Пазаруване от miniprix.bg - 2

  • 29 961
  • 731
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 355

За успешна регистрация, попълвайте само отбелязаните със * полета (ЕГН не се попълва). Всичко останало може да се допълни след регистрацията.

Доставката е безплатна! Плащането се осъществява с наложен платеж при получаване на поръчките. Пратките се доставят с куриер на Спиди директно на посоченият адрес. С номера на товарителница, предоставен от miniprix, не може да се следи движението на поръчките в сайта на Спиди, но ще получите смс в деня на доставката, обикновено един ден след промяна на статуса в In delivery.

Поръчки могат да се отказват, докато не са обработени. Сайта предлага и безплатно връщане на артикулите, като само първото връщане от една поръчка е безплатно, всяко следващо се заплаща.

Кошницата „пази“ артикулите, на цената на която са добавени, докато излезете от сайта.
Ако искате да "извадите" артикул, който сте купили, а не е наличен, поставете каталожния му номер от поръчката в гугъл изображения.

За актуални промоции следете страницата им във фейсбук. Може да се свържете с miniprix на е-мейл feedback@miniprix.bg или да се обадите на телефон 02 / 49 17 574 от Понеделник до Петък в часовете между 08:00 и 16:30.

Първа тема

Последна редакция: пн, 24 сеп 2012, 11:14 от farf

# 1
  • софия
  • Мнения: 25 464
Пу, пу. Първа!
Чакам 3 поръчки.

farf, много добре си се справила. Благодаря!
(Ако искаш, само, сложи линк към първата тема Wink)

Последна редакция: пн, 24 сеп 2012, 09:54 от zvanche

# 2
  • Мнения: 495
farf, благодаря за темата  bouquet
В очакване съм на първата си поръчка.

# 3
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Пак Кубанаси ли са пуснали, че нещо не разбрах Flutter

# 4
  • Мнения: 3
farf, благодаря за темичката и аз   bouquet
Аз упорито чакам да се наканят да пуснат някакви намаления. Дано да е с дамски дрехи или обувки, че този път съм решила за себе си да щурмувам  Wink

# 5
  • Мнения: 3 372
И аз в новата тема  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 759
Имам 2 поръчки и съм доволна като цяло от там.Ще наблюдавам от близко за нови намаления и находки.
  bouquet за новата тема!

# 7
  • Мнения: 3 589
Пак Кубанаси ли са пуснали, че нещо не разбрах Flutter

да, ама който е пропуснал да следи, пак ходи бос  hahaha дебна 40, сиви/сини

за кошницата да ви кажа, че не се изпразва веднага, когато затворя сайта - т.е. като затворя по погрешка и се усетя в следващите минути, кошницата се отваря пълна. Peace

  bouquet за темата   bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 5 790
И аз тук. Засега само разглеждам преди да пусна пак поръчка.
Първата беше ок с изключение на чантата, която е с размерите на портмоне, а аз си я представях по-голяма.  Laughing

# 9
  • Мнения: 1 105
Привет и от мен!
Аз в петък получих мейл,че поръчката ми е подготвена за изпращане,но явно няма да я получа днес,защото нямам СМС от Спиди!

Алекс и аз си поръчах една чанта,която се оказа много малка,но пък си я оставих,че изглежда прилично за тия пари!

# 10
  • Мнения: 4
Прекрасно Simple Smile и аз тук, спорна седмица на всички и много намаления ви пожелавам  Laughing

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
  bouquet за темата.
Аз чакам от 24 -ти поръчка с няколко дрешки за малкия.

# 12
  • Мнения: 143
Някой знае ли кога ще има голяма промоция с детски дрешки?

# 13
  • София
  • Мнения: 1 555
Благодаря за новата тема!   bouquet

Аз вчера вечерта пуснах втората си поръчка от сайта - скромна. Едно клинче на Mexx за 4 лв (вече го няма), едно на С.Оливър за 8 - http://www.miniprix.bg/produkt/86262/ и една блузка за сина ми - http://www.miniprix.bg/produkti/tarsi-1201801239. Блузки на тази марка Ативо гледах в магазините на wenice ми се видяха с много добро качество. Peace И продължавам да си чакам поне първата да дойде. Но нито има смс, нито нищо.  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 547
Някой знае ли кога ще има голяма промоция с детски дрешки?
И аз в очакване на такава  kaffeetrmker_2

Общи условия

Активация на акаунт