Къде в Бургас (35)

  • 68 905
  • 771
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 248
E Дейзи, супер е това че няма да искат снимка, че тъкмо се чудех кога да ги водя и за снимка. Благодаря за инфото, значи още утре мога да ида да изкарам карти   bouquet

# 541
  • Мнения: 140
Как се казваше последния гост при Милен Цветков днес, каза че е макроикономист newsm78

# 542
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
В Сикера са се взели много на сериозно май  Rolling Eyes  Досега приемаха и в събота и неделя след предварителна договорка по телефона (казаха ми го по телефона, като си уговарях час  преди месец, казаха ми го и на място, а в сайта им го пише и до днес), но вече не! Доста суховатичко ме уведомиха, че не работят в събота и неделя и че това било преди  Tired Няма извинете, няма съжаляваме - ми не работим и това е... Писах им във фейсбук страницата и познайте за колко време ми изчезна публикацията  Whistling Ами тези, които работят през седмицата редовна смяна? А тези като мен, на които няма кой да им гледа детето освен в събота и неделя? Да си напишат като инфо, че са салон за безработни скучаещи рентиерки, за мутреси и шефски жени и пр. , та да знаем раята, че не са за нас!
Най-накрая се бях зарадвала, че съм открила медицински педикюр за изтормозените ми крака, дето ме мъчат от години и се примирих с възвисоката редовна цена и какво - гледай си работата, като не ти отърва  ooooh!

Та пак да попитам дали някой знае предлага ли се някъде медицински педикюр, че ми писна да си търся и все нещо да се случва и да увяхвам, а имам вопиюща нужда от такъв всеки месец Praynig

# 543
  • Мнения: 8 219
Та пак да попитам дали някой знае предлага ли се някъде медицински педикюр, че ми писна да си търся и все нещо да се случва и да увяхвам, а имам вопиюща нужда от такъв всеки месец Praynig

Приятелката ми е маникюристка и знам че прави на по леки случаи, като впити нокти. Ще ти пратя тел. и на лични, ако искаш да я питаш точно. Работи и в събота.

# 544
  • Мнения: 2 466
Момичета,някъде в Бургас има ли hot yoga? Thinking

# 545
  • Мнения: 486
В Сикера са се взели много на сериозно май  Rolling Eyes  Досега приемаха и в събота и неделя след предварителна договорка по телефона (казаха ми го по телефона, като си уговарях час  преди месец, казаха ми го и на място, а в сайта им го пише и до днес), но вече не! Доста суховатичко ме уведомиха, че не работят в събота и неделя и че това било преди  Tired Няма извинете, няма съжаляваме - ми не работим и това е... Писах им във фейсбук страницата и познайте за колко време ми изчезна публикацията  Whistling Ами тези, които работят през седмицата редовна смяна? А тези като мен, на които няма кой да им гледа детето освен в събота и неделя? Да си напишат като инфо, че са салон за безработни скучаещи рентиерки, за мутреси и шефски жени и пр. , та да знаем раята, че не са за нас!
Най-накрая се бях зарадвала, че съм открила медицински педикюр за изтормозените ми крака, дето ме мъчат от години и се примирих с възвисоката редовна цена и какво - гледай си работата, като не ти отърва  ooooh!

Та пак да попитам дали някой знае предлага ли се някъде медицински педикюр, че ми писна да си търся и все нещо да се случва и да увяхвам, а имам вопиюща нужда от такъв всеки месец Praynig
От козметичката ми знам за Studio S,потърси координати и питай,много доволна е тя от нея точно за медицински!Според нея тази жена е най-добрата в Бургас!

# 546
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Благодаря ви, момичета  bouquet Hug

# 547
  • София
  • Мнения: 2 855
Възглавничка за път купих от Джъмбо, но не е надуваема.

# 548
  • Бургас
  • Мнения: 6 023
bradata, в Енджъл фейс също съм виждала в ценоразписа им медицински педикюр, но не съм питала конкретно. Можеш да им звъннеш.
deyzi в Холистичен център "Магнолия" има такава йога.
http://www.facebook.com/pages/%D0%A5%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1% … F/340775245959292

# 549
  • Мнения: 2 466
Tintina,много благодаря!  bouquet

# 550
  • Мнения: 788
Приятелката ми е маникюристка и знам че прави на по леки случаи, като впити нокти. Ще ти пратя тел. и на лични, ако искаш да я питаш точно. Работи и в събота.
Може ли и на мен? Благодаря!

# 551
  • Мнения: 8 219
Приятелката ми е маникюристка и знам че прави на по леки случаи, като впити нокти. Ще ти пратя тел. и на лични, ако искаш да я питаш точно. Работи и в събота.
Може ли и на мен? Благодаря!

Пратих.

# 552
  • Бургас
  • Мнения: 154
Надуваеми възглавнички съм купувала от Метро, но незнам дали сега има, а със сигурност видях скоро в Мол Галерия,мисля че е на втория етаж-магазин за куфари на български производител,имаше кафе до магазина/ако не се лъжа/

# 553
  • Мнения: 94
Миналия месец си купих надуваема възглавница от  мола в Славейков , магазин Естил на първият етаж. В комплекта имаше и тапи за уши. ако не се лъжа струваха 9 лв.

# 554
  • Мнения: 192
Момичета, моля ви, кажете ми къде да заведа дъщеря ми за пробиване не уши - искам на Благовещение да стане  Hug

Общи условия

Активация на акаунт