Хей, мъже колко често имате нужда от секс?

  • 21 117
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 289
Никога не ми се е случвало да не искам да правя секс-никога,дори ми е странно приятелки като ми споделят,как снощи отказали на мъжо че ги боляла главата или г.з.По едно време и ние с мъжо така бяхме разредили,абе по веднъж седмично,даже понякога и нито веднъж,естествено по негова вина,ама и аз си трайкам де,е отвреме на време му подхвърлям че съм хванала паяжини.Много се ядосвах,случвало ми се е да ми откаже общо някъде 4-5 пъти,ей откачах направо.Но в един прекрасен момент слънцето изгря и за мен,преместихме се в ново жилище и като по чудо,започнахме всяка нощ да го правим,че понякога и повтаряхме,много съм доволна от този факт и си пожелавам да продължи во веки веков.Амин.Явно мъжете си имат такива периоди,така че май е по-добре да ги оставим и да не ги насилваме,то насила секс прави ли се..?

# 61
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Откакто мъжо навърши 31 (преди 3 дни) си поиска само веднъж. Mr. Green

Сега сериозно - да мисля, че след 27-28 години като че ли не им се прави толкова секс на мъжете както като на 22. newsm78

Други мнения.

Де да беше така...   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Не че много се дърпам де ...  Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 108
ДУДКА, ще си взема поука от тебе, явно и аз ще трябва малко да омекна в преследването и да го изчакам да му дойде музата пак.... А за новото жилище, вчера пак го врънках за почваме ремонт, обаче той ми отказа...така че благородни ви завиждам, че сте си самички и задоволени!  Blush

# 63
абе момичета какво ви става
я се стегнете малко все пак сме жени
ние винаги получаваме това което искаме
искаме секс получаваме го по един или друг начин
Тари ти какво си се натъжила
покажи му кои командва
ако трябва покани си и приателка да го подразниш
все пак не вярвам че ще се даде на една жена да му отнеме мястото
и ще се замисли
какво може да загуби
или спечели в този случей

# 64
  • Мнения: 1 047
Колкото повече-толкова по-добре.
Имах един период в който имах проблеми в службата.Единствено тогава нямах инициатива,но не съм отказвал никога.
По веднъж в делнични дни и до притриване в празнични:ето това е моята нужда от секс EmbarassedНа 33г. съм.
Най-обичам сутрешния секс. WinkМеко топло тяло....и се зареждам с енергия за през целия ден. newsm10

# 65
to4no taka moito mom4e samo tui
az su6to obi4am da me sabudi s laski sutrin
da me zaredi s energia i da mi pokaje kolko
mnogo go vuzbujdam dori i zaspala diga mi samo4uvstvieto
puk taka sum i po trudosposobna i po usmihnata : )))))) i usmihnata i usmihnata ............Simple Smile)))))))))))

# 66
  • Мнения: 1 925
Уфф, при нас е обратното, колкото и странно да звучи. Мъжо е на 37г. и ако го питаш му се иска всеки ден по няколко пъти, аз съм на 21 и ми се приисква 2 пъти в седмицата. Най-странното ми е #Crazy, как като си капнал от работа и нямаш сили да ядеш, може да имаш сили за секс ?! newsm78 Аз тотално блокирам... и тогава скандалите са от негова страна.  #Crazy

# 67
  • Мнения: 1 047
Най-странното ми е #Crazy, как като си капнал от работа и нямаш сили да ядеш, може да имаш сили за секс ?! newsm78 Аз тотално блокирам... и тогава скандалите са от негова страна.  #Crazy
Това ми напомня на един любим виц:
В едно семейство мъжът бил хиперсексуален и оправял по три пъти на ден жена си!При това-всеки ден! Нямало събота, нямало неделя!
В началото на нея й било много хубаво,но после взела да се дърпа.След време едва издържала,и тръгнали по доктори.....
Докторите гледали нашия човек и не вярвали! Изследвали го по медицински-
всичко му е наред...Давали му лекарства подтискащи нагона-нищо не помагало....Човекът изпил една цистерна бром и пак никакъв резултат.
Другарката му се чудела какво да правят....Отишла даже при един професор да се жалва.
Професорът я изслушал и рекъл:
   "-Виж какво булка! Във вашия случай медицината е безсилна и нищо не може да се направи.Ако искаш поне ден спокойствие поръчай 10 тона въглища и накарай мъжа си да ги пренесе в мазето. Докато не ги пренесе да не спира.
Той ще се умори и ще те подмине!
Повярвай ми!Няма мъж на земята който след 10 тона въглища да мисли за секс!"
Речено-сторено. Зарадвала се душата на нещастната женица,поръчала 10 тона въглища...
Върнал се мъжът й от работа и веднага взел да се усуква около нея....
   "-Виж какво, Борко-казала му тя.
Отвън чакат 10 тона въглища! Първо ги пренеси в мазето , че като ливне некой дъжд ще ги размие, пък после ще ...видим!- и ехидно му се усмихнала.
И така от 5 часа следобяд до 12:30 в полунощ пренесал въглищата....
Капнал от умора.Краката не го слушали, като ходел залитал, вените му блъскали в слепоочието...
А в това време другарката му приготвила софра с ядене и пиене и го поканила
спокойна, че ще й се размине:
   "-Седни Борко, хапни си, пийни си, и лягай че много се умори...."
А Борко я изгледал и рекъл:
   "-Няма нито да ям нито да пия! Адски съм уморен!
Еба и лягам."

Последна редакция: ср, 12 апр 2006, 22:00 от borko

# 68
  • Мнения: 998
-Седни Борко, хапни си, пийни си, и лягай че много се умори....
А Борко я изгледал и рекъл:
Няма нито да ям нито да пия! Адски съм уморен!
Еба и лягам!

бреееей, какво съвпадение на имената newsm78

# 69
  • Мнения: 130
 Имам нужда от секс 24 часа в денонощието, 7 дни седмично, 30 дни месечно, 365 дни годишно Twisted Evil Май щеше да е по-кратко да напиша просто постоянно!!!! Laughing

# 70
Абе според мене всичко зависи от обекта на желание!Някои жени и 3 пъти на ден ще е малко да ги пожелаваш,а други и 3 пъти в годината ще е много !!!Да-да-да вервайте ми!!!!!!!

# 71
  • Мнения: 20
Имам нужда от секс 24 часа в денонощието, 7 дни седмично, 30 дни месечно, 365 дни годишно Twisted Evil Май щеше да е по-кратко да напиша просто постоянно!!!! Laughing
Hug
кажи сега че и само с жена си и ще се завиждаме благородно

# 72
  • Мнения: 490
Абе , кви са тия мъже бе !
При нас е точно обратното , аз искам повече от него , обаче да уточня-не съм от ония жени дето било много да ги пожелаеш и 3 пъти в годината !Айде ,МолА ви се ! Naughty

# 73
  • Мнения: 130
кажи сега че и само с жена си и ще се завиждаме благородно
Завиждайте благородно Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 74
  • Мнения: 479
Neznam pri vas kak e, no pri nas mnogo zavisi ot umorata, studa (ako govorim za zimata), parite, s koito razpolgame... Zimno vreme i na dvamata ni se dospiva po - rano i na sedmiza - ne poveche ot 1-2 pyti, no kato doide prolettaaaaa  Hug 1dating luvbed 1dating luvbed 1dating luvbed Prosto i dvamata si prilichame po tova, che ne uspiavame totalno da izkluchim ot problemite kato se priberem i ot tova mnogo zavisi jelanieto ni za sex... A i, kogato znaesh, che si imash veche tvoi partnyor Embarassed, ne se urkash tolkova vsiaka vecher vse edno shte ti e za posledno...

Общи условия

Активация на акаунт