"Под прикритие", сезон 3 - тема 5

  • 56 496
  • 802
  •   1
Отговори
# 780
  • sf
  • Мнения: 10 153
Ако Николета или някоя подобна звИздЪ се появи, няма и да го погледна повече тоз сериал.
Надявам се да не съм единствена,де  Joy

Последна редакция: чт, 14 фев 2013, 15:52 от donsita

# 781
  • Мнения: 324
Покрай цялата еуфория забравИх да се възхитя на Зарев как разкри Григоров - так-так и готово. В началото се възмутих колко е сляп и не вижда от къде се появи Григоров, но се оказа по-хитър и от Кума Лиса  Mr. Green Браво, браво на Зарев  Heart Eyes
Сега и Косъма като си отиде се сетих и за Гелето, и за Никито Близнака, че дори и за Съни  Tired Що народ си отива ей така...

# 782
  • Мнения: 1 517
и аз няма да го гледам , ни едва ли информацията за НилоТо е вярна, защото нали ще влиза в това къртица или каквото е там по ТВ7?
п.с. някой ще направили нова тема/

# 783
  • Враца
  • Мнения: 2 226
Ако Николета или някоя подобна звИздЪ се поави, няма и да го погледна повече тоз сериал.
Надявам се да не съм единствена,де  Joy

Не, не си единствена. Grinning
Ако николетка влезе да се превъзнася и да се прави на умна.... #2gunfire

# 784
  • Мнения: 1 517
Представяте ли си я като младши полицай под прикритие или помощница на Попов smile3532

# 785
  • Мнения: 324
По скоро си я представям като новата Ася  Whistling

# 786
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Оф, тая имам чувството вече, че паста за зъби да отворя и ще изхвръкне от там Sick Аман вече от нея, не я искам в сериала Crossing Arms

# 787
  • Мнения: 6 876
По-добре да няма нов сезон, отколкото Николета да учства в него.

# 788
  • София
  • Мнения: 11 575
Точно това целят от клюки.нет. Това е сайт, който не трябва да се чете, дори в един и същи ден излизат статии, които си противоречат.

# 789
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
По скоро си я представям като новата Ася  Whistling
И с още по-гадна смърт!

# 790
  • Мнения: 324
 hahaha Да, Крум да я докопа  Wink

Сано го шътнали преди финала заради донос  Shocked
Цитат
Както вече се писа, Косъма изгоря на крачка от финала на „Под прикритие” заради донос. Феновете на сериала засипаха социалните мрежи с цели оди в негова памет и призоваха продуцентите от „Камера” да го възкресят в четвърти сезон какъвто вероятно ще има.

Стига, бе!

# 791
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Той загатна че е имало идея за брат близнак-разбира се с подобаващото име Живко,но са се отказали!

# 792
  • Мнения: 1 746
MementoMori, за Нина Добрев не знам, но има ето две статийки за евентуални нови лица - http://kliuki.bg/263512/ekskluzivno-nikoleta-lozanova-v-pod-prikritie/    
http://www.kliuki.net/shok-eto-koya-ste-izigrae-golyamata-taina-na-djaro/

Нина Добрев ще играе във филма за Левски, който започва да се снима след няколко дни.

Точно това целят от клюки.нет. Това е сайт, който не трябва да се чете, дори в един и същи ден излизат статии, които си противоречат.

Двата сайта са различни, не четеш внимателно, в този, който казваш нищо не пишат за Николета.  Само тя липсва обаче в сериала, според мен това не е вярно... или си пуска сама слухове да си прави реклама, но знае ли човек, като нищо да ни изненада - ще бъде крайно неприятно.

# 793
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Да си припомним финала на сезон2-всички главни действащи лица са тук/без Куката/
http://vbox7.com/play:1a32137031

# 794

Общи условия

Активация на акаунт