Игра - Гоблени 8 март

  • 17 730
  • 373
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 125
     Записвам се и аз!Дълго време се колебаех за игрите,та сега ми се ще да се запиша във всичките!!!
Емоциите са невероятни!
     Видях другарчетата си в играта"Рожден ден"и имам възможност да учааствам и тук при вас!

     Успех на всички!

# 46
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Павлина, дано детето ти се оправи бързо  Hug  След моето преживяване тази седмица просто не искам никой да е болен или пък да влиза в нашите провинциални болници. Особено детето ми  Praynig

След дълги размисли и страсти реших : Вътре съм!

Дори вече съм решила какво ще подаря - като бродерия и като друго Mr. Green

Само да питам :  последно за 8 март се отнася играта, нали?
Да, приемам че може да се сложи една мартеничка примерно, но т.к. Великден е след 2 месеца няма смисъл да се обединява играта и с Великден.

# 47
  • Мнения: 21
скъпи момичета благодаря ви за подкрепата Мима като едно младо момиче се възстановява  бързо
що се отнася до играта тя е за 8март но можем да добавим и Баба Марта  този хубав български празник като си прибавим към подаръка и по една мартеница за здраве и късмет

# 48
  • Ловеч
  • Мнения: 13
записани
pavlina&mima
donsita
Малко сладко коте
nosferata
boneli
darinaia
pepen
krk_kr
дуданка
Джема
celuFka
Loshana
anileli
bub.ka
ba4iiska

# 49
  • Мнения: 228
Павлина, скорошно оздравяване на Мима!
Бачийска, и на твоето дете бързо възстановяване от операцията!
И дано вече да няма такива работи с децата!

# 50
  • Мнения: 3 968
Мислих, мислих и накрая реших и аз да се включа. Павлина, моля те припомни ми какъв беше последно регламента - картичка за 8 март и какво още?

# 51
  • София / Баня
  • Мнения: 67
Само още малко ще помисля, но май и аз ще се включа.

# 52
  • sf
  • Мнения: 10 195
Мислих, мислих и накрая реших и аз да се включа. Павлина, моля те припомни ми какъв беше последно регламента - картичка за 8 март и какво още?
Ами нещо дребничко, бонбони например  Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 209
Аз малко на бързо влизам да ми чета, защото Мима е в болница.
Реших окончателно да променя регламента:
Първото условие за бродираната картичка или малко гобленче на тема 8 март си остава, второто условие се променя - подаръкат ще бъди нещо символично по избор на изпращача.
Надявам се към края на седмицата, когато се изтеглят имената в другата игра да се съберем повече.  Hug

# 54
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Дребно,дребно, ама колко дребно? И какво точно- свързано с хобито предполагам, нали все пак е гобленарска игра? Или не?

# 55
  • Мнения: 860
Да, и аз бих питала колко дребно и какво.
За сладкото е ясно- тук се подвизават май изключително любителки на захарните изкушения... Но какво горе-долу да е дребното? newsm78

# 56
  • Мнения: 21
Примерни мини подаръчета-
1.Ушита миниатюрка в малка рамчица 10х10 плюс мартеничка плюс купена картичка с поздравление за празника,шоколадче  Very Happy/къде без него/
2.Купена миниатюрка  и всичко друго изброено в горната точка /без ушитото/
3.Ушита престилчица с бродерийка плюс бутилка,или две без бутилка  и всичко което е в червено от т. 1
4.Козметика-парфюмче или-крем, сапун,.....плюс в червеното от т.1
нещо от тези неща или друго което се сетите  но да бъде нещо дребно исимволично да се уважим за празника Hug

# 57
  • Мнения: 482
И аз реших да се запиша, нали може Simple Smile Нещо не го уважавам този празник, но заради хобито ни и всички вас  Hug

# 58
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Досега в съзнателният ми живот дойде ли време за празник ще се появи нещо неприятно и ще го провали, ще съсипе празничното ми настроение от което ще запомня конкретният празник с лошо  Sick
Обаче ... откакто се записах да участвам в игрите гледам с други очи на празниците. Доста си мислех дали да участвам в тази игра след като се записах в играта за рождените дни и след еуфорията на коледната игра.
Но винаги ще намерим време/ сигурна съм/ за нещо мъничко или пък по-голямо да ушием покрай другото което шием и така да спазим условията за участие в играта.

Да, времената са тежки; да, всеки има грижи или други неприятности.

Но нищо от това не ни пречи да се запишем за участие в игрите.

Тук намирам общ език с хора, които разбират моята "лудост" и ще оценят подобаващо труда ми. Радвам се , че по някакъв начин ще доставям радост дори с най-минималното , което съм направила с участието в играта си.

Инат, ти провокира това мое "откровение", но аз въпреки че се записах късно за участие се радвам за провеждащата се игра и за твоето участие / както и на всички момичета/.  Hug

А аз т.к. съм си в къщи покрай дъщеря ми вече съм ушила това, което ще изпращам на другарчето си. Остава да го оформя и да измисля останалата част на подаръка.  Twisted Evil

Павлина, не си писала отдавна, дано Мима се оправя,
Скрит текст:
че при моето зверче има усложнение. Дано всичко се оправи  Praynig

# 59
  • Ловеч
  • Мнения: 13
ba4iiska, Павлина дано скоро дечица забравят неприятностите от боледуването си.
А записаните се увеличаваме. Ето списъка
pavlina&mima
donsita
Малко сладко коте
nosferata
boneli
darinaia
pepen
krk_kr
дуданка
Джема
celuFka
Loshana
anileli
bub.ka
ba4iiska
Hrisi
Инат

Общи условия

Активация на акаунт