Игра - Гоблени 8 март

  • 17 733
  • 373
  •   1
Отговори
# 60
  • Троян
  • Мнения: 141
Мили мами ,усещам че най-големия подарък за 8 март ще са здравите ви и усмихнати деца  Hug
Ако решите да си правите албум с подаръците ,мога да дам име и парола на профила в снимката.бг и там да си направите албумче.Така след време всички албуми от игри ще са на едно място и ще можем бързо да ги намираме ,да си спомняме хубавите емоции (това е само предложение).Хубав ден на всички   bouquet

# 61
  • Мнения: 3 974
Това е много хубаво предложение- всички албуми на едно място. Аз съм за.

# 62
  • Мнения: 21
Вече ще се включвам активно, защото Мима вече си е в къщи, операцията и мина добре и сега се възстановява.

albenapd, благодаря за предложението мисля да се възползвам. Ако има някоя желаеща да прави колажи да свирка  Laughing

Засега сме 18. Искам да помоля всички записали се да ми пратят адресите си  Hug

# 63
  • Ловеч
  • Мнения: 13
Павлина желая ти на теб и Мима всичко лошо да е зад гърба ви . Радвам се, че вече си на линия.
И аз съм съгласна с предложението на Албенка, но може би и лексикона да бъде сложен там, за да е удобен.

Последна редакция: чт, 17 яну 2013, 19:47 от darinaia

# 64
  • София
  • Мнения: 209
Павлина и Бачийска, бързо възстановяване на дечицата.. Hug

Павлинке, аз ти пратих моите данни преди известно време, виж ако трябва пак да ги пратя.
 И за албумите и за лексикона съм за  - да ги има под ръка някъде непрекъснато  Grinning

# 65
  • Мнения: 21
Засега имам адресите на подчертаните дами:

donsita
Малко сладко коте
nosferata
boneli
darinaia
pepen
krk_kr
дуданка
Джемма
celuFka
Loshana
anileli
bub.ka
ba4iiska
Hrisi
Инат


Остана само celuFka и pepen да ми пратят адресите си.

Последна редакция: пт, 18 яну 2013, 17:11 от pavlina&mima

# 66
  • Мнения: 24
Здравейте момичета!
Досега само ви четях и се възхищавах на това което правите, но сега бих искала и аз да се включа в тази игра. Само ще помоля за малко разяснения на лични.
Имам идея за подаръчето но ако има някакви други условия или въобще какъв е редът?
Моля ви пишете ми!

# 67
  • София
  • Мнения: 209
Здравейте момичета!
Досега само ви четях и се възхищавах на това което правите, но сега бих искала и аз да се включа в тази игра. Само ще помоля за малко разяснения на лични.
Имам идея за подаръчето но ако има някакви други условия или въобще какъв е редът?
Моля ви пишете ми!

Здравей и добре дошла.

Регламента и условията са много прости, на лотариен принцип ти се определя другарче, на което трябва да изпратиш подарък според регламента. Хубаво е да не се свързваш с него предварително, за да не се развали изненадата. Респективно ти ще се паднеш като партньор на някоя от нас, която ще ти изпрати подарък според регламента. Знаеш на кого изпращаш, но не знаеш от кого ще получиш - това е чара  Laughing
Желателно е сроковете да се спазват и човек да подходи коректно към другарчето си, за да няма разочарования  Laughing
Изпращаш адреса, името и ника си тук на организаторката/препоръчително е и телефонен номер / и тя ще ти изпрати данните на другарчето, на което ще изпращаш.

Цитат на Павлина:
Краен срок за записване-25.01.13г. (на 26.01 ще изтегля имената)
Начало на изпращане на подаръците 20.02.13г.

Предложението на Пепен, към момента прието единодушно:
Примерни мини подаръчета-
1.Ушита миниатюрка в малка рамчица 10х10 плюс мартеничка плюс купена картичка с поздравление за празника,шоколадче  /къде без него/
2.Купена миниатюрка  и всичко друго изброено в горната точка /без ушитото/
3.Ушита престилчица с бродерийка плюс бутилка,или две без бутилка  и всичко което е в червено от т. 1
4.Козметика-парфюмче или-крем, сапун,.....плюс в червеното от т.1
5. Дори саксия с цвете , пак ще е ок
и още  и още......давайте и вие предложениея

# 68
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Здравейте момичета!
Досега само ви четях и се възхищавах на това което правите, но сега бих искала и аз да се включа в тази игра. Само ще помоля за малко разяснения на лични.
Имам идея за подаръчето но ако има някакви други условия или въобще какъв е редът?
Моля ви пишете ми!

Колкото повече - толкова повече!

Но... ти за първи път пишеш в нашите теми, не мога да видя какво си шила. А ако ми се паднеш на мен аз как ще знам какво да ти подаря.

Не го приемай като заяждане, но те моля да ни покажеш какво си шила.

# 69
  • sf
  • Мнения: 10 210
Какво шиене, нали се разбрахме за картички от нас и нещо дребно или аз пак не съм разбрала нещо  Joy

# 70
  • Мнения: 21
Какво шиене, нали се разбрахме за картички от нас и нещо дребно или аз пак не съм разбрала нещо  Joy

Едната част от подаръка е нещо избродирано - картичка или миниатюрка в рамчица 10х10

# 71
  • Мнения: 482
А аз не разбрах допълнението какво да бъде - нещо, свързано с хобито или съвсем да не е свързано? Символично допълнение по избор?

# 72
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Може би е моя грешката - извинявам се  Embarassed

# 73
  • Мнения: 21
А аз не разбрах допълнението какво да бъде - нещо, свързано с хобито или съвсем да не е свързано? Символично допълнение по избор?

По избор е. Може да е свързано с хобито, може да е крем, цвете, сувенирче и т.н. Просто нещо малко за да се уважим за празника  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 482
Разбрах Simple Smile Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт