре. Много са разбъркани. Трудно ми беше да ги избера, защото на повечето снимки се мъдрят и нашите персони.
Докато бяхме в хотела имах рожден ден и получих персонално поздравление от мениджъра - картичка и плодове в стаята.
http://turkey.snimka.bg/other/royal-wings-hotel.702892

# 305
  • Мнения: 1 710
Колкото и снимки да видя от Royal Wings, няма да ми омръзне. Остава си моят фаворит и всяка година въздишам по него.
ndimitrova, разкажи повече за вечерната анимация. Знам, че хубавите хотели не правят собствено шоу с аниматорите, а канят външни трупи, които правят страхотни спектакли. Вие какви шоу-програми гледахте и колко минути продължаваха? А имаше ли проблем с намирането на празни шезлонги?

# 306
  • Мнения: 242
Марги, добре дошла! Нямаше никакъв проблем с шезлонгите. Имаше сложена обява, че всички хавлии и лични вещи, които са поставени по шезлонгите преди 9 часа сутринта, се събират от служителите. Запазваха се шезлонги само на платформата на плажа.
За вечерната анимация: една вечер имаше "мистър Royal", след това "мъже срещу жени" - това бяха игри с публиката. Имаше две вечери със скечове от аниматорите - голям смях. Имаше и две представления, направени от самите аниматори - едното "латино танци", а другото "харема на Royal". Направо ми взеха ума. Хореографията и изпълнението е изцяло от аниматорите. Съжалявам, че имах само фотоапарат. Същинската програма е около един час, а с пълнежа - около час и половина. След това продължаваше на бара на басейна с танци, караоке и разни такива до 12 часа през нощта.
Всяка вечер имаше и анимация за деца, но аз лично нямам впечатления.
Говорихме с представителката на Тез Тур - казва се Шанай и има български произход. Тя сподели нещо много интересно по отношение на персонала - ако някой сгафи при изпълнение на задълженията си, рядко получава предупреждение, по-често следва незабавно уволнение. Лично аз не видях нищичко, което да бъде критикувано. Но пък и почиващите се отблагодаряваха с бакшиши.

# 307
  • Мнения: 242
Имаше едно единствено шоу от гастролираща група и то беше след обяд на поляната - акробатика. Как се подмятаха само - изпадаха ми очите.

# 308
  • Мнения: 145
 Peace Страхотни хотели и впечатления....но такава почивка в Турция си остава мечта за нашето семейство Cry

Цената за 4 възрастни е безумна...жалко, само ще си въздишам

# 309
  • София
  • Мнения: 1 735
Страхотни снимки!Много хубав хотел и анимация. Laughing

# 310
  • Мнения: 5 695
Peace Страхотни хотели и впечатления....но такава почивка в Турция си остава мечта за нашето семейство Cry

Цената за 4 възрастни е безумна...жалко, само ще си въздишам
Има добри оферти за хотели с по-нисък рейтинг,особено ако не е в разгара на сезона.

# 311
  • Мнения: 8
Привет ,моля споделете дали е трудно пътуването с кола до Анталия ? След Ескишехир какъв е пътя?
Моля за мнения за PEMAR BEACH RESORT 5* ,имаме чудесна оферта за там,но ми се струва ,че плажа е само чакъл...

# 312
  • на Морето
  • Мнения: 512
Привет ,моля споделете дали е трудно пътуването с кола до Анталия ? След Ескишехир какъв е пътя?
Моля за мнения за PEMAR BEACH RESORT 5* ,имаме чудесна оферта за там,но ми се струва ,че плажа е само чакъл...
Другата седмица живот и здраве заминаваме за Анталия с колата.Пътя е песен в сравнение с нашите пътища.Това е маршрута-http://www.viamichelin.com/web/Itineraires?strStartLocid=31MzU1NTEwY05ESXVORGszTmpnPWNNamN1TkRjd01ETT0=&strDestLocid=31NDIxN3gxMGNNell1T0RnM05qVT1jTXpBdU56QXlOakU9&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&strVehicle=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&isAvoidFrontiers=false&dtmDeparture=27%2F09%2F2012&distance=km&devise=1.0|EUR&indemnite=&carbCost=1.5&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6.Относно хотела нямам впечатления,на когато офертата е добра винаги се прави някакъв компромис.Вие ще си прецените.Ето виж това-http://www.youtube.com/watch?v=zH5XQIhPwDU

# 313
  • на Морето
  • Мнения: 512
Нещо не се справих с линковете май Embarassed

# 314
  • София
  • Мнения: 888
Здравейте, аз предимно чета темата, но дойде време да пиша - от заминаващите сме  - утре пътуваме за Мармарис с Ориент 99. Да не се засечем с някой от списващите?Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт