Игра - Гоблени 8 март

  • 17 725
  • 373
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Краен срок за записване-25.01.13г. (на 26.01 ще изтегля имената)
Начало на изпращане на подаръците 20.02.13г.


Регламента за играта:
1- Картичка или малко гобленче на тема 8 март
2- Някакво подаръче например-може да е свързано с хобито ни, комплектован гоблен или каквото се сетите и имате желание да пратите на другарчето,което ви се падне.


Желаещите да се запишат пратете ми данните си на ЛС

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 18:50 от pavlina&mima

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз ще се въздържа от тази игра, за съжаление по финансови причини, че много ще ми стане. Ако има великденска, там може да се запиша.

# 2
  • sf
  • Мнения: 10 153
Бързам да се запиша  Mr. Green

# 3
  • Троян
  • Мнения: 141
И аз ще се въздържа,но ще следя отблизо и с любопитство Peace

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 14:34 от albenapd

# 4
  • Мнения: 265
Ще ви се радвам само  bouquet. В момента съм записана на достатъчно игри Rolling Eyes

# 5
  • sf
  • Мнения: 10 153
е така ако върви, само аз ли ще участвам  Joy
да направим великденска ако искате, пада се началото на месец май.

# 6
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз ще се запиша в тази, ако има желаещи Simple Smile

# 7
  • Мнения: 11 338
Благодаря за поканата, но и аз ще се въздържа  Hug

# 8
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Аз ще си помисля! Все пак до крайния срок има още време.
Мисля, че трябва да се определи и сумата на подаръка. Покрай последните игри забелязах, че трудно можеш да купиш нещо хубаво за сумата от 20,00 лева. Като изключим панамите, конците и т.н.
Повечето от момичетата надхвърлят сумата, за да се купи нещо стойностно.  Ако определим по-голяма сума то съответно ще натежи доста на бюджета на повечето от нас. Така, че съм още в размисли и страсти.

# 9
  • Мнения: 21
Забелязах, че повечето се притесняват за финансовата част. На мен идеята ми е за малко подаръче (не е задължително да е свързано с хобито ни) което да е жест за празника. А може дори регламента да се промени и 2-рата точка да се изключи.

Давайте предложения!  newsm78

Последна редакция: сб, 05 яну 2013, 21:46 от pavlina&mima

# 10
  • Мнения: 228
Съжалявам, но няма да мога да се включа!  Hug

# 11
  • Мнения: 571
От игри и изненади съм си зарязала гоблените недошити и поради тази причина със си обещала тази година да се включа само в играта за рожден ден и ако има коледна.

# 12
  • София
  • Мнения: 209
Много ми се иска, но както писах и в другата игра - за момента финансите са ми мътна и кървава.. Може би за Великден ако организираме нещо е по-вероятно... Мъка ми е, ама...

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 143
Момичета ,май всички сме поизморени от коледната игра ,но ми се струва че като грейне навън слънчице , като наближи март месец , ще ни се прииска да има игра.Да си разменим подаръчета ,да се уважим.А може и както миналата година да съберем 8 март и великден/макар че двата са доста далеко един от друг/.Освен това ако и посъкратим регламента -да няма шито или пък комплектовка .Да отпадне едното .Да не се поставя цена , да не се оливаме .Само нещо малко с което да поздравим другарката любима.Наистина на всеки финансите са определени в семейния бюджет , но и с подръчни материали може нещо да се измисли.Всички сте толкова изобретателни

.Аз лично ще изчакам да видя кое ще ми е лятното другарче и ако не е през март ще се запиша.Честно си казвам че бях се зарекла да участвам в игри .Гоблените ми стоят ,но щом е за идеята ,щом има момичета като Павлина с такова голямо желание за игра , ще я подкрепя Hugтака и така си боцкам ,що пък да не изненадам и другарката любима за празника за нас любим-8 март.

Примерни мини подаръчета-
1.Ушита миниатюрка в малка рамчица 10х10 плюс мартеничка плюс купена картичка с поздравление за празника,шоколадче  Grinning/къде без него/
2.Купена миниатюрка  и всичко друго изброено в горната точка /без ушитото/
3.Ушита престилчица с бродерийка плюс бутилка,или две без бутилка  и всичко което е в червено от т. 1
4.Козметика-парфюмче или-крем, сапун,.....плюс в червеното от т.1
5. Дори саксия с цвете , пак ще е ок
и още  и още......давайте и вие предложениея
До записването има време.Дори 10 човека да се съберем пак става.Как миналата година си направихме такава игра с кривулки и всички бяха доволни  Peace

# 14
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз наистина няма да мога да се включа- имам януарско другарче, РД през февруари и РД на малкия ми син в началото на март. Съжалявам, но ще пропусна тази игра. Иначе ми се иска. желание не ми липсва. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт