Игра - Гоблени 8 март

  • 17 736
  • 373
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 209
Пепен както го казва поставя нещата на интересна основа.. Ще поумувам ощ малко.. Иначе, на Павлина шапка свалям за ентусиазма  Hug

# 16
  • Мнения: 196
Павлина благодаря за поканата,но за сега ще се въздържа.Понатрупаха се доста неща за вършене и просто съм притисната от времето. Дори се чудя ако другарчето ми от другата игра е в близките 1-2 месеца как ще се справя,но се записах ......Още веднъж благодаря и   bouquetза желанието ти да организираш игра

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 143
Момичета , пак май аз ще пиша Grinning
Не се чудете иглите хванете и по една красива картичка-картина за другарката спретнете.Я ..... къде е 8 март .Време има не картичка , а цяла "Тайна вечеря" да сътворите.каквито сте ми умници , такива сте и бързици.
Дечко , от теб отказване не приемам .На мен не ще откажеш, идея ще ти дам ,и с малко  и красиво , подарък ще направиш Peace
Продължавам с идеи да ви заливам-панами , конци, гергефи и игли, рамки и рамчици, кълбета ,чилета ...Всичко туй ни е винаги необходимо.
И една нагледна идея със схемичка дори, която всеки може да сътвори-книга или списание за гоблени с едни книгоразделител.Нима не е ефектно .Защо не и чашка с кафенце  Wink

 

Аз само ви показвам, а вие ще доразвиете тази идея във други такива-Не се съмнявам във вас Hug
Ако искате всеки ден по идея със схемичка ще ви показвам тук .Отърване няма от мен-пепен Mr. Green

# 18
  • Мнения: 21
pepen, много ти благодаря за помощта и идеите - страхотна си  bouquet  засега сме малко, но мисля че около 10-11 когато се разпределят другарчетата в РД, дамите, които имат време и желание ще се запишат.

# 19
  • Мнения: 101
 В много игри се записах до момента,но при такава покана от страна на Pepen мисля да се престраша да се запиша.Предлагам наистина да е нещо символично за отбелязане на празника.Всъщност до момента колко са се записали?

# 20
  • Мнения: 196
Ех Пепен какво мога да кажа....Окончателно ще реша след 10 като си видя другарчетата.Тогава ще си правя разпределението и дано има време

# 21
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Аз съм много изкушена, още повече сега с тези light условия.
Ще изчакам още два-три дни до 10.01 да видя какъв жребии ще ми се падне с играта за РД и може пак да пиша.

# 22
  • Мнения: 21
за сега са се записали 4 човека

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Ох, така се изкушавам да се запиша, въпреки, че казах няма. Павлинка, нека наистина да мине тегленето на другарчетата в другата игра и ще видим.

# 24
  • София
  • Мнения: 630
Ох, така се изкушавам да се запиша, въпреки, че казах няма. Павлинка, нека наистина да мине тегленето на другарчетата в другата игра и ще видим.

И аз така, все едно са мои думи  Hug

# 25
  • sf
  • Мнения: 10 210
Момичета, ако искате да се разберем за нещо дребно, но от сърце. Бродирана от нас картичка, нещо сладко и готово  Mr. Green  важен е жеста, едва ли някой си мисли за големи подаръци и т.н.
Така ще може повече момичета да се запишат и ще е по-весело  Hug

# 26
  • Мнения: 21
Аз малко на бързо влизам да ми чета, защото Мима е в болница.
Реших окончателно да променя регламента:
Първото условие за бродираната картичка или малко гобленче на тема 8 март си остава, второто условие се променя - подаръкат ще бъди нещо символично по избор на изпращача.
Надявам се към края на седмицата, когато се изтеглят имената в другата игра да се съберем повече.  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 209
Аз малко на бързо влизам да ми чета, защото Мима е в болница.

Бързо оздравяване на момата  Hug

# 28
  • Мнения: 860
Аз умувах, чаках жребия... Вече си получих другарчетата и смело ще се запиша и в тази томбола! Така че ме бройте и мен.

# 29
  • Ловеч
  • Мнения: 13
Ха и аз  да се цопна. След като вече са ясни другарчетата- рожденнички, да се запиша и тук.
Павлина бързо да оздравява Мима.А докато я няма на линия да обобщим записалите се дотук:
pavlina&mima
donsita
Малко сладко коте
nosferata
boneli
darinaia
pepen
krk_kr
дуданка
Джема
celuFka
Loshana
anieli
bub.ka

Ако някой е пропуснат моля да се обади.Павлина дано не се сърдиш, че без да съм упълномощена от теб, реших да ти помогна.

Последна редакция: пт, 11 яну 2013, 08:56 от darinaia

Общи условия

Активация на акаунт