Девети клас полека си тече, а нас купона ни влече

  • 39 428
  • 694
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 413
В класа на голямата в НПМГ отдавна са възприели практиката да купуват общ голям букет за класната. И тази година ще направят така. Имат си девойка, която отговаря за това, купува букета, после след церемониите се разплащат. Идеята е чудесна, с оглед извънземните цени на цветята на 15.09.

Малката прегърна идеята на Мориган за бонбоните и бойкота на кожодерите. Мориган,   mrstraetz

От задължителната литература: няколко глави на "Декамерон" и изгледана екранизация на Бел Ами. Никакви напомняния колко е сериозен преподавателят по литература не помогнаха!

# 691
  • София
  • Мнения: 2 265
newsm78 дали е е време вече и темата да се преименува,че следващият набор напира  Laughing Hug

Съгласна съм. Аз мисля, че днес му е времето... дори сме докарали до 45 страничка Peace, а че може и нова тема скоро да почне

# 692
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Хайде днес да оспамим темата и да стигнем 50та страница Simple Smile
А ако не успеем - да си отворим нова тема, а не да преименуваме старата. Нова тема - нов късмет Simple Smile

# 693
  • Мнения: 633
Да се включа и аз малко късно в темата за цветята. Отдавна моят синковец отказва да носи цветя, смятал го за излишно подмазвачество Simple Smile. Не съм съгласна, но кой ме пита.

# 694
  • Мнения: 7 263
И така дами заповядайте в Новата ни 10 токласна темичка   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт