С какво ви дразнят свекървите- 21

  • 68 189
  • 802
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Намерете хубави думи



Покажете колко я цените



Настанете я на добро място



Покажете каква сте чистница

# 1
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Здрасти  bouquetМоята не съм я чувала от няколко дни, та предполагам днес или утре ще има включване.

# 2
  • Мнения: 646
Моята пък ми е сърдита, защото съм се разсърдила на последната и изцепка и така като гледам включване скоро няма да има, което мен много ме радва. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 702
Моята си е все така добричка  Heart Eyes Но за всеки случай да ви следя Simple Smile

# 4
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Моята си е все така добричка  Heart Eyes Но за всеки случай да ви следя Simple Smile
Ти всеки път като минеш покрай църква трябва да палиш свещ, че тоя път случи на свекърва.

# 5
  • Мнения: 2 216
Моята пък ми е сърдита и така като гледам включване скоро няма да има, което мен много ме радва. Mr. Green
Честито! Laughing

# 6
  • Мнения: 904
Моята ме е ангажирала да и вадя документи от общината за семейно положение, трябвало и в чужбината да си регистрирала договора, що не накара тоя на който е дала паричките от кредита newsm78, ма нали съм бяла и добра Flutter викам ай де пак от мен да мине, ако дадат ще и го изкарам.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 099
Ми, вярно си страхотна Grinning

# 8
  • Мнения: 904
Да бе, не стига че корема ми расте напред, но сега усещам и едни болки в плещите сигурно са от тръгналите да се показват ангелски крилца Joy.

# 9
  • Мнения: 2 011
Моята пък  от  2 седмици  я чакам да  се накани да  дойде да погледа  детенце , че трябва да ходя  на физиотерапия ...Sad

# 10
  • Мнения: 326
От моята ни вест, ни кост.  Последно разбрах, че нещо пак се е карала с баба му на моя(майка и) и жената е влязла в болница..два инсулта има досега и нещо не е добре отново. А такава добра жена, ако моята майка беше в такова положение никога нямаше да и тровя нервите, да и вдигам скандали и да я обвинявам. Мъжът ми затова и е бесен и от доста време се държи сякаш тя не съществува.

# 11
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Запис!
А мен още не са ме ядосали...
Онзи ден бяхме на гости на свекърва ми с преспиване. На обяд се опита да приспи детето... точно за 1 минута и отидох. За вечерта даже и не си направи устата.  Rolling Eyes Извода - мога да оставям детето, само докато е будно или поне докато пушех, когато се сещаше за мен, баба ѝ успяваше да я разсее.  Grinning

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 073
А ти защо не ѝ даде повече време? Като си я приспиваш ти за колко време заспива?

# 13
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Защото детето ревеше: "Мамааааааааа! Мамааааааа! Мамаааааааа!" и искаше да слиза от леглото, да идва при мен. Не виждам смисъл да го тормозя. Нищо не съм постигнала с рев, и това няма да постигна. Опитах двете със свекърва ми да я приспим, но не. Детето иска само с мен и това си е. Поне на този етап. Иначе като сме двете си я приспивам за 5 минути в най-лошия случай.  Grinning Но на ново място, с непознат човек, не съм очаквала и друга реакция от детето.  Rolling Eyes

# 14

Общи условия

Активация на акаунт