Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 484
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Позитивчета ,

днес ми беше хубав ден , за сравнение с вчера . Видях се с прекрасни приятели , усмихнати , позитивни , така ми вдъхнаха увереност . Благодаря ви  , че ви има

# 61
  • Мнения: 79
Следвайки съвършения замисъл на Вселената за всеки от нас, всеки започва точно от там, от където му е необходимо. Предполагам, че всеки от нас е намерил тази тема в различен етап от живота си имайки различни нужди и желания и съответно схемата за всеки ще е различна..точно като животите ни  Grinning
Нека имаме доверие на душите си, че ще отведат на най-подходящото място в най-подходящия момент и ще намерят най-доброто за нас. Hug
newsm10

Прекрасно структурирана и поднесена информация не само за есенциите на д-р Бах:
http://zashto-kak.hit.bg/glavnaraze.htm

Усмихнат ден на всички!  smile3525

# 62
  • Мнения: 0
Искам да ви поздравя с това изпълнение!
Лично на мен много ми харесва - Прекланям се пред Божествена мъдрост! Прекланям се пред вътрешния Божествен учител!

# 63
  • Мнения: 10 690
Привет и от мен в новата тема  Hug

Въпреки че съм в "творчески отпуск" от писане в темата  Laughing не можах да се стърпя да не поздравя svedd за желанието и за готовността й да се грижи за станалата любима на много от нас тема  Hug

На всички новички - добре дошли   bouquet

Касиди, не бих могла да го формулирам по-добре от Старлайт  Peace
Няма кой да ти каже от къде да започнеш и кой път да хванеш, защото ти си Пътят  Hug

 Аз бях в ужасна дупка известно време. .. Това, което обърна нещата и наистина ме накара да се взема в ръце беше когато наистина осъзнах, че отговорността за всичко случващо се е моя и че ако искам нещо да се промени, аз трябва да се променя. Не само да пиша желания на новолуние, а да променя начина си на мислене, на говорене, на приемане на себе си, на приемане на живота като цяло. Не става за една вечер, има предизвикателства, трудни моменти, моменти на отчаяние и самосъжаление, обаче като паднеш, ставаш, отупваш се и продължаваш.

Да, Усмивке, много точно си осъзнала нещата  Peace Поздравления   bouquet

И една мисъл, прочетена във ФБ на една съфорумка, която също отдавна не е писала тук  Wink

Ако имате проблем, решението му не се намира на същото място където проблемът съществува. С други думи - решението се намира на различна вибрация. За да се намери решение - сменяме вибрацията. Вибрацията е начина, по който възприемаме дадена ситуация и начина, по който в следствие на това се чувстваме. Това изисква да повярваме, че ние сме отговорни за живота и имаме силата да го променим като го създадем отново. Както е казал Айнщайн "Луд е този, който прави едно и също, а очаква различен резултат"

На всички много  Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 185
Момичета, благодаря за пожеланията, извинявам се за късното включване, но вчера реанимирах от рождения ден, пожелайте ми успех днес, защото имах ужасно събуждане сутринта, дойдоха от районното и заключиха БНД в нас, благо-даря на Ангелите, Господ, Вселената и т.н., че детето ми спи дълбоко и въпреки данданията не се събуди, ако се беше събудила травмата щеше да й остане за цял живот Weary, сега трябва да направя нещо, само че още не мога да си събера главата от рождения ден и идея си нямам какво всъщност трябва да направя и къде да отида....
svedd, хиляди благодарности и от мен за темичката
Клемче, поздравления за работата
Цвети, утре ще бъде по-хубав ден от днес, мила, повярвай
Герберче, аз бях 3 години в депресия, погребах 3-ма души за 2 години и половина (баща, дядо и леля, като най-много ми е мъчно за дядо ми, дъщеря ми я кръстих на него) и една вечер през февруари казах на глас без да знам защо "още един напразно изживян ден...." и на другия ден почнах да се "изправям", сега съм БОГИНЯ, нали знаеш Joy, никога повече няма да позволя на нищо и никого да ме срине пак #2gunfire
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ СТЕ УНИКАЛНИ, НЕВЕРОЯТНИ, БОЖЕСТВЕНО КРАСИВИ И ДНЕС СЛЪНЦЕТО САМО ЗА НАС ГРЕЕ  love001 txtloves  love001
а сега чакам малко помощ от вас, моляяяя..
ОБИЧАМ ВИ И ВИ ПРЕГРЪЩАМ Hug

# 65
  • Мнения: 398
Страхотна тема!Записвам се и аз да я следя! Аз съм абсолютно съгласна че подсъзнанието ни има огромно влияние върху живота ни. Оптимистичния настрой осветява живота ни занапред!!!Само хубави мисли пожелавам на всички:)) Hug

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, само като ви чета и ми дейставте разтоварващо,на мен тези дни ми предстои раждане и така съм се шашнала ,че незная какво да правя много ми е притеснено Praynig моля ви стискайте ми палчета да мине всичко бързо и лесно Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте момичета, само като ви чета и ми дейставте разтоварващо,на мен тези дни ми предстои раждане и така съм се шашнала ,че незная какво да правя много ми е притеснено Praynig моля ви стискайте ми палчета да мине всичко бързо и лесно Hug

Ще стискаме Simple Smile А ти бързо ни пиши Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 68
  • Мнения: 276
Здравейте, мили феи! Hug
Прекрасна нова тема, благодаря svedd!     bouquet

Радвам се че ви има, но най-много се радвам че ви открих и от тогава вървя по пътя си по-уверена и по-щастлива благодарение на всички вас!  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 574
Gerber бъди силна и съм сигурна че ще се пребориш с депресията. Докторите помагат с лекарствата малко, но истинската помощ трябва да дойде от теб. Те просто притъпяват симтомите за да можеш да се съвземеш и вземеш в ръце. Чувала съм много доктори да казват, че ти сам трябва да си помогнеш, въпреки че знам че не е никак лесно. От моя опит мога да кажа, че много помага работата. Работа, работа и пак работа. След раждането аз също преживях следродилната депресия. Намирай си толкова много работа, че да не ти остава време да мислиш. Постави си план и цели за следващия ден и не се оставай докато не свършиш всичко. Ако не ходиш на работа си намери занимание. Например бродерия, плетене шиене, нещо което не го правиш поинерция, а трябва да мислиш в него. В началото ще ти е трудно да пребориш апатията, но постепенно ще се оправят нещата. И не се отчаивай, ако няма бърз резултат, защото не може да стане с магическа пръчица. Другото нещо дето помага е да не се изолираш от хората. Събирай се с повече хора, общувай с приятели, излизай по-често навън, обгради се с позитивни хора. Запиши се на някакъв курс, който да ти е приятен-например йога, танци. И си кажи сама на себе си че това се случва на всеки и е временно състояние. Повтаряй си днес е прекрасен ден и ми се случват само хубави неща. Успех в борбата.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 967
Gerber бъди силна и съм сигурна че ще се пребориш с депресията. Докторите помагат с лекарствата малко, но истинската помощ трябва да дойде от теб. Те просто притъпяват симтомите за да можеш да се съвземеш и вземеш в ръце. Чувала съм много доктори да казват, че ти сам трябва да си помогнеш, въпреки че знам че не е никак лесно. От моя опит мога да кажа, че много помага работата. Работа, работа и пак работа. След раждането аз също преживях следродилната депресия. Намирай си толкова много работа, че да не ти остава време да мислиш. Постави си план и цели за следващия ден и не се оставай докато не свършиш всичко. Ако не ходиш на работа си намери занимание. Например бродерия, плетене шиене, нещо което не го правиш поинерция, а трябва да мислиш в него. В началото ще ти е трудно да пребориш апатията, но постепенно ще се оправят нещата. И не се отчаивай, ако няма бърз резултат, защото не може да стане с магическа пръчица. Другото нещо дето помага е да не се изолираш от хората. Събирай се с повече хора, общувай с приятели, излизай по-често навън, обгради се с позитивни хора. Запиши се на някакъв курс, който да ти е приятен-например йога, танци. И си кажи сама на себе си че това се случва на всеки и е временно състояние. Повтаряй си днес е прекрасен ден и ми се случват само хубави неща. Успех в борбата.


  bouquet  bouquet  bouquet

# 71
  • Мнения: 1
 Феи, готвите ли се за новолунието  Hug На 16-ти в 5.11 часа е новолуние, луната е в Дева :
 
Скрит текст:
Новолуние в Дева, 29.08.2011, след 6:04 ч.


С  енергията на Дева се учим да живеем Тук и Сега!Новолунието в Дева е подходящ период за работа върху здравословните граници - вашите и тези на другите. Заявете ясно собствените си граници, научете се да казвате „не". Уважавайте и пространството на другите. Подходящо е също и за работа върху емоционалното напрежение и хаос във връзките ни. Знакът Дева ще ви помогне да се съсредоточите върху себе си, да се отпуснете и да сложите ред във вътрешния си свят.


Области, управлявани от Дева и примерни формулировки на желания според американската астроложка Жан Спилър:

Здраве, физически упражнение, здравословен начин на живот, лечение


■Искам с лекото да се чувствам привлечен към храни, които са с ниско съдържаните на мазнини, малко калорийни и здравословни за моето тяло.
■Искам с лекота да правя по….часа на ден упражнения по (йога, фитнес..) … пъти на седмица.
■Искам тотално да се освободя от моята зависимост към… кафе, цигари,алкохол…
■Искам с лекота да поддъжам тегло от….кг. в здравословен вид.
■Искам с лекота да установя рутина, която да води до жизненост и здраве.
■Искам всички усещания за неадекватност по отношение на моето здраве тотално да се изчистят от мен.
■Искам с лекота да привлека, разпозная и започна да работя с лечители, които успешно да ми помогнат да възстановя перфектното си здраве.
■Искам с лекота да привлека, разпозная и започна да вземам тези билки, витамини, минерали, кристали, които да ми помогнат да възстановя здравето и жизнеността си.


Работа, проекти, задачи, съекипници


■Искам с лекота да привлека, разпозная и започна да работя на правилното място за мен.
■Искам с лекота да завършвам проектите си с минимален стрес и максимална ефективност.
■Искам да бъда изпълнен/а със здравословно самочувствие във всяка сфера на моята работа.
■Искам с лекота да усвоя режим на работа, който да ми дава достатъчно време за работа, за семейство, за хоби… и т.н.
■Искам с лекота да заменя мечтаенето с продуктивни действия.
■Искам всички тенденции да отлагам работата по определени здачи тотално да се изчисти от мен.
■Искам с лекота да се науча да казвам правилните думи към моите съекипници, което да води до взаимно уважение, подкрепа, сътрудничество…
Ред, детайли, ефективност и планиране, писмена работа
■Искам с лекота да създавам ред и подреденост в моя дом.
■Искам с лекота да плащам сметките си на….число от всеки месец.
■Искам с лекота да организирам писмената си работа като попълвам всички необходими форми и изхвърлям ненужните.
■Искам навика да закъснявам с лекота да се изчисти от мен.
■Искам моята резистентност в оправяне на хаоса с лекота да се изчисти от мен.
■Искам ясно планиране, което да ме окуражи успешно да постигна целта си да…
Анализиране, критичност, фокус
■Искам с лекота да анализирам проблема….по начин, по който да достигна до продуктивни, щастливи резултати.
■Искам с лекота да се освободя от всички недоразумения и свръханализ в ситуацията с …
■Искам с лекота да отговарям на трудностите без вътрешно напрежение.
■Искам с лекота да се фокусирам и оценявам предложените ми възможности.
■Искам с лекота да съм в състояние винаги да се фокусирам в ТУК и СЕГА, с което да подпомагам сбъдването на мечтите си.
Адаптиране, взаимопомощ, чистота на намеренията, осъзнателност
■Искам съзнателно дачувствам задоволство от това да съм в услуга на другите с моята работа.
■Искам с лекота да се приспособя към ситуацията….в моя най-добър интерес.
■Искам с лекота да отговоря на хаоса и объркаността с практически действия на взаимопомощ.
■Искам с лекота да изпълнявам моята роля да нося ред и спокойствие в моето обкръжение.
■Искам с лекота да разбирам чистотата на моите намерения, когато помагам на другите.
      Перфекционизъм, ред, последователност на действията, синтез
■Искам с лекота да се фокусирам върху това, което е наред в моя живот, а не в това, което не е наред.
■Искам  с лекота да предприемам правилните действия по отношение на…
■Искам с лекота да осъществявам последователни действия в отношенията ми с… по начин, който да доведе до пълното им излекуване.
■Искам с лекота да видя ситуацията с…по начин, по който да внеса ред в хаоса.
■Искам с лекота да видя как отделните парчета се вписват в общата картина в ситуацита с…
■Искам с лекота да се фокусирам върху позитивните резултати, които искам да остигна по отношение на….
■Искам с лекота да се освободя от навика за перфекционизъм.
Безпокойство, критицизъм, осъждане, работохолизъм
■Искам с лекота да се освободя от навика да се тревожа.
■Искам с лекота да се освободя от критика към себе си и другите.
■Искам с лекота и тотално да се освободя от навика да „поправям” другите.
■Искам с лекота да се освободя от негативните мисли, приказки и емоции.
■Искам с лекота да се освободя от навика да обвинявам себе си или другите.
■Искам с лекота да се освободя от усещането, че винаги съм прав/а.
■Искам с лекота да се освободя от навика да работя много за сметка на балансиран и щастлив живот.
Здраве в областите, управлявани от Дева, стомашно-чревен тракт, слънчев сплит, в т.ч. запек, диария, храносмилане, усвояване на храната.
■Искам тотално излекуване в областта на….
■Искам с лекота да привлека, разпозная и да започна да работя с правилните лечители, които да възстановят перфектно здравето ми в областта на…
■Искам да привлека првилната информация, която да доведе до тотално излекуване на …
■Искам с лекота да предприема действия, които да възстановят перфектното здраве и красота в областта на…
 
  На 15-ти вечерта ще поливаме изпита  Drunk Тъкмо като се прибера към пет ще си напиша желанията  Joy  hahaha  

 За почитателите на ангелите една молитва за всеки ден :
Скрит текст:
Призовавам могъщия Архангел Михаил да застане отдясно на мен. Моля да ме дари със смелост и сила, да привлече положителни резултати от моите стремежи. Обръщам се с молба - да отсече с меча си всичките ми негативни връзки и привързаности. Моля, да ме покрие с наситено синия защитен плащ и само този, който има възвишена и чиста светлина, да може да влезе в аурата ми.
Направете кратка пауза, за да може АА Михаил да завърши своята работа и да ви съобщи това, което сметне за нужно.
Призовавам могъщия Архангел Гавраил да застане отляво на мен, с неговия чисто бял лъч. Моля да излее своята чисто бяла енергия в аурата ми и да осигури предводителство за следващите ми стъпки или път. Моля за разясняване и активиране на знаците от моята жизнена мисия. Моля да внесе радост, изящество, яснота, взаимно разбиране, великодушие и ред в живота ми.
Направете кратка пауза, за да може АА Гавраил да завърши своята работа и да ви съобщи това, което сметне за нужно.
Призовавам могъщия Архангел Ураил да застане пред мен и да напълни аурата ми с пурпурно златистия лъч на мъдростта и мира. Моля за помощ при решаването на всички противоречия в живота ми и за замяната им с безгрижие, братство и родствени отношения. Моля, прекъснете моите ментални и емоционални вериги, избавете ме от всичките ми опасения.
Направете кратка пауза, за да може АА Ураил да завърши своята работа и да ви съобщи това, което сметне за нужно.
Призовавам могъщия Архангел Рафаил, Архангела на диамантения лъч, да застане зад мен. Моля го да излее върху мен изцеление и изобилие. Моля за покровителство при моите пътешествия, за да мога да бъда запечатан със справедливост, истина и проницателност.
Направете кратка пауза, за да може АА Рафаил да завърши своята работа и да ви съобщи това, което сметне за нужно.
Призовавам могъщия Архангел Чамуил, Архангела на розовият лъч, да разшири пламъка на любовта в сърцето ми. Моля за помощ при постигането на съчувствие и прошка към себе си, и към всеки, на когото някога съм навредил, съзнателно или несъзнателно. Моля, сърцето ми да бъде отворено на лично и космическо ниво.
Направете кратка пауза, за да може АА Чамуил да завърши своята работа и да ви съобщи това, което сметне за нужно.
Призовавам могъщия Архангел Йофиил да излее върху мен златната светлина на мъдростта и озарението чрез коронния ми център. Моля, мъдростта му да освети и вдъхнови разума ми, като с това ми помага да познавам и обучавам на най-високо ниво. Моля, символите на мъдростта, които съм натрупал през всичките си животи да се възродят и активизират сега.
Направете кратка пауза, за да може АА Йофиил да завърши своята работа и да ви съобщи това, което сметне за нужно.
Призовавам могъщия Архангел Задкиил, Архангела на виолетовия лъч от милосърдие, възхищение и превръщане, да излее виолетовия пламък в аурата ми. Моля, цялата ми негативност да бъде освободена, разтопена и заменена с радост, тактичност и търпимост. Амин.
 

Много ми е полезна, защото се бъркам понякога на кой за какво се моля  Confused

mama na Sani, дано всичко да се нареди  Praynig Ако имаш нужда от някаква информация или правен съвет,  пиши ми на л.с., ще се радвам да ти помогна, ако мога  Hug

Лека вечер на всички   bouquet

Последна редакция: ср, 12 сеп 2012, 23:35 от shiningsmile

# 72
  • Мнения: 2 208
Здравейте, открих ви случайно, много ми се иска при вас  Praynig .Имам голяма нужда от нещо такова , точно сега , винаги съм казвала , че няма нищо случайно на този свят. Записвам се и ще ви чета много само да имам време  Hug
За сега лека вечер на всички!

# 73
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Здравейте на всички новички HugВремето е ваше и вие сте в него! Grinningне бързайте!Имате време да изчетете всичко, каквото ви е необходимо!Отгоре има кой да ви напътства и да осветява пътя ви!Само не бързайте!! Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 1 351
Привет , на всички нови и не чак до там нови феи   bouquet
 
Днес е един вълшебен ден , в който нашите желания се сбъдват , защото ние напълно заслужаваме щастие и изобилие  newsm51 [/size][/color]

Аз забравих да отбележа , че точно когато трябваше да отида и лично да подам документите за работата , която всъщност не е точно желаната , синът ми направи пристъп и хукнахме по болници .....та в крайна сметка нищо не излезе . Продължавам да си чакам работата , а щом става бавно - значи ще е много хубава  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт