Телефон за малък тнейджър

  • 5 061
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Откакто купихме телефона на дъщеря си сме й казали, че когато завърши 7-ми клас ще й купим нов. От пети клас получаваме оплаквания, че телефонът вече не е модерен, но с мъжа ми удържаме и казваме "ще почакаш"  Naughty В началото на тази учебна година , започнахме да я виждаме все по-уселено да търси в интернет за иновациите на телефоните (все пак вече е седми клас). Със съпругът ми я изслушахме и тя ни показа телефоните, които си е харесала, но когато видяхме цените  #Crazy  newsm78  Shocked Какъв телефон ще препоръчате при условие, че аз давам до 700 лева, а мъжът ми до 300, но се съобразете с мен.

# 1
  • Мнения: 25 633
В седми клас не е малък тийн, а си е точно в разгара на пубертета.  Laughing
Разгледай смартфоните Самсунг Галакси - имат си всичко, което вълнува едно дете на тази възраст, че и по-големите. Цени има всякакви, за всеки джоб, зависи какво точно искате като функции.

# 2
  • Мнения: 7
Препоръчвам да не е с тъчскрийн, защото са много чупливи особено по-новите модели,екрана много се зацапва а като се сложи предпазна лепепенка цветовете не са толкова ярки веднъж си навъртях към 50 лв сметка заради тоя тъч скрийн.Преди година си купих с тъчскрийн съжалих продадох го и си купих нокия аша. Вземете нещо такова доста модерни са станали напоследък и тинейджърките ги харесват -   Simple Smile Peace

# 3
  • Мнения: 7
Послушай мъжа си и и вземи нещо до 300-400 лв. В училище стават много кражби особено на телефони.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 985
 За 300 лв. може да се купи доста сносен смартфон.
 Аз съм фен на Самсунг, в момента съм с [http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_s5570-3725.php]. Струва под 300лв. С Андроид е, и на практика  на него може да се инсталира почти всичко.
 Разгледай сайтовете на мобилните оператори, имат доста изгодни предложения за хубави телефони.
 За мен 700 лв са много пари за телефон. Дори и за себе си не бих взела за толкова пари.

# 5
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
За 300 лв. може да се купи доста сносен смартфон.
 Аз съм фен на Самсунг, в момента съм с [http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_s5570-3725.php]. Струва под 300лв. С Андроид е, и на практика  на него може да се инсталира почти всичко.
 Разгледай сайтовете на мобилните оператори, имат доста изгодни предложения за хубави телефони.
 За мен 700 лв са много пари за телефон. Дори и за себе си не бих взела за толкова пари.
Абсолютно съм на същото мнение.
Samsung Galaxy Pocket е с много добри параметри:


Пък и цената си я бива  Rolling Eyes
http://brosbg.com/Samsung-S5300-Galaxy-Pocket-gsm-1209

# 6
  • София
  • Мнения: 3 824
Аз също не бих купила телефон за 700, даже и на единайсетокласник. Може би бих додала някакви пари, ако той реши да си събира или да поработи, за да ги спечели.
Но ако твърдо сте решили - аз съм фен на комбинацията самсунг+гугъл и препоръчвам нексусите. От няколко години съм с nexus s (Google Nexus S i9023) и съм много доволна. Лек е, тънък, красив, екрана не е малък, gps работи безупречно, бърз е  Simple Smile Ъпдейтва се редовно и никакви софтуерни проблеми не съм имала. Нито пък хардуерни, но такива не съм и очаквала Simple Smile
Това, което описва alibeck  не може да се случи, защото дисплея "разбира", кога го докосват човешки пръсти и кога някакъв друг предмет. Във втория случай не реагира на допира.

Google Nexus S i9023 ако го намериш някъде ще е сигурно на цена към 500-600лв

По-новия i9250 е около 700лв
http://www.topoffer.bg/gsm-samsung/4860-samsung-galaxy-nexus-i9250-silver.html
ревю на бг http://movenbg.com/products/Samsung-i9250-Galaxy-Nexus.html

# 7
  • Мнения: 205
Ние също бяхме обещали смяна на апарата на мобилния телефон, но само при успешно справяне с изпитите за прием в гимназия след 7 клас.  Поставихме условието за полагане на усилия от нейна страна, защото смятам, че човек ценни най-много това, за което се е постарал. Така, че след изпитите семейно посетихме магазин и взехме HTC one-v. Разбира се, дъщеря ми  проучваше офертите месеци преди това, но си избра телефон за около 400,00 лева, който има много функции и върши прекрасна работа, а девойката  е очарована. Аз също не бих дала повече от 500 лв. за мобилен телефон, първо защото притежаването на скъпа вещ излага детето на риск от нападение с цел кражба, все пак дори и на 15 години, си е дете, и второ защото мисля, че човек трябва да има градация и простиране според чергата, ако сега има скъпичък телефон, то какво ли ще трябва да има на 20 години, вероятно луксозна кола с шофьор (това, разбира се е моето мнение, което важи за моето дете, не го налагам на другите)

# 8
  • Мнения: 2 681
Аз бих изчакала да минат изпитите след 7 кл.
Мисля, че трябва да чуете и нейните предложения - какво ще си избере.
До тогава колко още модела ще излезат, сегашните ще са остаряли.
300 - 400 лв ми се вижда достатъчно.

# 9
  • Мнения: 17 987
700 лв за телефон за тийн  Shocked
Бих дала толкова за телефон само ако си вадя хляба с него.
В нашето училище досега съм чула за 3 откраднати, може и да не съм разбрала за други.

Моята е с НТС Desire, купен доста изгодно, има си всичко, много е доволна  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 15 467
Има го и на по-ниска цена, моя е взет за 209 лева, после му свалиха под 200 цената.

# 11
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Има го и на по-ниска цена, моя е взет за 209 лева, после му свалиха под 200 цената.
Тайна,сега видях,че ги има и на по-ниска цена.Особенно ако се вземе на сметка,пада под 150лв. Peace

# 12
  • Мнения: 6 879
Елл, ще ти бъда изключително благодарна, ако споделиш каква да е тази работа, която да работи единадесетокласник. Аз съм на 17, в 11 клас, лятото къде ли не ходих, къде ли не питах, кого ли не молих, е, не и не. Една единствена приятелка от всичките ми познати се уреди да работи и то с връзки. Три месеца се чудих и исках да поработя, е, не ми се сбъдна желанието.

Колкото до телефоните. И за мен 700 лева за телефон са безумно много пари, аз си купих лаптоп за 900... Нокията с qwerty клавиатурата, която сте показали по-горе, в момента е много на мода, имам поне четири-пет познати с такъв телефон, а ако си го вземете с план на LOOP излиза доста евтино.

# 13
  • Мнения: 9
Послушай мъжа си и и вземи нещо до 300-400 лв. В училище стават много кражби особено на телефони.  Peace
Всички много пишете за тези кражби на телефони, но нали сега новите са с чип (така каза дъщерята).

# 14
  • Мнения: 2 681
С каквото и да са - полицията не се занимава да ги издирва.
А и стреса, който ще преживее детето при евентуална кражба, може и да я ударят за да го вземат.
То да не става това, което мислят майките.
Нека разгледжа сега, после заедно ще обсъдите какво да и купите.

Общи условия

Активация на акаунт