До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 293 950
  • 2 391
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 2 660
Кой прави в Бургас свястна ФМ?

За Калчева знам, че още не е натрупала достатъчно опит. Друг, по-сигурен вариант?

# 946
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
ако някой е натрупал опит ,то това е именно Калчева ,защото тя прави ФМ от поне 7години, друг е въпроса какво и как вижда , не казвам нищо ,имам впечатления от първата ми бременност .... втората бременност  правих ФМ при Бояджиев и Парушева , аз на Бояджиев му имам много голямо доверие , при Парушева ходех на доплер и ей така Crazy - и двамата каквото са казали ,това и стана ...

# 947
  • Мнения: 2 660
Е, исках да бъда любезна. Аз също съм ходила при Калчева и знам какво представлява ФМ при нея. Този Бояджиев в коя болница приема?

# 948
  • Бургас
  • Мнения: 620
В Маджуров мисля че не прави ФМ там  newsm78

 Peace

# 949
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
 Simple Smile 
аз не препоръчвам никой лекар ,от много време не мога да дам акъл .... като зная аз колко зор видях .... така ,че не знам какво да ти кажа , той преди беше в Девата ,но напусна ... сега преглежда в Маджуров ,но не знам каква му е апаратурата ...

# 950
  • Бургас
  • Мнения: 620
Апаратурата в кабинета  не позволява да прави ФМ


 Peace

# 951
  • Мнения: 668
Някой има ли впечатления от д-р Борис Минчев? Не намерих нищо с търсачката?

Д-р Люцканов къде работи в момента?

# 952
  • Бургас
  • Мнения: 620
Люцканов в Маджуров и  Мбал Бургас мисля


 Peace

# 953
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
а Борис Минчев е сина на Мирослав Минчев и двамата са от девата. Бащата ми водеше ЖК, сина ми прави секциото заедно с Недялков. Доволна съм.

# 954
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Процедурата трае не повече от 5-10 минути. Не боли особено. Но е важно после как ще се чувстваш - аз например не успях да я изтрая, имам някаква непоносимост и организма ми се съпротивлява, опитва се да я изхвърли. Два пъти пробвах, не стана.

Ето ти полезна информация:
http://www.zadecata.com/sb/index.php?page=0_6_4_4
http://www.medinfo-bg.com/admin/upload/279-1331386112-503c415a1c … cc9b44e4db2f5.pdf
http://www.drdinchogeorgiev.com/pesari.html

Благодаря!   bouquet
И мен това ме притеснява, много жени казват, че не им понася. Но ще опитам. Пила съм ОК, много съм доволна, ама си е ангажиращо всеки ден.

# 955
  • Мнения: 668
Благодаря *Таничка* и gicka  Hug

# 956
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
моля, моля Simple Smile

Иначе за спиралите и аз сякаш искам да си сложа, че не ми се занимава пак с ОК...Това ли е най-популярния метод за предпазване за раждали жени?

# 957
  • Мнения: 2 660
Добре, в Девата май имаше някой, който правеше ФМ. Никой в този град ли не е за препоръчване?

Този Бояджиев, до колкото разбирам, вече не прави ФМ, защото няма апаратура?

# 958
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
в другата тема вече са ти отговорили за ФМ в Девата.

# 959
  • Бургас
  • Мнения: 6 026
Някой питаше скоро кой доктор имал ехограф с вагинален трансдюсер. Днес видях, че и д-р Братова (Първа поликлиника) има, при това съвсем нов.

Общи условия

Активация на акаунт