Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 54

  • 65 714
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

Сайтове, приемащи Бг карти:

Asos                Asda                   Adams              Argos          Amazon        
Boots         Cheap Smells        Clothing at Tesco       H&M           Javari
Marks & Spencer           Mothercare          Sainsburys           GetTheLabel
Wynsors          Dare2b          M&Co          PumpkinPatch                Adidas
Matalan               TKMaxx



Сайтове, в които може да се плаща само с английска карта:  
Very             Clarks                  Esprit                  Puma               
New look           Kiddicare           M&MDirect          Next
Nike                Toysrus               Debenhams          Zara



От NEXT.co.uk се пазарува само с посредник. НЕ ПРИМАТ Бг. КАРТА !!! 
От Tesco и Asda много често отказат поръчки.

                            Таблици за размери:                     
 
         Детски дрехи :  от 0 до 5 год.      от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

Буквите в размера на обувките означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                Дамски дрехи           Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи            Мъжки обувки

                                   
                                                           

Фирми , които могат да се ползват/с офиси в:

Посредници:                                                                Превозвачи:

BritanyServ  - Варна, Пловдив, Бургас                               Gab_Co София
Ukaddict - Варна, Бургас                                                 Empresa -Сф, Бс, Пловдив, Варна, Плевен 
RiminiKids                                                                   Give Transport София
ТheWinCompany                                                         Brits  Варна, Сф, Добрич, Бургас
                                                                                 Easy2buy
                                                                                 kdshopping                     
                           
                                           
Още един сайт "Онлайн пазаруване с посредник" с рейтинг на фирмите .
Изрично е забранено развиването на търговска и посредническа дейност във форума, както и предлагането на пускане на "общи" поръчки!
Всякакъв опит за развиване на подобна нерегламентирана дейност (посредничество при пазаруване срещу заплащане) от страна на фирми и потребители, както и обяви за пускане на "общи" поръчки, ще бъде санкциониран и достъпът до форумите ще бъде забраняван безсрочно без предупреждение.



  Тема   53 

# 1
  • София
  • Мнения: 3 581
Благодаря за темата.  bouquet
Момичета, моля ви пак да припомните случая с Теско - не приемаха Виза електрон ли? Знам че имаше нещо специфично при тях Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 424
Танчето,за темата   bouquet                                                                                                                                                                                                                                                                                           
NellyR,с виртуална виза на ДСК нямам проблем  Peace

# 3
  • Мнения: 915
Мерси за темата!
Абе ту приемаха, ту не, ама в един момент нещо съвсем взе да не става с дебитни карти. Казват, че с виртуалните става, щото минават за кредитни, аз нямам и ги позарязах Теско покрай тази работа.
Стелфи, мисля че просто ти си от късметлийките с Вербоде. Все пак ще споделиш ли с каква карта поръчваш там, че да не би там да е проблемът?
Абе аз май не трябваше да участвам в темата, ако искам да си спазя двумесечното вето Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 2 799
Танчето, благодарности за темата   bouquet

Нели, последно от Теско поръчвах преди 3-4 месеца ... ползвах кредитна карта  Peace - точно, заради това, че в последно време не искат дебитните  Hug

инкс, няма да спазиш ветото  Mr. Green ... сигурна съм  Hug

# 5
  • Мнения: 2 122
записвам се да не изтърва и аз Simple Smile
чакам поръчки от намаленията, но ще вземе да го пробвам този Вербоде Wink
и без това зарязох ХиМ и ми е голяма скука вече- всички други сайтове много коректни

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
За Теско и аз потвърждавам, че става с виртуална на ДСК и с кредитна само

Аз чакам поръчки от намаленията в асда само

# 7
  • София
  • Мнения: 583
Благодаря за новата тема!  bouquet
Нинче, страхотни са ви ботушките, сега и аз разглеждам. Благодаря, че сподели! Hug
Нели ,аз миналата година взех на Анди ботушки от Асда за сняг с Пепа пиг и й бяха огромни, та ги подарихме (а, сега сигурно щяха да и стават).  Hug
Инкс, ако си спазиш забраната, ще те черпим! Hug Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 053
Танче   bouquet

Абе момичета от Некста много малко неща са допълнили към есенно-зимната колекция,а миналата година не беше така /към 27-28 август пускаха второто зареждане/,дали някой от Вас е получил каталог с нови артикули или да поръчвам от това,което е налично в момента и да не чакам повече  newsm78  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 424
Танче   bouquet

Абе момичета от Некста много малко неща са допълнили към есенно-зимната колекция,а миналата година не беше така /към 27-28 август пускаха второто зареждане/,дали някой от Вас е получил каталог с нови артикули или да поръчвам от това,което е налично в момента и да не чакам повече  newsm78  newsm78
И аз чакам/спецялно якенцата ме интересуват/,но нищо за сега.Получих 3 каталога,но освен че за нашите деца има най малко дрешки качени са само тези от първата част,която пуснаха.

# 10
  • Мнения: 659
Момичета,а дамските на Теско как вървят,отговарят ли си?Досега само детско съм взимала и се чудя  за размера Thinking

# 11
  • Мнения: 1 053
Танче   bouquet

Абе момичета от Некста много малко неща са допълнили към есенно-зимната колекция,а миналата година не беше така /към 27-28 август пускаха второто зареждане/,дали някой от Вас е получил каталог с нови артикули или да поръчвам от това,което е налично в момента и да не чакам повече  newsm78  newsm78
И аз чакам/спецялно якенцата ме интересуват/,но нищо за сега.Получих 3 каталога,но освен че за нашите деца има най малко дрешки качени са само тези от първата част,която пуснаха.

Ели,благодаря ти за инфото и аз искам да поръчам дълго яке и ботушки /набелязала съм от тези,които са пуснати в момента/,но ще изчакам до към 15 септември и ако не заредят други артикули ще ги поръчвам  Peace  Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 323
и аз се записвам, че трябва да обзаведа малкия с пижами за яслата, а от примарк не може да се пазарува онлайн и остава джордж като друг сравнително изгоден вариант.
Пижамки съм взимала от този сайт и съм ОК с качеството: http://www.thepyjamafactory.com/index.php
Има БД до България, всъщност до всички страни на ЕС. В момента има код за 20%:
20% Off all Orders Using code 0812 at checkout

Момичета, позволявам си да цитирам Stefoni от темата за Асда тук, защото темичката е по-активна...и да питам някой друг поръчвал ли е от сайта? Дали си отговарят на номерата?

# 13
  • Мнения: X
Ще се запиша, че предстои попълване на есенно-зимния гардероб на диването. Още съм на лятна вълна с обувки от Джавари, но все пак забърсах и едни балерини и маратонки за есе та за Ния.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 581
Ваня, аз съм поръчвала. Отговарят са да, но да ти кажа не съм много доволна от качеството. Едната се усука, другата се разшири, а пък и забелязах, че в ебей ги има същите, но на по-ниски цени Peace

Общи условия

Активация на акаунт