Игра - Гоблени 8 март

  • 17 743
  • 373
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 21
Свързах се с anieli - тя каза, че е пратила два пакета и в другия (който не е получен) е бродерийката, казах на trampoline да провери в пощата, защото ако е така както твърди anieli - значи проблема е в БГ пощи

# 331
  • Мнения: 24
Свързах се с anieli - тя каза, че е пратила два пакета и в другия (който не е получен) е бродерийката, казах на trampoline да провери в пощата, защото ако е така както твърди anieli - значи проблема е в БГ пощи


Снощи anieli ми писа и ми каза че пакетите са били 2. Обещах и днес да проверя в пощата - няма друг пакет. Не знам къде е проблема, но нека не нападаме момичето. И без това ми изглеждаше разтревожена в съобщението си. 

# 332
  • sf
  • Мнения: 10 215
На мен от чисто любопитсво ми е интересно защо пък е разделила нещата в два пакета  Joy

# 333
  • Мнения: 21
На мен от чисто любопитсво ми е интересно защо пък е разделила нещата в два пакета  Joy

Сигурно за повече безопасност - да не се счупи, но за напред по-добре пращай нещата заедно, защото винаги има шанс единия пакет да не пристигне  Wink

# 334
  • Мнения: 21


Може ли да пуснеш снимка на съдържанието на пакета, за да го кача в албума?

# 335
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Какво става с втория пакет? Не се ли получи?

Нищо лично, но на anieli и се случва втори път да се издънва. Stop

# 336
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Грешката е моя, довечера ще я поправя!  Peace


Може ли да пуснеш снимка на съдържанието на пакета, за да го кача в албума?

# 337
  • Мнения: 21
Какво става с втория пакет? Не се ли получи?

Нищо лично, но на anieli и се случва втори път да се издънва. Stop

trampoline, не ме е информирала да е пристигнало нещо...

# 338
  • Мнения: 24
Какво става с втория пакет? Не се ли получи?

Нищо лично, но на anieli и се случва втори път да се издънва. Stop

Здравейте!
Не се получи втория пакет - а вероятно и не го е имало. Два пъти питах в пощата но нямаше и жената ми поиска номер за да може да види какво става. Когато писах на момичето че ми трябва номер за проследяване на пакета - отговор нямаше.

# 339
  • sf
  • Мнения: 10 215
уф, много се разстройвам в такива ситуации. Дано все пак има някаква логично добро обяснение, ама много ме е яд ,като се получи така. Сякаш някой насила са го карали да се записва в играта  Sick

# 340
  • Мнения: 21
Какво става с втория пакет? Не се ли получи?

Нищо лично, но на anieli и се случва втори път да се издънва. Stop

Здравейте!
Не се получи втория пакет - а вероятно и не го е имало. Два пъти питах в пощата но нямаше и жената ми поиска номер за да може да види какво става. Когато писах на момичето че ми трябва номер за проследяване на пакета - отговор нямаше.

На мен от anieli ми беше даден само един номер и той е за пакета, който си получила.
Съжалявам, че се получи така, надявам се това да не те откаже от следващи игри.  Hug

# 341
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Нищо лично, но на anieli и се случва втори път да се издънва. Stop

Да, нищо лично.

 Но явно anieli  трябва да си помисли за евентуално следващо участие в игри.
В момента следя една дискусия в друг форум по повод на неспазване на регламента на игри и цялата ситуация оставя лош "вкус в устата" дори и за страничен наблюдател.
Лошо е, когато трябва да изпиташ това на гърба си като получател и като организатор на играта. Така се получи и в Коледната игра и то точно с anieli .
Все пак всеки трябва да си прецени възможностите - било то физически или финансови. Ясно е на всички, че времената са тежки, но трябва да си преценим възможностите.
Защото в случая е лошо, тъй като обиждаме отсрещната страна и създаваме лошо впечатление в останалите участници в игрите.

Извинявам се за резкия  тон, но не го правя с лоши чувства.

trampoline  Дано наистина това не те откаже от участие в следващи игри.

# 342
  • Мнения: 265
Много гадно се получава значи. Confused На теб ти изпращат подарък по регламент, а ти не изпращаш по регламент. Аз не бих могла да причиня това - да получа, пък да не дам. Ще си умра от срам...
trampoline, миличка, следващата игра ще е по-хубава за теб - сигурна съм Peace, защото видях красивия подарък, който ти се постара да направиш Hug

# 343
  • Мнения: 860
Да, много неприятно се получи. При това с ново момиче, което беше приготвило прекрасен подарък, на мен много ми хареса, а картичката...останаха ми очите в нея.
anieli участва и в играта "Рожден ден", дано не загорчи на някоя личният и' празник...
trampoline,    smile3525

# 344
  • Мнения: 24
Момичета блатодаря ви за милите думи!
В интерес на истината в началото наистина бях решила че няма да участвам повече, но всички вие сте страхотни и вероятно ще ми мине и ще се включа по нататък в друга игра. Благодаря ви още веднъж!

А като се знам какъв карък съм - сигурно пак ще ми се случи нещо необичайно  Joy

Общи условия

Активация на акаунт