Мурат Йълдъръм в "Suskunlar - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 32 тема

  • 32 165
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
   
 

всяка неделя от 20.00 часа по ShowTV

 
Сериалът може да гледаме он-лайн:

тук   тук   тук   и тук

 
В ролите:

         



   

   

Деца- актьори:


 

Това е историята на четири деца,
които нямат друго в живота си на което да държат, освен един на друг.
Четирима приятели. Четиримата повече от братя.
Те мислеха, че с годините ще пораснат, но някои деца порастват за един ден. Обикновени, невинни, направили една грешка...и се сбогували с детството си. От този ден нататък си дали дума. Да мълчат! И се разпръснали в четирите страни на града. Но един от тях не удържа на думата си.  
Години по-късно една несправедливост ги събира отново, за да довършат започнатото...
Сега всеки един от тях е съвсем различен човек. Единият е черноок скитник, друг успял човек на закона, друг въобще не е пораснал, едно голямо сърцато дете, и другия.. първия нарушил дадената дума.
Вихър се завихри от четирите краища на града и като четири вятъра излязоха на общ път. Зад тях е една любов, която не може да бъде споделена, пред тях е възможността да поискат сметка, и единственото оръжие, с което излизат от всяка война победители е приятелството.
Те с години мълчаха... Сега е време за говорене...

 

Екип:
1 сезон:
Режисьори: Çağatay Tosun,  Umur Turugay, Cagri Lostuvali
Сценарий: Pınar Bulut
Музика:Aytekin Ataş
Продуцент: Timur Savcı
Продуцентска къща: TIMS Production
Първи сезон - 16 епизода /от 1 март до 21 юни 2012 година/

2 сезон:
Режисьори: Hatice Memiş, Cagri Lostuvali
Сценарий: Pınar Bulut, Anil Eke, Ertan Kurtulan
Музика:Aytekin Ataş
Продуцент: Timur Savcı
Продуцентска къща: TIMS Production
Начало на втори сезон - 6 септември 2012 година

 
Оригиналните епизоди може да гледаме:

тук   тук  

и тук

 

Епизодите, преведени на български може да теглим от:


Екипът, благодарение на който епизодите стигат до нас:
1 сезон:
 Превод - Невин Иванова
 Тайминг и субтитри - Dinah, Rina
 TVRip - DVDRiper
2 сезон:
Превод - LiLiSy
 Тайминг и субтитри - Dinah, Rina
 
Епизодите, преведени на български може да гледаме:

тук   и тук

 
Официалният сайт на сериала:


 
Официалните страници на сериала във Facebook и Twitter:
           

 
Българската страница на Мурат Йълдъръм във Facebook:


 
Страницата на сериала на сайта на ShowTV:


 

Повече за сериала може да открием:

тук                 и тук:    

 

Трейлърите и песните към сериала може да видим тук:

 

 

 



Темите:








Сускунларите на среща с фенове при премиерата на 2 сезон - 06.09.2012 година:




Мурат във Ватикана



Добре дошли на всички почитатели на "Безмълвните"!




Предстои ни последна среща със Сускунларите!

На всички пишещи и четящи - приятни мигове в темата!

# 1
  • Мнения: 10 240
Да започнем новата тема с финалното парти на Сускунларци:



http://sinematelevizyonlifestyle.com/2012/11/suskunlar-ekibinden … end-of-suskunlar/

# 2
  • Мнения: 8 444
Ринка Hug прекрасна синя тема си ни направила smile3525



# 3
# 4
# 5
# 6
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 392
Ринка - благодаря и много от тези Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug за теб

Ени- HugАлекс,Ели,Вани,Кет и другите, като дойдат Hug

Оххх, много е било хубаво на купона по случай финала на сериала.........но, много ми стана мъчно, реве ми се, та ми се е свила сърцето...
Почти една година тук в темата, толкова беше хубаво Sad
Ени, смяла съм се от сърце на бисерите в старата тема, от последните страници, ей момиче Hug Hug Hug Hug Hug
Алекс, мерси за снимките на Асль, и закуските с кафето от Рина Peace
Много е хубав мъжа на Асль, аз съм го виждала в един сериал, не го помня как се казваше, страшно парче е Rolling Eyes
Но, не можах да се стърпя и пренесох тази снимка от старата тема Peace



Много ми е сладък, как е гушнал малчото....оххх, голям сладур е този Мурат Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз нали го обичам с къса коса и сега ми се подкосиха краката, като го видях....моя Мурат Heart Eyes smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Айде, стига съм се отплесвала, че нещо се качих на розов облак... smile3541

# 7
  • Мнения: 8 717
Хайде и аз в новата тема, да не изостана случайно  Joy

Ринка чудесна си , както винаги!  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug




Дано в новата ни тема да споделим прекрасни впечатления от малко внезапния  финал!!!










Ради, сигурна съм, че се чувстваш чудесно на розовия облак, така че по-добре си стой на него  Joy Joy Joy А Мурат винаги е много сладък, когато има деца около него - много симпатично е прегърнал малкото Билялче  Joy Joy Joy Аз и заради това я бях сложила тази фотка - стана ми много мило като я гледах  Grinning



# 8
  • Разград
  • Мнения: 8 243




Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 13:46 от vania_e

# 9
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 10
  • Мнения: 8 444
Ради Hug верно сладурче е мъжът на Аслъ.Той играеше в един сериал по БТВ дето го даваха 'Малки тайни"майсе казваше и в "Малки жени" мисля че съм го гледала newsm78
А Мурат си го харесва малкия Билял ,защото и от първия сезон имат снимки как го гушка  smile3521

# 11
  • Мнения: 8 717
Ради, забравих да ти кажа 
Скрит текст:
Биркан Сокоулу, съпругът на Аслъ, играеше една от главните роли в  сериала "Малки тайни" и второстепенна в единия сезон на "Малки жени" Аз в тях съм го засичала и наистина е симпатяга  Peace









# 12
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 13
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 392
Ванче - мерси за снимките Hug

Ето го, душичка златна той....малеееее...какво ми стана пък на мен Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed, ще глътна монитора...
подстиган, ухилен.....ще се махана за малко на вън Whistling Whistling Whistling, да се поохладя, така де се каже hahaha

Алекс,Ени - да, там го видях в този с тайните сериал...и е страхотен, много ми хареса това момче, аз друго не разбирам как може този Кенан Имирзаоглу да бил хубав, чак по-хубав от Мурат...че аз ще изброя поне 4-5 турски актьори по-хубави от него...ми да, какво толкова му харесват, на мен грам не ми харесва, крокодил Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 8 444
Ванче Hug мерси за снимките .Особено за последните две  smile3521
Е тва това е бил голям купон подстригването на Мурат  Joy Joy Joy Joy JoyМоже и почерпка и танци да имало като ги гледам как са се ухилили всички  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy.Май  хич не я е обичал тая косица  smile3521
Ради Кеначо е симпатяга ама не колкото нашия човек де  smile3521.Сега с мустаците в Карадъйе хич не го харесвам обаче като селски ерген е  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт