Професионални серии за коса - юбилейна тема 40

  • 49 931
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
най-често си разменяме количества, аз ако имам нещо - изпращам малко на някого и той ми изпраща от друг продукт  Peace

Mintgirl, терапията на МШ е елементарна, постоянно повтаряме продуктите - не разбирам какво неясно има - с шампоана си измиваш косата, смесваш базата и протеина, нанасяш, като маска, затопляш и отмиваш с вода  Peace

не правиш нещо по-различно всеки ден  Peace

# 76
  • Мнения: 14 490
Ами от линка, който давате не мога да разбера кои са Embarassed А знам английски, не е това проблема.

# 77
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
не знам кой линк имаш предвид, аз винаго съм давала 2 линка - по един за всеки продукт

шампоан http://www.hairsupermarket.com/p/4976
база http://www.hairsupermarket.com/p/6780
протеин http://www.hairsupermarket.com/p/5658

протеинът е на прах, смесва се с базата в съотношение 15г/40 мл

измиваш косата с шампоана, той е много странен и течен, като олио, но не омазнява, подсушаваш косата - да не капе вода, в неметален съд (порцелан, стъкло ...)смесваш другите два продукта и нанасяш, като маска (то става, като маска), затопляш и постояваш 20 мин  Peace после отмиваш с вода и стилизираш  Peace

# 78
  • Мнения: 14 490
Благодаря  bouquet

# 79
  • Мнения: 21 275
Мале,нямаше ме няколко часа и сте изписали 6 страници Peace
Аз да споделя за Биоламинирането :
Косата е с много блясък,мека като коприна,улеснена за стирилизиране и разресване

Процедурата беше :
1.Измиване на косата и скалпа със специален шампоан за професионална употреба, който стимулира корена, захранва луковицата и подготвя косата за активно реструктуриране
2.Нанасяне на емулсирана и дълбоковъзстановяваща маска, която се активира с преса с ултарзвук и инфраред за 15 мин.
3.Измиване и затваряне на кутикулите на косъма с балсам
4.Нанасяне на арганово олио и стилизиране на коса

Последна редакция: чт, 13 сеп 2012, 20:53 от малката лисичка

# 80
  • Мнения: 1 282
Без да се сърдиш, но е стилизиране, стерилизират се други неща. Peace
Иначе поздравления за резултата.

Бяхте прави, че явно така се казва по модерен начин на процедурата с познатата ни преса.  Peace Mr. Green Ама ние сме много напред с материала. Hug

# 81
  • Мнения: 21 275
Без да се сърдиш, но е стилизиране, стерилизират се други неща. Peace
Иначе поздравления за резултата.

Бяхте прави, че явно така се казва по модерен начин на процедурата с познатата ни преса.  Peace Mr. Green Ама ние сме много напред с материала. Hug
Хаха да стерилизират се краставици  Blush
Да резултата е супер Simple Smile
Скрит текст:
Няма за какво да се сърдя,ама днес тоя път ... и  Crazy

# 82
  • Мнения: 1 378
Про-концентратът от бамбуковата серия дали може да се ползва и комбинира и с други продукти освен серума newsm78 Че 500 мл е голямо количество, а май ми се иска да го вземам, а ми се ще да му измисля и друго приложение  Grinning

# 83
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
може да се ползва самостоятелно - като маска или да се подсили, като се смесва със затоплящия серум и двата термофилъра  Peace



...
Бяхте прави, че явно така се казва по модерен начин на процедурата с познатата ни преса.  Peace Mr. Green Ама ние сме много напред с материала. Hug

Определено сме много напред с материала  Peace Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 3 248
Ехоооооо, нямаше ме десетина дена, а вие сте изписали двадесет и кусур страници!  Crazy    

На морето си опазих чудесно косата благодарение на Филип Кингсли Swimcap и Митик Оил шампоан, маска и олио.

По въпроса на Бисквитката, аз също гледам да ползвам различни серии на всяко измиване, мия я всеки ден.

За анкетата, моите топ 3 са:
- Милкшейк млечната терапия
- Еластисайзер Филип Кингсли (+ ботокс)
- Керастаз Хронолоджисте

(Косата ми е гъста, с плътен и жилав косъм, не я боядисвам, понякога ползвам сешоар и/или преса.)

Наканила съм се в скоро време да пробвам бамбуковата.

Последна редакция: пт, 14 сеп 2012, 00:35 от Епона

# 85
  • Мнения: 4 390
Да споделя за URS ботокс терапията с концентрат от протеини и аминокиселини на Milk-shake - много съм доволна! Heart Eyes
Терапията наистина реконструира и уплътнява увредените участъци от косата. Чувствам я супер гладка, плътна и жива, а колко блести... чудо! Heart Eyes
Следващият път ще е МШ млечен протеин. Отсега нямам търпение. Flutter Simple Smile


# 86
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
ампулка ли ти слагаха?  Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 4 390
Терапията включваше: напръскване кичур по кичур с ботокс серум Milk-shake; инфраред сешоар; масажно измиване с дълбоковъзстановяващ шампоан с ботокс Milk-shake; пак инфраред сешоар, нанасяне на ботокс ампула Milk-shake; изплакване и изсушаване на косата с инфраред сешоaр.

# 88
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
ооо, това е интегрити терапията - вероятно  Peace ako с лявото са те пръскали и сушили преди шампоана, а ампулата след шампоана  Peace тя е различна от рипеър ампулата, която е оранжева  Peace

# 89
  • Мнения: 4 390
Интегрити терапията, да - Booster + ампула. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт