Capsitol - хапчета за отслабване с лют червен пипер

  • 14 848
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, мами!

Чудя се дали някоя от вас е пробвала тези нови хапчета за отслабване с лют червен пипер Капситол ( Capsitol )? Не намерих дали са одобрени от ИАЛ и дали се продават в аптеките. Не мога да преценя доколко са поредна реклама на вредни или неефективни продукти.
Ако някой има повече инфо, моля да сподели  Embarassed

# 1
  • Мнения: 0
Аз си ги поръчах преди няколко дни и вече ги ползвам. До тук трудно мога да споделя резултат понеже ми е 4 ден, но апетита определено намаля. Не съм усетила някакви негативни ефекти, макар че стомаха ми е много чувствителен. Тъй като съм работила малко в аптека мога да ти кажа, че хранителните добавки не се одобряват от ИАЛ, тъй като не са лекарства, а се контролират от БАБХ /Българска агенция по безопасност на храните/. А на сайта от където си ги поръчах пишеше, че са регистрирани. Но ако те съмнява защо не им пишеш, те сигурно могат да ти пратят някакъв сертификат или нещо друго. Ще пиша по нататък как се движат килцата.

# 2
  • Мнения: 6
Мерси за отговора! Явно повечето мами не ги знаят тези хапове. Ще им пусна едно запитване на контактите от сайта да видим какво ще ми отговорят и ще пиша. И ти пиши, ако се появи количествен резултат  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 0
Аз не съм фенка на тегленето всеки ден, така че смятам да се тегля на 14-я ден. Ще дам инфо как вървят нещата, но вече забелязах че на обяд и следобед, когато обикновено имам доста сериозен апетит не ми се яде така и вече не търся нещо да хапвам особено към 15-16ч. Тези хапчета се пият само сутрин, което ми е улеснение понеже с онези, които се пият по 3 пъти на ден все съм имала проблеми и почти през ден ги забравях.

# 4
  • Мнения: 0
Както обещах ето малко данни за ефекта от хапчетата Капситол - след 14 дни. До тук 2кг. надолу от 71 на 69кг., талията - от 79см на 76см, ханша от 105 на 102см, в гърдите не съм свалила, но там и нямам излишно  Wink Като цяло съм доста доволна до тук. Нямам сухота в устата както от Липовон и доста други, които съм пробвала, нямам проблем със съня и не се чувствам превъзбудена, но се усещам по-енергична и нямам проблеми със стомаха и ходенето до тоалетна, което ми беше най-голямото притеснение от лютия пипер. Явно наистина са го капсулирали по някаква специална технология, както пишеше в сайта. Стискайте палци до края на месеца да станат поне 5 килата.

# 5
  • Мнения: 6
 smile3501
Браво! Явно не са от масово рекламираните и вредни боклуци. Дано да продължава положителния ефект! newsm10 Аз все още чакам да чуя още мами, които са ги ползвали. Много благодаря за отзивчивостта и споделянето!

# 6
  • Мнения: 2
Да! пълно е с нерегистрирани продукти за отслабване, които могат само да ти навредят и да те натровят. аз много си изпатих от капситол http://www.capsitol.bg/ съдържа твърде много кофеин, разтуптя ми се сърцето, а тази лютата съставка редица проблеми ми създаде. килограми не успях да сваля никакви. измамници има навсякъде в интернет! пазете се мами! не се опитвайте да отслабнете с хапчета. хубави сте си и така Simple Smile

# 7
  • Мнения: 0
Да! пълно е с нерегистрирани продукти за отслабване, които могат само да ти навредят и да те натровят. аз много си изпатих от капситол http://www.capsitol.bg/ съдържа твърде много кофеин, разтуптя ми се сърцето, а тази лютата съставка редица проблеми ми създаде. килограми не успях да сваля никакви. измамници има навсякъде в интернет! пазете се мами! не се опитвайте да отслабнете с хапчета. хубави сте си и така Simple Smile

Абе малко странно ми звучи това изказване... Ако наистина си пила Капситол като мене щеше да знаеш, че кофеина в 1 таблетка е 25 мг. То си го пише на етикета, а това е по-малко от 1 чаша кафе. Освен това пише да се пие сутрин със закуската и не знам какъв проблем  ти е направил точно кофеина. Още повече в твое изказване за Acai-berry thin си писала, че пиеш по 200 мг. кофеин с 1 таблетка и не ти пречи изобщо  Wink Аз съм с доста раздразнителен стомах и лютият пипер в Капситол не ми го е подразнил изобщо за вече 20 дни. Що ли ми намирисва на евтина антиреклама от конкуренти...

По-долу цитирам другото ти изказване:

"jivetoivanova
Новак
Местожителство:
София
   
Re: Acai Berry Thin - натуралният продукт за отслабване!
« #13 Четв., 02 Дек. 2010, 11:00 »
еми то си пише, 200 мг кофеин  за една доза, а една доза е 1 капсула 
горе долу една капсула съдържа малко повече кофеин от чаша кафе. на мен кофеина не ми действа много и си пия по две капсули на ден и съм си добре, но на всеки се отразява различно. ако кофеина не ти действа добре може и по една капсула на ден да вземаш. то не пише че е задължително по две, просто препоръчителна доза"

# 8
  • Мнения: 6
Galja, от последното ти менние разбирам, че Капситол-а продължава да ти действа добре. Как са килограмите, има ли още някой надолу? newsm78
Аз още се чудя.

# 9
  • Мнения: 0
Да определено ми действа добре. Тази сутрин кантара показа 67 кг.  , което значи че до тук съм свалила 4 кг. Мерки не съм си взела, но след няколко дни като свърша първата опаковка ще се измеря и ще пиша пак.

# 10
  • Мнения: 0
здравейте, аз си взех от най-малката опаковка, тъй като преди имах проблеми с дебелого черво да си го кажем направо от разни други препарати. От три дни го вземам - направи ми впечатление че се чувствам по-жизнена, наистина не се чувствам гладна, просто това усещане изчезва, но трябва да се пие вода....аз правя упражнения - имам workshopa на синди крауфорд, с тичане и по-малко ядене има ефект, само дето отдавна не съм тичала....така че ако евентуално нещо се случи...защото съм се закотвила на 78 кг, ще пиша...

# 11
  • Мнения: 6
Ехоо, silvex i galjia77, как върви диетата с Capsitol? Споделете някакви резултати, pls!

# 12
  • Мнения: 0
 Rolling Eyes Rolling Eyesама вие нещо не сте наред,да чакате на хапчета, за да свалите килограми,алоооооооооооо я се размърдайте,започнете някъв спорт,ако нямате време има и уреди за вкъщи които можете да ползвате!
А вие с никнейма galjia77 намирисва ми на реклама за тея хапчета?Да не ги произвеждате вие ,като гледам добре сте информирана Grinning Grinning Grinning модераторите няма ли да вземат малко отношение по темата?

Общи условия

Активация на акаунт