Игра - Гоблени 8 март

  • 17 737
  • 373
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 860
Да, например да ти донесат подаръка лично....

# 346
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Поправям си грешката, като се и извинявам на HRISI, за забавянето

В плика-изненада имаше прекрасна картичка с 3Д ефект собствено производство с много мило пожелание.

# 347
  • Мнения: 572
Вчера се бях сетила за проблема с този подарък и щях да питам дали в крайна сметка се получи, но сега виждам че изобщо не е имало втора пратка.
Аз не бих могла да причиня това - да получа, пък да не дам. Ще си умра от срам...
trampoline, миличка, следващата игра ще е по-хубава за теб - сигурна съм Peace, защото видях красивия подарък, който ти се постара да направиш Hug
Ще умреш от срам ако продължиш да влизаш и да пишеш в темите, а тя не влиза вече.
trampoline, лошо се получи с тази игра, но нека това не те отказва от игрите.
За сега, да чукам на глава, в играта за рожден ден нямаме издънки, а когато нещо се пообърка се рови в контейнерите, след като си тръгнат клошарите... Joy Joy

# 348
  • Мнения: 125
  Нали някой писа,че въпросната"мацка"участва и в играта за рожденните дни?Или не?

# 349
  • sf
  • Мнения: 10 210
Участва-да! Нали й имаме адреса, да й пратим писмо,ако не влиза тук  Joy

Аз вече съм казвала,но преди години в едната игра "робин" една участничка се затри така с няколко робина в нея, и ни вест, ни кост.
Надявам се,че няма да се случи същото и сега  Rolling Eyes

# 350
  • Мнения: 572
Аз водя първото полугодие и тя(аниели) не участва и за сега поне нямаме проблем там. Извинявам се на всички, на които пращам ЛС за да ги питам как им върви подготовката за рождения ден на съответното другарче, но се страхувам да не се издъним както в коледната и осмомартенската игра. Надявам се всички да са коректни до края.

# 351
  • Мнения: 265
И к'во ?? Прибираш робините на хората.... ooooh! това ли ти е щастието в живота?????
Сякаш не може да си ушие всичко, което И харесва.... Tired ами се излага.....но хора разни.. Confused

# 352
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Да, риск има в тия игри, не всички се познаваме лично. Всичко се случва в този живот, да не е най-лошото, за да се покрие така безследно един човек. Но тук мисля случаят не е такъв, в две ифри се показа некоректност.

# 353
  • Мнения: 219
Много лошо Sad Ти изпращаш, постарал си се, а накрая каква благодарност?! По-добре да беше казала предварително че иска подаръци, да й пратим всички по 1 картичка, и да няма издънки. На мен лично (дори да спра да пиша във форума, както казва Роси), всеки път щом погледна съответния подарък ще се сещам как съм изиграла едни момичета, които са ти имали доверие. Убедила съм се, че всеки получава заслуженото си...  #2gunfire

ПП Бял решила да не изказвам коментар, всичко се случва... ама щом за втора игра така се случва... това е просто върха на наглостта... честно!  People Cop People Cop People Cop People Cop

# 354
  • sf
  • Мнения: 10 210
Не искам да съм прекалено любопитна и нетактична,но какво е станало в предишната игра?

# 355
  • Мнения: 572
В Коледната игра всички подаръци се получиха преди Коледа, а само на аниели подаръка се забави а и тя не влизаше често тук и момичетата се притесниха че няма да има изобщо подарък. Някои от момичетата се организираха спонтанно и буквално за няколко часа сътвориха подарък за другарчето на аниели. В последствие се получи и подарък от нея с обяснението че е объркала адреса на получателката и са й го върнали в пощата и след това го е пратила на правилния адрес. Не е невъзможно да се е получило така, но на мен лично ми е странно че пращаш подарък на някой и не влизаш в темата за играта, за да видиш дали подаръка е получен. Няма да коментирам повече и дано аниели да има разумно обяснение за недоразумението, което се получи с втория подарък.

# 356
  • Троян
  • Мнения: 141
Не исках да се обаждам,много ми е гадно като станат такива гафове  Sad  Аниели има болно дете и предполагам това е част от причината да не се справя.Не я оправдавам,а само отбелязвам.

# 357
  • sf
  • Мнения: 10 210
Колкото и грозно да звучи, всеки си прави сметката дали можи или не може да се справи, никой не е накаран насила да се включи в играта.
В крайна сметка trampoline е потърпевша.  Rolling Eyes

# 358
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Не исках да се обаждам,много ми е гадно като станат такива гафове  Sad  Аниели има болно дете и предполагам това е част от причината да не се справя.Не я оправдавам,а само отбелязвам.

Да добавя - доколкото разбрах от последните й постове е и бременна. Нека да е всичко наред с болното й детенце, нека всичко да е наред и с бременноста й. Но мисля че е некоректно от нейна страна  всичко, което се получи.

Аз лично по време на коледната игра останах с леко чувство на измамена. Въпреки проведените тел.разговори и ЛС-та.

 Но както и да е - нека да гледаме напред и дано няма повече такива издънки.

Евала правя на Аз! лейди, че се има доблестта да си признае, че няма възможността да участва в играта поради .... причини. По-добре се откажи отколкото да разочароваш много хора. 

А като прегледах списъка - не участва в играта за РД.

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Участва-да! Нали й имаме адреса, да й пратим писмо,ако не влиза тук  Joy

Аз вече съм казвала,но преди години в едната игра "робин" една участничка се затри така с няколко робина в нея, и ни вест, ни кост.
Надявам се,че няма да се случи същото и сега  Rolling Eyes

Извинявам се, че се намесвам, но следя темата с интерес и Ви се радвам и възхищавам искрено.......

Донси, тук не се вясва, но из другите теми често публикува, ако не са лъжа беше от Карлово...

Общи условия

Активация на акаунт