На море в Турция - тема 21

  • 90 899
  • 746
  •   1
Отговори
# 360
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
За всички фенове на Анталия и районите й: във ФБ групата за Анталия има актуализирана информация за откриващите се тази година нови хотели.Копвам я и тук за сведение. Simple Smile
»Adalya Ocean 5* Hotels (Eröffnung 21.03.2013) in Evrenseki -› Region Side
»Barut Sensatori Sorgun(Eröffnung 01.05.2013) in Sorgun -› Region Side
» Belazur Resort & SPA 5* Hotels (Eröffnung 01.05.2013) in Boğazkent -› Region Belek
» Bone Club Sunset Hotel & Spa 5* Hotels (Eröffnung Juni 2013) in Gündogdu -› Region Side
» Crystal Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa 5* Hotels (Eröffnung 2013, früher Club Med Beldibi) in Beldibi -› Region Kemer
» Crystal Sunset Resort 5* Hotels (Eröffnung 2013) in Side -› Region Side
» Crystal Waterworld Resort & Spa 5* Hotels (Eröffnung 2013) in Bogazkent -› Region Belek
» Defnem 5* Hotels (Eröffnung 2013) in Side -› Region Side
» Dionis Resort & Spa 5* Hotels (Eröffnung 2013) in Bogazkent -› Region Belek
» Dream World Resort 5* Hotels (Eröffnung 2013) in Evrenseki -› Region Side
» Eftalia Splash Resort 4* Hotels (Eröffnung 2013) in Türkler -› Region Alanya
» Grand Park Lara 4* Hotels (Eröffnung 2013) in Lara -› Region Antalya
» Riu Kaya Palazzo Golf Resort 5* Hotels (Eröffnung Juni/Juli 2013) in Kadriye -› Region Belek
» Sea Planet Resort & Spa 5* Hotels (Eröffnung 2013) in Kizilot -› Region Manavgat
» Seashell Resort & Spa 5* Hotels (Eröffnung 2013) in Evrenseki -› Region Side
» Side Crown Serenity 5* Hotels (Eröffnung 2013) in Gündogdu -› Region Side
» Sultan of Dreams 5* Hotels (Eröffnung 2013) in Kizilot -› Region Manavgat
» Terrace Elite 5* Hotels (Eröffnung 01.05.2013) in Gündogdu -› Region Side
» The Colours West 5* Hotels (Eröffnung 2013) in Gündogdu -› Region Side
» Titanic DeLuxe Belek 5* Hotels (Eröffnung April 2013) in Kadriye -› Region Antalya
» Vikingen Infinity Resort & Spa 5* Hotels (Eröffnung 15.04.2013) in Türkler -› Region Alanya
 Peace
Има невероятни хотели и като архитектура и като замисъл,оформление на територията и дизайн . Най-много ми харесаха-  Sultan of Dreams и  Sea Planet Resort & Spa #Crazy newsm10

Моля за линк към тази група във Фейсбук

А има ли нещо подобно и за другите курорти?

# 361
  • София
  • Мнения: 601
Здравейте  на  всички,виждам,че  сте започнали тема за хотел http://www.aquafantasy.com за Аква Фентъзи...ние още не сме били и сега имаме планове за това лято живи и здрави,искам да помоля тези,които са били да споделят дали е подходящ хотела за почти 3 годишно дете,и да ме посъветвате как е по-добре да се резервира директно от сайта им или чрез агенция(ако е чрез агенция-коя ще ми препоръчате)Също така да попитам за период,казват,че по-рано или по-късно е по-евтино...кога е най-добрият период според вас,ще съм ви много благодарна ако ми дадете мнения и съвети,че за първи път ще ни е да пътуваме до Турция,благодаря ви:)

Когато ние ходихме в Аквафентъзи, синът ми беше на 3 години и 2 месеца. Има забавления за деца от всякаква възраст. Има например едно малко басейнче с 3 слончета, в което водата му стигаше до малко над коляното и той си джапаше в него сам. Даже нямаше нужда да стоя до него. В аквапарка също има пързалки, по които може да се пускате и една река, по която се плува с надуваеми пояси. Със сигурност ще му е много интересно. Ние бяхме около 10 юни и беше много горещо, около 34-36 градуса. Ходихме до Памуккале на екскурзия и там беше 39 градуса през юни. Ние бяхме с резервация от "Турс клуб", но пътувахме със собствен транспорт. Доволна съм и нямам оплаквания от агенцията. За резервациите директно в хотела, мисля че ще излезе по-скъпо, но не съм абсолютно сигурна.  Simple Smile

# 362
  • Мнения: 262
Mooimeiske,групата се казва-" АНТАЛИЯ-Почивки,Хотели,Забележителности". В търсачката на ФБ  излиза веднага.След това поискайте присъединяване и готово. thumbsup

# 363
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Ние вече решихме - отново Делфин Ботаник от 28.06. само че 7 нощувки. Изкушавах се за девет, ама друг път Simple Smile . Само чакам да ми потвърдят резервацията.
Mooimeiske,групата се казва-" АНТАЛИЯ-Почивки,Хотели,Забележителности". В търсачката на ФБ  излиза веднага.След това поискайте присъединяване и готово. thumbsup
И аз поисках присъеиняване

# 364
  • Мнения: 93
Vilinka85, аз лично ви препоръчвам да отидете или от първата седмица на юни месец докъм 15-20 юни или от 20 септември докъм края на септември (дори през септември цените са по-ниски) . В края на май и в началото на октомври водата в басейните все още е студена, а и заради голямата аплитуда- през деня е горещо, а вечер е хладно. При всички положения се запасете със слънцезащитни продукти с висок фактор и не забравяйте да ги ползвате, защото слънцето там е силно.
Относно резервацията- можете да ползвате агенция и сами да си изберете вида транспорт.
В Аквафентъзи има отлични условия за деца, помислили са и за най-малките човечета Simple Smile. В ресторанта има цяла зала с детски столчета и маси, има и много басейни, които са плитки и са подходящи за малки дечица, има и достатъчно пързалки за тях. Има спасители навсякъде, а пързалките са изработени качествено и с максимално ниво на безопасност.
Не се притеснявайте, че детето е малко, със сигурност ще му хареса Simple Smile А иначе, нерядка гледка в този хотел са дори семейства с малки бебета.
Ето малко инфо за цените от предишни години и от тази година:
Цена за 2 възр.+дете (до 12 год.) в double world room от 03.10.2008 г. - 1120 лв с автобус
Цена за 2 възр.+дете (до 12 год.) в double world room от 05.06.2009 г. - 1230 лв с автобус
Цена за 2 възр.+ дете (до 12 год.) в double world room от 03.05.2011 г.- 1390 лв с автобус
Цена за 2 възр.+ дете (до 12 год.) в double world room от 07.06.2013 г.- 1841 лв с автобус,
 Цена за 2 възр.+ дете (до 12 год) в double world room от 20.09.2013 г.- 1469 лв. с автобус                                                                     

 Laughing И докато си пиша тук, във форума, си проверявам електронната поща и ето какъв e-mail съм получила:
"Best Wishes for 2013!!!!!!

We hope to see you and your family again in Aqua Fantasy Hotel Aquapark & SPA very soon.

 

Kind regards,


Kathy NYS
Guest Relations Manager

E-Mail : kathynys@aquafantasy.com
Web   : www.aquafantasy.com "

И това ако не е съвпадение  Joy
 

Последна редакция: вт, 15 яну 2013, 21:57 от punch

# 365
  • Мнения: 164
3дравейте Heart Eyes
liv1892 Hug благодаря 3а препоръката, но сме били във всички турски курорти по Егейско море (бе3 Фетие - не ме привлича) + Анталия - Белек. Не ни остава друго, освен да ги повтаряме.

monii Hug отговарям на въпроса ти 3а х-л Сентинус - Кушадасъ. Това е бившият х-л Прелюд. С нови собственици; и3цяло реновиран и със сменено име от 2012 г. В Букинга, Холидейчика  има от3иви от англичани и францу3и от лятото на 2012 г. И добри и лоши. Ра3ни хора - ра3ни вкусове. В българския Форум на пътешественика, открих два коментара - и3цяло положителни. Пишещите са били гости на хотела пре3 юни и септември 2012г. Нямат 3абележки към стаите, храната, обслужването, анимацията. Снимките качени от нашите ТО са смесица от стария Прелюд и новия Сентинус. Вле3 в сайта на хотела, там инфото е актуално. 3а да се ориентираш на картата, точно до него е х-л Ефесия и след това х-л Батихан.Нашата компания не сме претенцио3ни.3а нас е важно хотела да е на собствен пясъчен плаж, а Сентинус е на най-красивия плаж в Кушадасъ - Лонг Бийч. А когато отидем...ще видим каква е истината Laughing
Една дама от темата ( 3а съжаление не си спомням ника) писа, че е ре3ервирала Сентинус от 01.06.13 г. Тъй като ние пътуваме на 14.06. ще очаквам нейния коментар.
Надявам се да съм ти била поле3на.

# 366
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Кажете моля, от Бодрум организират ли се екскурзии до аквапарк с делфин шоу, каквото виждам че се предлага за гости в Кушадасъ newsm78

# 367
  • Мнения: 19
Vilinka85, аз лично ви препоръчвам да отидете или от първата седмица на юни месец докъм 15-20 юни или от 20 септември докъм края на септември (дори през септември цените са по-ниски) . В края на май и в началото на октомври водата в басейните все още е студена, а и заради голямата аплитуда- през деня е горещо, а вечер е хладно. При всички положения се запасете със слънцезащитни продукти с висок фактор и не забравяйте да ги ползвате, защото слънцето там е силно.
Относно резервацията- можете да ползвате агенция и сами да си изберете вида транспорт.
В Аквафентъзи има отлични условия за деца, помислили са и за най-малките човечета Simple Smile. В ресторанта има цяла зала с детски столчета и маси, има и много басейни, които са плитки и са подходящи за малки дечица, има и достатъчно пързалки за тях. Има спасители навсякъде, а пързалките са изработени качествено и с максимално ниво на безопасност.
Не се притеснявайте, че детето е малко, със сигурност ще му хареса Simple Smile А иначе, нерядка гледка в този хотел са дори семейства с малки бебета.
Ето малко инфо за цените от предишни години и от тази година:
Цена за 2 възр.+дете (до 12 год.) в double world room от 03.10.2008 г. - 1120 лв с автобус
Цена за 2 възр.+дете (до 12 год.) в double world room от 05.06.2009 г. - 1230 лв с автобус
Цена за 2 възр.+ дете (до 12 год.) в double world room от 03.05.2011 г.- 1390 лв с автобус
Цена за 2 възр.+ дете (до 12 год.) в double world room от 07.06.2013 г.- 1841 лв с автобус,
 Цена за 2 възр.+ дете (до 12 год) в double world room от 20.09.2013 г.- 1469 лв. с автобус                                                                     

 Laughing И докато си пиша тук, във форума, си проверявам електронната поща и ето какъв e-mail съм получила:
"Best Wishes for 2013!!!!!!

We hope to see you and your family again in Aqua Fantasy Hotel Aquapark & SPA very soon.

 

Kind regards,


Kathy NYS
Guest Relations Manager

E-Mail : kathynys@aquafantasy.com
Web   : www.aquafantasy.com "

И това ако не е съвпадение  Joy
 


punch -Много благодаря за подробната информация,  bouquet

# 368
  • Мнения: 19
Здравейте  на  всички,виждам,че  сте започнали тема за хотел http://www.aquafantasy.com за Аква Фентъзи...ние още не сме били и сега имаме планове за това лято живи и здрави,искам да помоля тези,които са били да споделят дали е подходящ хотела за почти 3 годишно дете,и да ме посъветвате как е по-добре да се резервира директно от сайта им или чрез агенция(ако е чрез агенция-коя ще ми препоръчате)Също така да попитам за период,казват,че по-рано или по-късно е по-евтино...кога е най-добрият период според вас,ще съм ви много благодарна ако ми дадете мнения и съвети,че за първи път ще ни е да пътуваме до Турция,благодаря ви:)

Когато ние ходихме в Аквафентъзи, синът ми беше на 3 години и 2 месеца. Има забавления за деца от всякаква възраст. Има например едно малко басейнче с 3 слончета, в което водата му стигаше до малко над коляното и той си джапаше в него сам. Даже нямаше нужда да стоя до него. В аквапарка също има пързалки, по които може да се пускате и една река, по която се плува с надуваеми пояси. Със сигурност ще му е много интересно. Ние бяхме около 10 юни и беше много горещо, около 34-36 градуса. Ходихме до Памуккале на екскурзия и там беше 39 градуса през юни. Ние бяхме с резервация от "Турс клуб", но пътувахме със собствен транспорт. Доволна съм и нямам оплаквания от агенцията. За резервациите директно в хотела, мисля че ще излезе по-скъпо, но не съм абсолютно сигурна.  Simple Smile
Rouzi -на теб също ти благодаря,че се отзова на запиването ми,:)  bouquet мерси

# 369
  • Мнения: 149
Моля за малко помощ.
Търся хотел в Турция (без Анталия) - да има водни пързалки+луна парк+добра храна.
Става дума за двама + 2 деца на 3г. и половина.
Аквафентъзи го харесах но по отзиви чета, че храната не е била чак за 5* хотел, а и няма луна парк.
Благодаря

# 370
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Моля за малко помощ.
Търся хотел в Турция (без Анталия) - да има водни пързалки+луна парк+добра храна.
Става дума за двама + 2 деца на 3г. и половина.
Аквафентъзи го харесах но по отзиви чета, че храната не е била чак за 5* хотел, а и няма луна парк.
Благодаря

Но има аквапарк, а не просто басейнче с пързалка.

# 371
  • София
  • Мнения: 350
Моля за малко помощ.
Търся хотел в Турция (без Анталия) - да има водни пързалки+луна парк+добра храна.
Става дума за двама + 2 деца на 3г. и половина.
Аквафентъзи го харесах но по отзиви чета, че храната не е била чак за 5* хотел, а и няма луна парк.
Благодаря
Paloma Club Sultan мисля, че ще е подходящ за малки деца.

# 372
  • Мнения: 2
За всички фенове на Анталия и районите й: във ФБ групата за Анталия има актуализирана информация за откриващите се тази година нови хотели...........
Има невероятни хотели и като архитектура и като замисъл,оформление на територията и дизайн . Най-много ми харесаха- ..... Sultan of Dreams и  Sea Planet Resort & Spa #Crazy newsm10
Запазих  в  Sultan of Dreams през букинг за средата на Юни ,цена : мисля добра  , безплатно отказване до 31.05...да сме готови с почивката пък ако премислим ще я откажа просто .
http://www.booking.com/hotel/tr/sultan-of-dreams-amp-spa.bg.html … 597751305;srpos=1

# 373
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Някой да има отзиви за хотел Titanic Deluxe Beach Resort

Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 22:54 от lora

# 374
  • Мнения: 3 021
Някой да има отзиви за хотел Titanic Deluxe Beach Resort

E, за отзиви е рано, още се строи, но на сайта на Акватур пише да очакваме промоционални цени за него. Това си седи от около 2 седмици, но те все още нямат никакви цени, за нито един хотел, освен за майски празници в Мармарис с автобус. Надявам се, че до ден-два ще качат нещо, но дали толкова рано ще има и за този хотел newsm78 newsm78 Ако видя нещо публикувано, ще дам знак Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт