Къде спят децата ви?

  • 6 089
  • 174
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 270
Незнам как се получи, но моето дете се озова в нашето легло за постоянно. От начало я взимахме само, докато я приспим. После започна да се събужда към 5ч. и да вдига ръчички, за да я взема при нас ( в просъница съм много мекушава). А сега даже ня я слагам в собственото й легло. Много ми е приятно да я гушкам цяла нощ, но така не мога да си почина. Съзнавам, че ако оставя нещата така, може да спи при нас да 10 годишна. А какво ще стане, като се роди още едно? Споделете опит.

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Спи при мен на спалнята, а мъжът ми в другата стая. На пръстите на едната ръка се броят случаите когато е спала в нейното легло откакто се е родила. Чакаме да избият поредните зъби, за да я приучим да спи сама. Вечер поне заспива сама от известно време.

# 2
  • Мнения: 694
Спи от както се е родила на спалнята. Незнам как ще я отучим, но ще видим зор.

# 3
  • Мнения: 7 821
Спят в собствените си легла в собствената си стая.
Според мен всичко завеси от теб, ако твърдо си решила, че е време детето да си иде в собственото си легло ще издържиш една седмица на ревове. Ако не можеш или не искаш ще чакаш детето само да поиска самостоятелност, а кога ще стене това ... ами когато тогава  Wink.
Успех в избора  Simple Smile.

# 4
  • Мнения: 376
Ние спиме в една стая , като решетката на неговото легло е махната и леглото е залепено за нашето. Това е така по простата причина , че много се буди и ми омръзна да ставам.

# 5
  • Мнения: 1 645
Дани от 1 месечна възраст си спи във неговото легло в неговата си стая.
Никога не се е будил през нощта,и никога не е спал при нас.
Но през деня нещата са коренно различни.
Заспива в неговото си легло,като аз трябва да съм там и да ми държи ръката(това от 2 - 3 месеца стана),след 30 - 40 мин,максимум 50 мин,се събужда със истеричен рев и аз го взимам на спалнята да си доспи.

# 6
  • Мнения: 2 255
Спи си в неговото легло, но в нашата стая  Laughing, е често посред нощ се налага да го взимам при нас, че много се буди и в тоя студ не ми се става  Rolling Eyes
А баткото си спи в неговата стая и засега не иска малкия ревльо  hahaha пък понатам ще го мислим  Joy

# 7
  • Мнения: X
В нашата стая в нейното си легло. Чакаме да ремонтираме нейната стая да си я преместим, но сме на последен етаж и трябва генерално оправяне на целият покрив, което не е ясно точно кога ще стане Confused......

# 8
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
И двете деца спят откакто са се родили в собствените си легла. Баткото когато стана на годинка ние се изнесохме от неговата стая.
Сега се каним като се стопли бебето да го преместим при баткото.
Това не означава, че баткото не пристига понякога посреднощ да се гушне при нас.

# 9
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Спи си в собственото си легло, защото така съм го научила, всичко зависи от теб  Grinning

# 10
  • Мнения: 7 474
Спи си в собственото си легло, защото така съм го научила, всичко зависи от теб Grinning

 newsm10 newsm10 newsm10

# 11
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Спи в собственото си легло в нашата стая.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Откакто се е родила Мони, спи сама в нейното легло, което е в нашата спалня. Толкова е свикнала да спи така, че няколко пъти съм се пробвала да я гушна при мен в леглото, ако мрънка (заради зъби или ако е болна), но тя не иска, сочи ми леглото си и вика "Там!".

# 13
  • Мнения: 1 731
Малкият беше на 6мес ,когато ние се преместихме с таткото в другата стая и го оставихме с каката . Peaceдо тогава,той се събуждаше,ревеше и ни изнасяше серенади.Предприех кардинални мерки отраз и не съжалявам за това.С малко повечко твърдост,нещата си идват по местата. Hug Hug Hug

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
И ние отскоро спим в собственото си креватче като решетката е махната.Баткото започна да спи сам в креваа си чак на 3.6 г.

# 15
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Спи при нас на спалнята и така ни харесва!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
двете дами спят в собствените си легла в собствените си стаи. понякога се тъпчат в едно легло, но им позволявам, само когато на следващия ден не трябва да стават рано. аз и съпругът ми си спим в спалнята и не виждам вариант единият от нас да отстъпи мястото си на децата. е, понякога, когато той пътува, дамите идват да се търкалят в леглото при мен, но това са изключения и после без проблем си отиват по леглата.

децата ще спят там, където ги научиш. ако ги научиш да заспиват не където и както ти е удобно, не можеш да се сърдиш на тях....

# 17
  • Мнения: 2 108
при нас спи-по мое желиане- откакато се е родил само една нощ не сме спали заедно

# 18
  • Мнения: 5 531
И двете деца си спят в собствените креватчета.Докато баткото беше малък се приспивахме всяка вечер,и спяхме в една стая,затова когато се роди малката решихме да промениме нещата и тя свикна сама да заспива.Сега когато и се спи си отива в кревата и си ляга,аз само я завивам.

# 19
  • Мнения: 35 967
каката - в самостоятелна стая, бебето - на спалнята с мен, а нощем вратите са отворени и е все едно сме в една стая
каката я преместихме, когато сменихме апартамента, тя беше на 2 години и почти година спях от време на време на едно матраче до леглото й

# 20
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Спи си в собственото си легло, защото така съм го научила, всичко зависи от теб  Grinning
И при нас е така от първият и ден на този свят Laughing и въпреки, че напоследък се пробва да се намести в нашето легло - няма да стане Naughty.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 999
В нейната стая в нейното легло от първия ден у дома.

# 22
  • Мнения: 90
и при нас тя спи на нейното легло в нашата стая. винаги е спала на собственото си легло,имаше период когато спеше и в собствена стая ,но за съжаление той приключи поради битови проблеми.... Sad

# 23
  • София
  • Мнения: 270
Лесно е, ако детето ти спи спокойно, да си спи само. Но, ако до 2 часа сте ставали през 15 минути, защото детето плаче.....тогава? Ами издържах година и половина, но вече ми се реве. Не съм спала от както съм забременяла. А приспиването..... до преди няколко месеца заспиваше "сама", с един час неистов рев. И после цяла нощ спи неспокойно. Как не можа да свикне да заспива сама? И аз си мислех, че ще упорствам и тя ще свикне , но.....Накрая се примирихме да заспива поне при нас...и така малко, помалко.... Май предпочитам да спи при нас и всички да спим спокойно, отколкото никой да не може да се наспи.

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 11:26 от kaka Linka

# 24
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Спи в собственото си легло в наща стая.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Малкия от няколко месечен спи при мен на спалнята,защото трябваше през 30 мин.да ставам (пусти зъби).А баткото и таткото спят на ъглите в детската,защото пък той ревнуваше и не искаше да спи сам.
Надявам се след година някъде да изпратя малкия при батко му,а ние с татко му да свикваме пак да спим заедно. Laughing

# 26
  • Мнения: 90
ох,когато има дете в стаята (камо ли в леглото) проблема "с таткото " става голям.не знам при това положение как да направим братче/сестриче като не смеем да шумнем.... newsm78

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 295
ох,когато има дете в стаята (камо ли в леглото) проблема "с таткото " става голям.не знам при това положение как да направим братче/сестриче като не смеем да шумнем.... newsm78

Вие само в една стая ли живеете? newsm78 Когато има желание всичко е възможно. Peace

# 28
  • Мнения: 328
Каката спеше при нас в собствено легло до 4-годишна.След това направихме детската стая и тя беше много щастлива.Дори когато по-късно се роди малкия тя не ревнуваше,че той спи в нейното старо креватче в нашата стая.На 1 год. го преместихме и него в детската стая на собствено легло.В началото беше голяма веселба,докато заспят.То не бяха игри,битки с възглавници.......та до посреднощ.Но и това премина.Сега ги слагам,цункам ги и се заспива моментално.

# 29
  • Мнения: 515
Спи в собствено легло в нашата стая отговорих, но трябва да поясня:

Мъжът ми вече спи сам в спалнята. Аз съм с детето в хола и спя на дивана, защото когато започнаха да поникват болящите зъбки, се будеше на всеки час Tired
От близо две свдмици спря да се буди нощем Simple Smile А ние с мъжът ми си правим планове да сложим климатик и в детската - и да си спинка там.
Така, че след близо 2 г и половина отново ще се завърна в "семейното ложе".  Wink

# 30
  • Мнения: 6 390
в собствено легло, в нашата стая

# 31
  • Мнения: 111
спи в неговото легло но по-някога идва при нас особено като е болничак Simple Smile

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 179
Моята дъщеря спи от 7месечна в собствена стая. Много е удобно и за нея и за нас!

# 33
  • Мнения: 3 611
На собствено легло в нашата стая.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Спи от както се е родила на спалнята. Незнам как ще я отучим, но ще видим зор.
и ние сме така Rolling Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз имам неистово желание да си гушкам децата, но явно те си имат собствено мнение  Laughing
Понякога гушвам малкия за да го приспя , ей така от мерак да го гушна, но той не и не  Naughty .Заспива си сам в креватчето си!
Големият също винаги си е спал в детското легло.Сега си има стая в която спи.Зимата за да не топлим 3-та стая спи в хола, но пак отделно от нас.
Би било много хубвао да имаме голям апартамент или къще където всяко дете да си има собствена стая, но .... друг път. Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 3 679
Спи си в нейна стая все още в кошарата.

# 37
  • Мнения: 205
спи в кошарата на 1г. и 6м.. вземали сме го при нас не може да заспи

# 38
  • София
  • Мнения: 2 958
Заспива и спи  в неговото си  легло - при нас в спалнята.Засега.Още малко и ще преместим креватчето при барт му - в отделна стая.
Докато го кърмех ,много често спеше в нашето легло.После си свикна да спи сам.Сега ,когато се налага, също го взимам при нас,но само докато се унесе в сън.Даже на него самия не му е удобно и си иска в неговото .

# 39
  • София
  • Мнения: 10 825
Спи в неговото си легло, в нашата стая. Докато го кърмех нощем, се е случвало да остава в нашето легло и по цяла нощ, но не много често.
Мислех си, че до тази възраст вече ще сме го преместили в отделна стая, но тъй като все още се буди нощем, а детската е на другия край на апартамента, на таткото хич не му се ще да търчи нощем напред-назад за да дундурка бебе. Надявам се, все пак до няколко месеца да го отделим.

# 40
  • Мнения: 2 910
Спи в собственото си легло в нашата стая. Няколко пъти съм се опитвала, когато и избиват зъби или е много кисела да я гушна при мен на спалнята, но там постоянно се върти и не става.

# 41
  • Мнения: 88
Баткото си спи в отделна стая ,и то отдавна.Буди ме само ако има нещо.Бебо си спи в лелото си ,но при нас.Много рядко се случва да го взема при нас на спалнята,това са единични случаи.Честно казано както ги научиш децата."Всяка жаба да си знае гьола" newsm26

# 42
  • София
  • Мнения: 270
Рай! Спим по цяла нощ!

Ако нямахме детска стая, щяхме да се преместим с мъжа ми да спим в хола. Много съм против да се спи заедно в една стая, пък в едно легло - абсурд!


Цитат
Да, и аз бях много против. И още съм, ама.... smile3518

# 43
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Болна тема.. спи при нас... нещата стават все по-зле, защото като бебе до към 6 мес. заспиваше сам в неговото си легло, но после започнаха зъбите и аз го приютявах чат пат при нас. Последната атака на кътниците завърши с трайно настаняване в нашата спалня. Confused И на мен ми е приятно да се гушкаме, но осъзнавам, че може би не е правилна и хубава таз' работа.
Затова, моля, споделете, как сега да го изкарам от нашето легло, да си заспива в неговото и най-вече през нощта да си остава там? Благодаря предварително!

# 44
Дъщеря ни е на 2 год и 2 месеца. Спи в нейното си легло, в нашата стая. Приспивам я обаче на спалнята, след което я пренасям в нейното си легло (ако междувременно и аз не заспя, което вече почти всеки път се случва). Напоследък обаче (последния месец) ако се събуди през нощта и види, че не е на спалнята почва да вика "Мамииии", или направо си слиза от леглото и се качва на спалнята при нас....изобщо не иска вече да спи в леглото си.

# 45
  • Мнения: 2 332
Сама в нейното легло в нейната стая. Така е откакто направи 10 месеца. Преди това - в нейно легло в нашата стая.

# 46
  • Мнения: 90

Вие само в една стая ли живеете? newsm78 Когато има желание всичко е възможно. Peace
Цитат

ами почти в една-другата е преходна всекидневна към стаята на чичото,който живее при нас Close...остави това-то не може човек и да се изкашля или да отиде до тоалетната от страх да не я събуди.а и сутрин спи много леко - буди се,ако решим да ставаме преди нея...

# 47
  • София
  • Мнения: 1 621
В собствено легло в нашата стая. Така е от бебе. Взимали сме я при нас, но епизодично, като по-малка, а отдавна няма желание да спи на нашето легло, свикнала е да си е самостоятелна в своето легло. Laughing

# 48
  • там някъде
  • Мнения: 234
Насето спи в собственото си легло, което е залепено до нашето. така е откакто се върнах от родилния дом (всяка жаба да си знае гьола, както се казва Grinning). Имало е моменти, в които е искал да го взимам при нас, но всичко е било временно. Той много се върти в леглото, така че когато спим всички заедно, определено не е удобно както на него, така и на нас с баща му.

# 49
  • ново
  • Мнения: 5 963
Спи сама, в нейната стая. Никога не е спала на едно легло с мен или с баща си Naughty. Преди да и направим собствена стая, спеше в детско легло в нашата стая. Има си детска стая от 4-годишна Wink

# 50
  • Мнения: 2 609
В собственото си легло, което е в спалнята.
Понякога се е случвало да я вземам в нашето легло, в периодите на никнене на зъбки Rolling Eyes, докато се поуспокои и после пак в нейното.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 114
В собствени легла в собствена стая, от момента, в който се върнахме от родилното. Изкарахме и колики, и никнене на зъби, без да ги взимаме при нас в спалнята. И двамата имат много добър сън, още от 1-годишни. За мен отделната спалня е нещо много важно и не си го давам! Grinning

# 52
  • Мнения: 1 866
Никога не е спала в нашето легло. От 2-месечна спи сама в нейната стая.

# 53
  • Мнения: 1 181
спи в нашата стая, но в неговото легло. Друг е въпроса, че не заспива там, а мама го приспива (по какви ли не начини ) и тогава го местим в леглото му.

# 54
  • Мнения: 4 629
Дооколо 3тия месец сина ми спеше с нас. От тогава си спи в собствена стая Hug

# 55
  • Мнения: 888
   До преди година-в нашата стая,в собствено легло
   Откак има собствена стая-в нейната стая,в неиното легло  Grinning

# 56
  • Мнения: 1 613
Втора опция  Peace
Ако имах възможност, щях да я отделя в друга стая.

# 57
  • Мнения: 3 405
Гласувах друго, понеже спи в своята стая, в своето легло, но аз спя на другото легло в неговата стая. Дори тази вечер си говорехме, че ще спи сам, а аз в спалнята при татко му. А той ми казва: " Нека като се стопли времето да се преместиш при татко!" Все от нещо го е страх. Смятам, че си измисля "плашилата", за да бъда по-дълго време в неговата стая.

# 58
  • Мнения: 226
Сега вече е голям и спи самостоятелно в своя стая , но като беше малък мислех че нямаше да дойде никога този момент.Приспивах го дълго време . Държеше ме за ръчичка и като се опитах да го оставя сам веднага ме усещаше и пак лягах при него.Сега вече е на 16 и ни гони  Laughing

# 59
  • Мнения: 1 237
Ние спиме в една стая , като решетката на неговото легло е махната и леглото е залепено за нашето. Това е така по простата причина , че много се буди и ми омръзна да ставам.
И при нас е така. Blush

# 60
  • Мнения: 1 113
Ние спиме в една стая , като решетката на неговото легло е махната и леглото е залепено за нашето. Това е така по простата причина , че много се буди и ми омръзна да ставам.
И ние сме така, но имахме период, в който спеше в нашето легло. Започнах да й говоря, че всички големи дечица спят сами, а само бебетата при майките и тя риши, че вече е голяма и ще спи в креватчето си. Та така се отучихме от спалнята, но за нас няма по-голяма обида от това да й кажат бебе.

# 61
  • София
  • Мнения: 15 219
Отговорих с "друго".
Приспивам Иво на люлка (шок и ужас Shocked-не ми се смейте Embarassed), местя го на неговото креватче, което е в нашата спалня, а по някое време посред нощ той се буди и го местя в нашето легло.
Таткото се държи геройски и още не се е пробвал на диванчето в хола Laughing

# 62
  • Мнения: 46 518
Спи сама, в собсвено легло, в собствена стая  Simple Smile

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 765
Каката в нейната си стая , която на пролет ще трябва да подели с малката . Само да се стопли и я местя . ами то като скръцне леглото и тя веднага става / нищо , че си спи  в кошарата / .

Последна редакция: пт, 27 яну 2006, 09:42 от eliss

# 64
  • Мнения: 1 370
Спи във собствена стая и се чувства много по-добре, отколкото като спеше с нас. Вече не ми се буди нощем

# 65
  • Мнения: 3 740
Моите са вече големи и понякога дори не спят вкъщи Laughing Laughing Laughing Така че успокой се, ще дойдат и по-добри времена.
Докато бяха малки, сме преминали през какви ли не периоди. По принцип спяха в отделна стая, но през нощта се случваше - шляп-шляп-шляп - да дойдат едни боси крачета и мълчаливо да се намъкнат при нас. След малко - шляп-шляп-шляп - още едни, а после още едни. Когато дошляпат и четвъртите, се оказва, че конфигурацията дете-мама-дете-татко-дете е запълнена и който е закъснял, ляга напреки в краката. Най-трудно отучихме най-малкия, който се немушваше между нас и започваше да пъди баща си:"Махи се!" Когато разбра, че категорично вече няма да може да спи при нас, започна да се промъква и да ляга на пода до леглото, та взех да постилам едно одеало, като на кученце, да не настива, когато не го чуя да го върна в леглото му. Но и това мина.

# 66
  • Мнения: 1 202
Моето гардже е вече голям и въоще не иска да спи в нашата стая. Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 294
Синът ми спи в самостоятелна стая в неговото си легло от както се е родил (сега е на 2г. и 9м.). Първият месец спях при него на разтегателен диван, но от вторият месец се преместих обратно в спалнята  Grinning. Наистина докато му никнеха зъби беше ужастно Mr. Green - ставах да ходя при него през 1/2 час, и когато не издържах го взимах при мен на спалнята... Стойчески издържах на "напъна" за да не свикне да спи при нас, а и когато той спи при нас  е само в моята половина и аз не мога да мръдна. Е, сега от време на време иска да спи при нас - понякога му разрешавам, понякога не - зависи от случая. Обикновено когато е болен спи при мен, а таткото го "изпращаме" в хола.

# 68
  • Мнения: 110
Дъщеричката ми е на 3год. и 1 мес. и спи сама в стаята си,но вечер преди да заспи задължително иска да прочетем 2-3 приказки и книжките след това да останат в леглото и. Имало е моменти,в които е отказвала да спи сама ,но след известно време/1-2 седмици/  отново се връща в леглото си. smile3521

# 69
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
В собствена стая в собствено легло. Досега не се е случвало да спи в нашето

# 70
Баткото откакто се е родил спи при мъжа ми и мен.Обаче щом  се роди сестра му ги пратих в тяхната стая . Малката не прави никакви проблеми .Спи съвсем спокойно в нейното си креватче и не и е приятно да споделя легло с нас. Обаче големият чак преди седмица престана да ме търси през нощта ,но въпреки това все още го приспивам. #Crazy

# 71
  • Мнения: 641
Спи до мен, че с нощното кърмене не се получава другояче.

Последна редакция: пт, 27 яну 2006, 22:34 от Zoica

# 72
  • Варна
  • Мнения: 389
В собствено легло, но в нашата стая.

# 73
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Никога не е спала в 'нашето легло', то е само за мен и мъжът ми.И как да спим трима души Shocked
Има си собствено легло откакто си се е родила и ако сега реша някой път през деня в събота или неделя да я взема при мен ме пита кога ще си ходи в нейното си легло. Аз не съм лягала в нейното легло, така и тя не е редно да ляга в леглото, което не е нейно. И изобщо и е ясно, че никак няма да е удобно да спи при нас.
Не съм си и помисляла да я слагам да спи с нас.

# 74
  • Мнения: 3 932
В собствено легло, в на6ата стая, но като наемем по-голям апарт, собствената стая му е в кърпа вързана.

# 75
  • Мнения: 356
Децата ми никога не са спали в нашето легло. Имат си собствена стая и спят сами. Не отричам, че се е налагало да стоя седнала на леглото на малкия до като заспи, но мисля, че вече нещата се нормализират.

# 76
  • Мнения: 8 505
Втора опция Peace Ако имахме още една стая,щеше да спи в нея.

# 77
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И Ивайло спи в нашата стая, но в собствено легло. Само вечер заспива до нас, в нашето, но после го премествам в неговото. Иначе ако имах голямо жилище, щях да му направя самостоятелна стая.

# 78
  • Мнения: 2 000
Спи в кошара, която вечер бутаме до нашата спалня. Понякога той се събужда през нощта и се намърдва или зад мен или между мен и баща си. Малко ми е неудобно като се завре в мен, но пък си ми е кеф да го усещам. Като си помисля, че след някоя и друга година няма да иска и да ме целуне, та нека поне сега му се порадвам.

# 79
  • Мнения: 498
в бебешко креватче Wink

# 80
  • Мнения: 3 760
Спи в своето легло в спалнята ни. Мисля да е така докато стане на 1-2 години и после-в своя стая. Не я взимам да спи при мен/ въпреки че много ми се ще / и тя не си иска  /като не знае, че може.../

# 81
  • Мнения: 139
Всеки си спи в своето легло,но за жалост нямам още една стая за детска.Виждам,че това е проблем и при много други родители.

# 82
  • Мнения: 110
здравеите,при нас е страшен проблем със заспиването въобще.На 3месеца сме,но татко и много я разглези -заспива само на ръце и като я оставиш в креватчето и се събужда след 10мин.Опитвам се когато него го няма да я оставям да заспива сама.Трябва да изтърпя поне 45мин сърцераздирателен рев.Сърцето ми се къса.

# 83
  • Мнения: 18 542
Същия проблем имаме и в нашето семейство. Борис спи в нашето легло. Не иска да легне в неговото въобще. Не мина номера нито с красиви завивки, нито с увещания, нито на сила.  ooooh!
В чудо съм се видяла... Thinking

# 84
  • Мнения: 110
Колко време ,като дни ,мислите че щте реве преди да свикне сама да заспива в креватчето си.В книгите пише 3 дена рев до заспиване от умора ,и на четвъртия вече заспива сама.Някой пробвал ли го е ?Ако не става така поне да не мъча детето.

# 85
  • Мнения: 7 821
Колко време ,като дни ,мислите че щте реве преди да свикне сама да заспива в креватчето си.В книгите пише 3 дена рев до заспиване от умора ,и на четвъртия вече заспива сама.Някой пробвал ли го е ?Ако не става така поне да не мъча детето.

При малкия отне 1 седмица. Бяхме му изпуснали края като бебе и към 6 месец се наложи да си пореве  Sad. Но свикна и всичко си дойде по местата.

# 86
  • София
  • Мнения: 270
Е, явно има и успели Simple Smile Може пък аз да не съм била достатъчно упорита. Но все пак си мисля, че си е до дете. Моето така и не можа да свикне. Така, че аз реших да не го мъча.

# 87
  • Мнения: 415
Спят в леглата си, които са в нашата стая.

# 88
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Втора опция. В собственото й легло в нашата стая. За момента нямаме възможност да я отделим, но скоро и това ще стане. А случаите в които е спала на спалнята са максимум 5 и то само, когато е била болна. Wink

# 89
  • Мнения: 3 042
LaughingИ двете ми деца спят в собствени легла, но в нашата стая. Каката е вече голяма, но не иска да спи сама в друга стая, а малкият ме е страх да го оставя сам през ноща - понякога се буди.
 luvbedНаправо сме си като в дядовата ръкавичка, но докато непорасне малко повече малкия, за да пази каката, няма как.

# 90
  • Мнения: 63
Спят си в собствена стая,в собствени легла.Бяха доста малки когато ги отделихми.Мисля,че две деца се научават по бързо да спят сами.Ако е само си мисля,че е по-трудно!

# 91
Бебчо през повечето време спи в креватчето си, но аз спя в неговата стая да ми е по-лесно като се събуди нощем. Понякога си мисля че ме усеща като съм в стаята и от това се буди през нощта. Най-неприятните моменти са заспиването и събуждането в 5 сутринта #Crazy. Заспиването понякога ни отнема час пеене. Таткото е решил да го почва по системата "рев-до-заспиване" ама на мен ми е много жал и незнам как ще се разберем newsm78. А пък сутрин си се буди и определно не се успокоява докато не го взема в мойто легло. Тогава почва половин час радост - скачане и ритане и после аз заспивам, след което и той по някое време се кротва и си доспиваме до към 7

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 288
Би трябвало баткото да спи на вторият етаж на двуетажното легло в детската стая, а бебо в креватчето си, което все още е в спалнята ни.
Обаче баткото ми излиза с номера, че го е страх и се намества точно по средата на спалнята. През ноща бебо като се събуди за пореден път го тръшвам на спалнята между брат му и мен, за ми е по лесно да го манипулирам - вода, биба, мляко, биба, вода, биба и т.н.
Така аз спя на крайчеца на спалнята и има вероятност да изпадна.
Половинката на съпругът ми е празна - много му шумиме, а и той учи за изпит, а баткото не мога да го изтикам от средата.

Тази мила картинка ми се случва вече по-рядко. Превъзпитавам ги.
След време ще ми липсва.

# 93
  • Мнения: 175
Откакто се е родила Мони, спи сама в нейното легло, което е в нашата спалня. Толкова е свикнала да спи така, че няколко пъти съм се пробвала да я гушна при мен в леглото, ако мрънка (заради зъби или ако е болна), но тя не иска, сочи ми леглото си и вика "Там!".
И ние сме така малкия никога не е спал при нас,винаги е заспивал сам и има здрав сън.

# 94
  • София
  • Мнения: 6 477
Малката винаги си е спала в креватчето, което е в моята стая. Аз лично не исках да спим на едни креват с нея, понеже аз не мога да се наспя добре. Имали сме периоди и на стоене по един час да й държа ръката в тъмното докато заспи, после заспиваше сама. От няколко месеца манипулира баба си вечер да седи при нея в стаята и баба й се съгласява. Ако съм само аз в къщи - кара ме да седя малко в стаята докато заспи, аз обикновено чета книга за половин час и така.

# 95
  • Мнения: 6 315
Спим заедно в едно легло  Embarassed. Буди се през нощта и ме търси и вика. Мисля като се стопли да си го отделя в неговата стая.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 1 306
В нашето легло.

# 97
  • Мнения: 1 072
в техните си легла в тяхната си стая.

# 98
  • Мнения: 695
спи си в нейната кошарка в детската стая,но за сега и ние с таткото спим при нея,скоро обаче смятаме да си се принесем в спалнята  Hug

# 99
  • Мнения: 877
От първия ден спи при нас! Гушната или в единия или в другия. Много е готино, никога няма да я преместя в отделно легло (а пък за стая да не говорим), ако сама не поиска разбира се. Мъжът ми е против също.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Всичко си е до навик. Както го научиш, така ще е  Wink Мишо от бебе си свикна да си спи на кошарата и така е и до днес. Доскоро нямахме детска стая и спи в спалнята при нас, но съвсем скоро му предстои отделяне. Няма търпение, милият, вече. Взимала съм го понякога, когато съпругът ми го е нямало през ноща, но не съм имала проблем след това да си спи пак в леглото.

# 101
  • Мнения: 1 410
В началото заспиваше сама в бебешко кошче. После започна като спи да си удря ръзете в страничните решетки на кошчето и й взехме легло, но с него така и не можа да викне и лека полека се намести в нашето легло. Сега е на 10 месеца и се опитвам да я науча да спи в нейното легло, но това вече ми се струва невъзможно. Събужда се нощем, изправя се на креватчето и започва да плаче истерично, докато не я гушна. Поставянето отново в нейното легло е невъзможно, защото някак усеща и започва пак да плаче, така до сутринта. Още е малка да й говоря. Просто не зная как да се справя. Confused

# 102
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
Откакто се е родила Мони, спи сама в нейното легло, което е в нашата спалня. Толкова е свикнала да спи така, че няколко пъти съм се пробвала да я гушна при мен в леглото, ако мрънка (заради зъби или ако е болна), но тя не иска, сочи ми леглото си и вика "Там!".
И ние сме така малкия никога не е спал при нас,винаги е заспивал сам и има здрав сън.
при нас е абсолютно същото.

# 103
  • Мнения: 5 468
Спи в нашата стая в своето си легло.

# 104
  • Мнения: 2 818
Откакто се е родила си спи в нейното легло, освен съвсем в началото, когато нощем се будеше и заспиваше върху мен(това продължи само първия месец), от 5тия месец е и в своя стая. Винаги някой от двама ни е до нея докато заспи, така си го направихме и ни харесва. Понякога, когато се събуди нощем(рядко явление) иска баща й да легне до нея на голямото легло(има бебешко легло и нормално голямо, което още не използва).
 Laughing

# 105
  • София
  • Мнения: 39 762
Живеехме на квартира, гарсониера, тогава Дияна спеше в собствено легло, в нашата стая Simple Smile
Преместихме се в двустаен апартамент когато дребната стана на 1.7г. И веднага направихме ремонт на детската стая. И Дияна спи сама. Имало е случаи когато притичва до нашето легло, но са редки.

# 106
От самото си раждане в собствено легло но в нашата стая , просто поради липса на детска. Да се надяваме че като се преместим в по голямо жилище бързо ще свикне в нейната си стая, но заспива с мойта ръка гушната така че ще е трудно Thinking

# 107
  • Мнения: 369
От самото си раждане в собствено легло но в нашата стая , просто поради липса на детска. Да се надяваме че като се преместим в по голямо жилище бързо ще свикне в нейната си стая, но заспива с мойта ръка гушната така че ще е трудно Thinking


Абсолютно същото   bouquet

# 108
  • Мнения: 364
вече си спи в собственото легло, плътно долепено до моето - доскоро се гушкахме заедно на спалнята. Simple Smile

# 109
  • Мнения: 356
От самото си раждане в собствено легло но в нашата стая , просто поради липса на детска. Да се надяваме че като се преместим в по голямо жилище бързо ще свикне в нейната си стая, но заспива с мойта ръка гушната така че ще е трудно Thinking


Абсолютно същото   bouquet

И ние сме така, но не защото нямаме детска а защото свекито се изнесоха преди 3 месеца и ние още не сме пригодили стаята на детска.

# 110
  • Мнения: 237
Синът ми си спи в неговата стая , а малката е все още до нас и спи в своето си легло.

# 111
  • Мнения: 1 756
спи в леглото си
има нощи в които след 3 4аса го взимам при нас
но не го свиквам да си спи на спалнята,успокои ли се и хоп в леглото му Hug

# 112
  • Мнения: 155
Когато стана на годинка го отделихме в собствена стая. И си спи в нея.
Когато съм сама спинка при мен, но после няма проблем да си спи отново в леглото.
Всичко е до детенцето. Като бебеце много често го гушкахме при нас, но така и не му стана навик  Wink

# 113
  • Мнения: 3 164
аз спя и с двете деца на спалнята-много ми е добре така-наспивам се, не ни е тясно и най-важното няма сърдити Laughing

# 114
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз спя и с двете деца на спалнята...

Подобно. Но само щерката е до мен на спалнята, а синчето е в детското си креватче от другата ми страна. Супер ми е така и на мен. Понякога щерката спи с баща си, а аз само с малкия... бе когато както се случи...

# 115
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Баткото спеше до 5-годишен в собственото легло в нашата стая, после направихме детската и оттогава спи там. 2 месеца след това преместване се роди дребната, така че баща му отиде да спи при него на другото легло. Аз си спя с бебата откакто се е родила - по мое желание и съзнателен избор.

# 116
  • Германия
  • Мнения: 8 099
При нас в леглото се приспива и сам се търкулва в неговото си (залепено до нашето), като огладнее или ожаднее нощем сам си намира заветната цица.  Mr. Green

# 117
  • Мнения: 14 654
спи в стаята си ,но когато е болен,му премествам легълцето в нашата спалня и спи при нас

# 118
  • Мнения: 295
Моята дъщеря то бебе спи в детското си креватче .Пътите който сме я вземали при нас се броят на пръсти .Когато е болна само тогава .Тя самата не искаше да спи при нас .От 7 год я отделихме да спи в детската стая. Simple Smile

# 119
  • Мнения: 510
Живеехме на квартира, гарсониера, тогава Дияна спеше в собствено легло, в нашата стая Simple Smile
Преместихме се в двустаен апартамент когато дребната стана на 1.7г. И веднага направихме ремонт на детската стая. И Дияна спи сама. Имало е случаи когато притичва до нашето легло, но са редки.
При нас ситуацията е подобна, но квартирата ползавхме докато дъщеря ми навърши 4 годинки и половина.Имаше си отделно легло в нашата сполня.
От близо 2 години спи в самостоятелна стая,а ако пожелае,понякога и при нас  Simple Smile

# 120
  • Мнения: 1 180
Всяко си спи в неговата стая! Баткото - от както се е родил, а малчо до годинка и 4 месеца спеше при нас, в собствено легло, но от февруари си спи в новата стая и е супер доволен!

# 121
  • София
  • Мнения: 1 546
Нашият син от деня на прибирането ни от болницата си спи в неговото легло. Като изключим първите 6-7 месеца когато голяма част от времето прекарваше на ръце, почти няма изключения да е спал в нашето легло. понякого когато сме сами иска да спи с мен но.....след заспиването го местя в неговото си креватче. днес го заведохме при баба и дядо за по-дълго време (Дано всичко бъде О.К. Praynig) и си мисля като си го вземем вече да спинка в отделна стая. как става това?!? Не се ли притеснявате, че ще се отвие (нашият доста често прави това), че няма да го чуете или нещо подобно? Още се двуомя и се чудя какво да правим. Как става местенето най-безболезнено за...майката??? Whistling

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
В собствено легло в нашата стая. Но каката имаше период на спане  в нашето легло, сигурно и при малката ще е така...

# 123
  • Мнения: 22 899
На 6м го отделих в неговата стая,но често често го взимах при нас,за да го кърмя.Сега пак е така,2 дни в неговото легло 1 в нашето.Нямам нерви да го местя през нощта,като дойде.Макар на мен да ми е трудно да спя с него.Много се върти и шава,ляга ми на възглавницата,избутва ме.... Simple Smile

# 124
  • Мнения: 4 733
Спи си в своето легло, в стаята си, но аз спя при нея

# 125
  • Мнения: 3 537
Спи в хола, ние спим в спалнята Peace

# 126
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
До 2г и 2м - в нашето легло, сега - в легло, долепено до нашето. Oт време на време пада при мен.
С удоволствие спя с нея в едно легло, като сме в къщата на майка ми (и малко ми липсва, че вече не спим в едно легло постоянно). Обожавам тези моменти - топло заспало детенце, мирише на леко влажно, бебешко, малки крачета топлички да те сбутват, промърморва нещо насън... Кеф Grinning

# 127
  • Мнения: 356
      През деня го приспивам на нашата спалня, вечер спи в неговото легло в нашата стая.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 1 383
В нейната си кошара, в нашата спалня. Понякога ляга и при нас, ама после и двамата с баща и сме особено категорични, че няма да се повтори - до следващия път!  Blush
Много е готино да заспи до теб, ама после с баща и спим по ръбовете и си завиждаме на този, който се е паднал откъм главата на шмекера!  Simple Smile

# 129
  • Мнения: 388
В собствена стая! Peace

# 130
  • Мнения: 479
От 6-месечен спи сам в своята стая на собственото си легълце. Имало е нощи, когато се е случвало да се разплаче, тогава някой от нас отива и поостава, докато се поуспокои. По-трудно беше, докато в неговата стая нямаше голямо легло и присядахме на един фотьойл през нощта сънени  Sick

# 131
  • Мнения: 101
Спи при мен, защото баща й отсъства с месеци. Не знам като се прибере как ще се оправяме?!! Най - вероятно ще доближаваме нейното легло до нашено.  newsm78

# 132
  • Мнения: 1 446
Спи в собственото си легло в нашата стая по някой път като се събуди го взимам при нас.

# 133
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В собствените си легла, в собствената си стая. Васи още спи в кошара, но и това ще се промени след месец-два.

# 134
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Да те успокоя, че при нас историята беше подобна. Мия трайно се беше принесла да спи при нас, дори не правех опити да я слагам в нейното. Когато се роди бебето й обясних, че всеки трябва да си спи в леглото и бях по-настоятелна, защото ме обземаше тих ужас като си представех как и бебето ще дофтаса при нас. Сега и двете си спят в леглата, които са в нашата спалня.

# 135
  • София
  • Мнения: 2 164
В собствено легло в нашата стая.

# 136
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
? Не се ли притеснявате, че ще се отвие (нашият доста често прави това), че няма да го чуете или нещо подобно? Още се двуомя и се чудя какво да правим. Как става местенето най-безболезнено за...майката??? Whistling

Местиш го и стискаш зъби ако плаче. Но то плаченето обикновенно е вик за внимание и не стаята е важна, а човек да се върти наоколо. Аз с нетърпение чаках да стане май, че да отделя ноемврийче в друга стая ( да не топлим всичко). За бебо нямаше никакъв проблем - ние си изнесохме спалнята от неговата стая, да же леглото му не преместихме. За мен също беше лесно, защото вярвам, че детко трябва да е сам от първия ден ( ама като е будем - игра, гушкане и т.н. не си мисли че го зарязваш ако спи само детето)
И до мен да спи и на другия край на къщата все може да не го чуя ако спя....
Отвиването се решава с чувалче за спане. Препоръчвам ти ! Има тънки, дебели, шарени, с и без ръкави.... Аз си ги шия сама.

# 137
  • Мнения: 6 472
Голямата в момента спи в нейната си стая, но до 3 г. спеше в нашта. Дребосъчето до 5м спеше при нас, после го прехвърлих при сестра му. Сега пак го върнах при нас, защото почна да се буди от зъбките и буди и каката.
И двете никога не са спали в нашето легло. Мен ме е шубе (наплаших се много преди години) и в крайна сметка никой не спи.

# 138
  • Мнения: 1 425
Моят син от както се е родил спи в собствената си стая/сам/.Е това разбира се значи,че аз ставам на вечер по пет пъти ама.................. Peace Peace Peace

# 139
  • На небето
  • Мнения: 5 530
О ние ценим територията си сина ни също.  Twisted Evil Обикновено го приспиваме на нашето легло като се гушкаме двамата след което аз се изнасям и след малко като отида да го проверя той се е преместил в своето си легло. Понякога през нощта се домъква при нас върти се върти се и пак си отива в своя си креват. Та всяка птичка да си знае гнездото. Пък и аз мога само с 1 мъж да спя и това си е моя мъж.  Twisted Evil Не бих могла да заспя ако дребния е до мен.
За сега спи в кошарата до нашето легло, но след време като порасне и спре да се буди нощем, ще сме в отделни стаи.

# 140
  • Мнения: 1 425
О ние ценим територията си сина ни също.  Twisted Evil Обикновено го приспиваме на нашето легло като се гушкаме двамата след което аз се изнасям и след малко като отида да го проверя той се е преместил в своето си легло. Понякога през нощта се домъква при нас върти се върти се и пак си отива в своя си креват. Та всяка птичка да си знае гнездото. Пък и аз мога само с 1 мъж да спя и това си е моя мъж.  Twisted Evil Не бих могла да заспя ако дребния е до мен.
За сега спи в кошарата до нашето легло, но след време като порасне и спре да се буди нощем, ще сме в отделни стаи.
newsm74 smile3501 smile3501

# 141
  • София
  • Мнения: 1 546
Отвиването се решава с чувалче за спане. Препоръчвам ти ! Има тънки, дебели, шарени, с и без ръкави.... Аз си ги шия сама.
Абе пробвахме с чувалчето. Имаме си но.....след поредното завъртане се оказал омотан целия и като настана един рев... ooooh!...едвам сварих посред нощ да го измъкна, че да не се разсънва много. Повече не опитах. Blush

# 142
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
моят човек е по-голям от твоя - над 1м е висок, обаче не се е омотавал никога въпреки че се върти здраво. Чувала му е с окло 5 см по-дълъг от него (луфта при пръсчетата) и не е достатъчно широк че да се замота, и е доста лек (тънък) . Ако стесниш  (или и скъсиш) вашия дали няма да е ОК?
Заслужава си да опиташ защото и да се отвие ще остане по чувала.

# 143
  • София
  • Мнения: 1 546
Благодаря ти. Grinning Живот и здраве като решим да местим леглото ще пробвам и този вариянт.

# 144
  • Мнения: 1 393
Уви и дъщеря ми спи при нас и незнам как да я накарам да си спи в леглото  newsm78

# 145
  • Мнения: 17
Ради си спи в неговата стая а Дени е в спалнята при нас на кошарка,защото нейната стая не е готова.

# 146
  • Мнения: 303
в нейното легло, което е залепено за нашата спалня и е свалена решетката...понякога като се събуди пред ноща идва при нас..

# 147
  • София
  • Мнения: 983
Еми, срам не срам - при нас Embarassed. Пробвахме всякакви варианти, но тя спи много неспокойно - буди се да пие вода, да проверява къде съм и т.н. В продължение на седмица и нещо се бях заинатила да си спи в стаята - е... направо се разбих от нощни тигели по коридора - вече на човек не го докарвах от недоспиване smile3507 и реших на този етап да се откажа, за да сме си мили и драги през деня. И така - битката е изгубена, но не и войната smile3508

# 148
  • Мнения: 146
в нейното легло, което е залепено за нашата спалня

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Всеки спи на собственото си легло (е, ние с тати сме на едно легло), но сме в една стая (по няколко причини).

# 150
  • Мнения: 5 647
Спи в нашата стая, в нейното си легло. От това лято смятаме вече да я преместим в нейната стая, която в момента е празна.

# 151
  • София
  • Мнения: 74
При нас в собствените си легла, но от лятото ще ги местя сега правим детската стая.

# 152
  • Мнения: 23
Всеки спи в собственото си легло, в собствената си стая. Това е отскоро, до преди един месец живеехме на тясно. Но и тогава децата си спяха отделно от нас, в детската стая, а ние в хола на дивана. След кошмарен опит с голямата, която едва я отделихме на 4 г. и половина съм се зарекла, че няма да повторя грешката си. Малката от третия месец спи сама в стаята с кака си. Кърмех я до годинката, преди съм ставала по нощите по няколко пъти да я кърмя. Но пак ми е било по-удобно отколкото да ми е в леглото. Не мога да спя с нея, притеснявам се, че ще я ударя без да искам, ще падне от легллото, и ако случайно заспя, се събуждам схваната, защото съм застинала в една поза и не смея да мръдна.

# 153
  • Мнения: 1 639
В нейното легло , в нашата стая .  Grinning
На пръсти се броят пътите , когато сме я взимали да заспива при нас ( събудена от лош сън или билна)...

# 154
  • София
  • Мнения: 393
Синът ми спеше при мен до скоро въпреки че отдавна има своя стая. Но сега вече спи сам , защото се бяхме разбрали като се роди бебето да си отиде в своята стая ,защото вече е батко и малката ще му се смее. Не вярвах , но номера взе че мина.

# 155
  • Мнения: 1 403
Емили си спеше в нейното легло,но от една седмица и махнах бибата и все се прислам4ва в нащо  ooooh! иска даже да я приспивам ве4е

# 156
  • Мнения: 791
Преди да се роди бебето каката спеше в нейното си легло в нашата стая. Сега аз спя с бебка в едната стая, а каката и татито в другата. Голямата я е страх все още да спи сама, сигурно чааак бебка като поотрасне ще спят двете в едната, а ние в другата!

# 157
  • Мнения: 521
От първия ден малкия спи в неговата си стая. До сега не е искал да спи при нас. Не сме имали проблем с това. Когато стане време за лягане просто го оставям в леглото му и той ми казва:
"Чао!" и това е.

# 158
  • Мнения: 5 577
В кошарка в нашата стая.

# 159
  • Мнения: 4 621
В собствено легло в собствена стая. Така е от първия ден след като ни изписаха от болницата.

# 160
  • Мнения: 545
На 1 година и 4 месеца го преместихме в детската стая и оттогава спи сам.

# 161
  • София
  • Мнения: 596
Заспива си в леглото сам, в нашата стая, но през ноща се буди и  идва при нас, и така до сутринта  Crossing Arms
Колкото и да се старая, нищо не помага, изтерични викове и го взимам ooooh!

# 162
  • Мнения: 5 475
От 3 годишна спи в собствена стая.  Peace

# 163
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Заспива си в леглото, в отделна стая и се буди при нас.
Вълшебница:)
Другата си е при нас ...

# 164
  • софия
  • Мнения: 4 985
в тяхната си стая-те и затова заспиват 2 часа след като си легнат защото пада една игра едно четене...и нервите на мама разбира се трябва още да се разбият,,
 ама че съм гадно настроена днес

# 165
  • София
  • Мнения: 3 663
Моите деца си спят при мен. Големия вече не, но сега и да искам да го гушна, той вече се дърпа. Малкото аз го взимам от креватчето за да си спи до мен, защото пък аз немога да заспя Laughing.

# 166
  • Мнения: 781
От 6 месечен си спи в неговата стая и се чувства изключително комфортно там, както и ние с баща му! Wink Даже, когато го взимаме вечер при нас на спалнята, играе известно време уморява се, но не заспива докато не  го занеса в неговото легло, където моментално отнася плувката!! smile3524

# 167
  • Мнения: 888
Теа спи в нейно бебешко легълце в нашата стая Simple Smile, но стаята така или иначе е една Joy !Никога не е спала при нас през нощта, само понякога си я гушкам денем, но много рядко ако рязко ми се доспи! Blush

# 168
Моята принцеса е на 7м и половина и си спи в нейното легълце,но все още в нашата стая,т.к.нейната все още не е "готова да я приеме"  Grinning. Дори да я сложя при нас тя не се чувства конфортно и не спира да се смее и закача докато не си гушне играчките в нейното креватче, а там заспива сладък сън до сутринта Simple Smile.

# 169
  • Мнения: 1 416
Маргарита спи в леглото си в нашата спалня. Малко ни е тесничка квартирата, преместим ли се в по-голяма, веднага ще й направим собствена стая...  Flutter

# 170
  • Мнения: 49
Според мен си зависи и от самото дете, не само от нас. Някои деца не желаят да се
гушкат и да им е тясно при мама и тати, а други точно това предпочитат. Нашата девойка
не заспива докато аз не легна до нея-иска да се сгуши до мен и да си играе с косата ми. Като заспи я премествам на
нейното легълце, но след половин - един час сякаш някой й подшушва, че не е при нас и се буди
с рев да я взема. Пробвала съм като съм  я оставяла да реве, докато се измори и примири, но тя не спира -
накрая на мен ми дожалява и пак я взимам, за да се успокои. Така след няколко неуспешни опита, остана да
си спи при нас на спалнята   Rolling Eyes
Много се надявам сама да се откаже в близко бъдеще, но кой знае тя как мисли??  Thinking

# 171
  • Мнения: 680
от 4мес спи сам в кошарата си и заспива сам!!!

# 172
  • София
  • Мнения: 2 530
Има си детски кът в нашата стая. Ще видим до кога ще продължи.

# 173
  • Варна
  • Мнения: 478
Моята дъщеря спи при мен на леглото а татко и на друго легло [но това е само по принуда заради студа през зимата и нямаше място за кошарата]Вече си спим в спалнята а детето на нейното легло-нямахме никакъв проблем с това таже обратно голямо желание да си спи сама на леглото.

# 174
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Деси спи единствено в нейното легло, което е в нашата спалня. Изобщо не иска да легне при нас, а на мен толкова ми се иска да си я гуна и да заспим така  Cry

Общи условия

Активация на акаунт