Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 46

  • 32 102
  • 772
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 3
Привет и от мен ! И аз от утре почвам  Praynig.
diana argirova радвам се ,че ще вървим заедно  Wink Имам едни 5 килца, които ме мъчат , а и освен това след тези празници се чуствам кофти...  Sick
Поздрви на всички и лека вечер

# 766
  • Мнения: 2
Здравейте! Аз също смятам да започна от утре за поне 10 дена.
Нямам  цели за килограми, правя режима периодично за здраве.
Утре ще пиша повече, лека вечер.

# 767
  • Мнения: 0
Момичета, не знам дали съм 'сбъркана', но при мен май няма никаква промяна  Sad 15 дена плодуване с вода и чай, да съм загубила има-няма 2 кг, изпитвам ужасен глад и не можах да 'излекувам' нещата, които се надявах.   Sob

# 768
  • Sofia
  • Мнения: 26 597
Колко кг/м. си...ако си си в нормата може затова да не сваляш.Напр.дъщеря ми прави режима преди 4год.,за 14дни свали 2кг.,но целта беше не сваляне,а здравословен проблем.Тя е под нормалното тегло 49-50кг./173см,добре и че не свали повече,че изглежда направо мършава под 48кг.

# 769
  • Мнения: 62
Нова тема,няма ли ?

# 770
  • Мнения: 0
Здравейте на всички плодуващи!
miglenayo радвам се че ще плодуваме заедно. Аз започвам 60,500 да видим какво ще отчете кантара утре.
Пожелавам на всички хубав ден и много минусчета!

# 771
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

# 772
  • Мнения: 0
Колко кг/м. си...ако си си в нормата може затова да не сваляш.Напр.дъщеря ми прави режима преди 4год.,за 14дни свали 2кг.,но целта беше не сваляне,а здравословен проблем.Тя е под нормалното тегло 49-50кг./173см,добре и че не свали повече,че изглежда направо мършава под 48кг.

Ами в момента съм 55, бях 57-8. Може би си права, най-вероятно съм в нормата сега и затова не мога да сваля повече. Но другите неща защо се случват?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт