Игра - Гоблени 8 март

  • 17 728
  • 373
  •   1
Отговори
# 360
  • sf
  • Мнения: 10 195
 Shocked  е кво да си говорим тогава  ooooh! ако изчезне съвсем, да се замисли човек, че нещо може да е станало, пък така си е итинско безочие. дет се вика даже не си прави труда ника да си смени от кумова срама  hahaha
ама здраве да е  Mr. Green

# 361
  • Мнения: 571
diana_at, мисля че се бъркаш. От Карлово е лейди Н, а аниели е някъде от Южна България (Крумовград, Кърджали или някъде там- нещо такова ми се върти в главата). Да е жива и здрава, но занапред трябва да помисли над това какво впечатление оставя за себе си и че с действията си оставя горчивина у хора, които с нищо не са й виновни.

# 362
  • sf
  • Мнения: 10 195
Мисля,че диана говори,че момичето с робина е от Карлово и продължава да пише.

# 363
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
diana_at, мисля че се бъркаш. От Карлово е лейди Н, а аниели е някъде от Южна България (Крумовград, Кърджали или някъде там- нещо такова ми се върти в главата). Да е жива и здрава, но занапред трябва да помисли над това какво впечатление оставя за себе си и че с действията си оставя горчивина у хора, които с нищо не са й виновни.

Не е от там. Аз съм от Кpумовгpад. Какво значение има от кой град е?  newsm78

# 364
  • Мнения: 21
diana_at, мисля че се бъркаш. От Карлово е лейди Н, а аниели е някъде от Южна България (Крумовград, Кърджали или някъде там- нещо такова ми се върти в главата). Да е жива и здрава, но занапред трябва да помисли над това какво впечатление оставя за себе си и че с действията си оставя горчивина у хора, които с нищо не са й виновни.

От Любимец е  Peace

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Момичета, споко, говоря за "дамата" Мира, която 2009 организира робин и след това изчезна, но само от гоблените, пише във всяка друга тема от подфорум хоби, а останаха робини в нея.................

# 366
  • Мнения: 24
Лелеееее момичета нямам думи!!!   bouquet
Безкрайно много благодаря на всички ви и най-вече на donsita - днес получих страхотна изненада от нея.
Donsita много много ти благодаря! Всичко е толкова красиво!!! Направи денят ми прекрасен!
Макар от скоро да се включвам тук си знаех че всички сте страхотни (няма значение играта). Въобще не очаквах такава изненада. Радвам се че ви открих и че ме приехте сред вас! Имате големи сърца и заслужавате да ви се случват само хубави неща. Довечера ще кача снимки.
Още веднъж БЛАГОДАРЯ!!!

# 367
  • Мнения: 21
Много благодаря на donsita, че веднага се отзова на помощ и зарадва trampoline!  bouquet

# 368
  • Мнения: 219
trampoline, честит 8ми март със закъснение Wink)))

Браво и на Донси за оперативността. Чакаме снимки  Whistling

# 369
  • Мнения: 228
Виждам, че поста ми беше прочетен, реших да го премахна, за да не стават личните ми неща достояние на който трябва и който не трябва.

Последна редакция: пт, 05 апр 2013, 14:48 от Аз! Lady N

# 370
  • sf
  • Мнения: 10 195
Лейди,  Hug  никой в нищо не те обвинява.
Стана малко като развален телефон, говорехме за друго момиче от Карлово, с робина,, тя даже и никът не си е сменила,доколкото разбрах.
 

trampoline, исках просто да те зарадвам, за да забравиш огорчението и да останеш само с хубави спомени от нашите игри  Hug  надявам се,че скромният ми подарък ти харесва    bouquet

# 371
  • Мнения: 21
trampoline, чакаме снимки  Hug

# 372
  • Мнения: 24
Здравейте момичета!
Извинете ме за закъснението със снимките, но малката ми беше болна и бяхме луднали вкъщи. Извинявам се и за лошите снимки - снимах с телефона

http://trampoline.snimka.bg/tapestries/ot-donsita.744282.30131266

Още веднъж много благодаря на donsita!

# 373
  • Мнения: 21
Здравейте момичета!
Извинете ме за закъснението със снимките, но малката ми беше болна и бяхме луднали вкъщи. Извинявам се и за лошите снимки - снимах с телефона

http://trampoline.snimka.bg/tapestries/ot-donsita.744282.30131266

Още веднъж много благодаря на donsita!

donsita, справила си се страхотно!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт