28 СОУ "Алеко Константинов" в Красна поляна!

  • 14 906
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Интересувам се от 28 СОУ "Алеко Константинов" в Красна поляна!
Не можах да намеря почти никаква информация за това училище, а тези дни трябва да подам молба,а все още и аз не знам къде да се насоча. Първо мислех в 123 СОУ ,но  не съм много сигурна дали да я запиша там newsm78
 Благодаря предварително за съдействието!

# 1
  • София
  • Мнения: 66
За първи клас ли се интересувате? Предполагам, като гледам лентичката!
Ако е така - препоръчвам г-жа Маргарита Тороманова, която сега извежда четвъртокласниците, и наесен ще поеме първи клас. Много ведър и слънчев човек, който обича професията си!

# 2
  • Мнения: 48
Да за първи клас се интересувам.Като база,преподаватели всичко. Една позната каза да не я записвам там защото базата била ужасна  Shocked малки стаички ,което не ме притеснява толкова, колкото самия преподавател и има ли много ромчета ,които учат там?

# 3
  • София
  • Мнения: 66
Ами най-добре е да отидете на място да разгледате! Начален курс (1-4 клас) са в отделна сграда в двора на училището, което е голям плюс, защото нямат контакт с големите, стаите не мисля, че са малки, защото си имат и шкафчета за всяко дете в тях. Моите деца са вече големи, но са учили там, и класните стаи се ремонтираха всяка година, и май не се местеха, а си бяха в една стая от 1 та до 4 клас.
Иначе за циганчетата - има във всяко училище в района - това е Красна поляна. Моите не са имали проблеми с тях, аз също, Вие си преценявате!
Можете спокойно да отидете например на обяд, и да помолите да разгледате сградата на малките, да поразпитате, да поговорите с родители, или някой учител - мисля, няма да Ви откажат! Аз така съм правила, за да си съставя мнение!
Успех!

# 4
  • Мнения: 48
Да видях че са отделно от 1-4 клас и затова се ориентирах там. А в коя сграда се подават документите ( при малките или в другата)  Embarassed да не се лутам като отида.
MammaMia а вие при г-жа Маргарита Тороманова ли сте били?

# 5
  • София
  • Мнения: 66
Мисля че се подават в голямата сграда в канцеларията, просто попитайте охраната на входа.
Моите деца бяха при други госпожи в други випуски, а г-жа Тороманова я познавам лично и знам как се отнася с децата - обожават я!
Вие си познавате най-добре детето - дали е срамежливо или отракано, буйно или кротко е, ходило ли е на градина или не, и как се справя в нова среда, но можете да поискате (помолите) да сте при определена госпожа.
От останалите госпожи на випуска нямам впечатления само от Даринка Алексиева, тя май е отскоро.

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте! Моята дъщеря е 4 кл в 28мо СОУ. С две ръце Ви препоръчвам г-жа Тороманова.Това е единственият позитивен,спокоен и обичащ децата преподавател от всичките учители,които сега извеждат 4 клас.Колкото до ромчетата ,в нашия клас са две.  bouquet

# 7
  • Мнения: 14
Хубаво е че споделяте-само на госпожата със суперлативите за госпожа Алексиева във 28 СОУ-ЩЕ КАЖА ДА СПОДЕЛЯТЕ САМО ПРОВЕРЕНИ НЕЩА -иначе хората много може да пострадат както се случи и с мен; местата при госпожа ТОРОМАНОВА която наистина е слънчев човек бяха попълнени, в дирекцията ми препоръчаха Алексиева, сега се чудя къде да търся друго училище. ТАЗИ ГОСПОЖА АЛЕКСИЕВА дори и за овчар не става;пък какво остава за учител-крещи закъснява всяка сутрин-обижда по най-грозния начин и дори малтретира децата; и да се оплакваш глас в пустиня-НАКРАТКО ТЪРСЯ СИ УЧИЛИЩЕ И УЧИТЕЛ

# 8
  • софия
  • Мнения: 25 476
Ако наистина, наистина нямате друг избор и трябва да записвате детето си в кварталното училище, знам, че 92 е "елитното". Имат нещо като изпит и това до някъде отсява децата.
Освен начален учител, мислете и за след 4 клас. Освен, ако не смятате да местите детето.
Живеем в квартала, но никога не е било опция да записвам детето, в което и да било от кварталните. Аз също не съм учила в някое от тях. Peace

# 9
  • Мнения: 14
Благодаря-и аз така мисля, знам че квартала е ужасен за 28 училище да не говорим. ГЛЕДАХ снимки на 92-ро изглежда доста прилично. АКО имах възможност бих водила детето някъде по-далече но... Ще се пробвам в 92-ро-поне да се спасим от тази истерична госпожа в 28-мо. Весели празници желая.

# 10
  • Мнения: 1
 newsm11 smile3511 Привет момичета! От доста време не съм влизал по форуми. Но май попаднах на точното място. И на мен това 28-мо ми е проблемно, 3-та година мъчиме нещата, но те отникъде не вървят. Моля за малко инфо кои учителки водят 3-ти клас в 92-ро. Бабата се занимава с ученика, нямам възможност да го водя по-далече. Просто ме е страх да не попаднем от трън та на глог. Много ще съм благодарен за инфото.

# 11
  • Мнения: 4
Знам че темата е стара ,но искам да кажа ,че в 28 и 92 дисциплината е под всякаква критика!

# 12
  • Мнения: 3
Сега съм 5ти клас! до 4ти бях при г-жа Алексиева! тя е просто уникална! годината вече започна  почти свърши ! дано сте я записали при нея, иначе , щете или не щете да вярвате, ако не сте е ОГРОМНА грешка newsm81 newsm81 newsm81

# 13
  • Мнения: 14
Браво. Питам се дали си чувал за главни букви и правописни правила. Не че има значение. Ще ти подарят диплом. Докато си играеш на игрички... Нямаш нужда и от правописен речник. Ако си чул за такъв.  #Crazy

# 14
  • Мнения: 8
Хубаво е че споделяте-само на госпожата със суперлативите за госпожа Алексиева във 28 СОУ-ЩЕ КАЖА ДА СПОДЕЛЯТЕ САМО ПРОВЕРЕНИ НЕЩА -иначе хората много може да пострадат както се случи и с мен; местата при госпожа ТОРОМАНОВА която наистина е слънчев човек бяха попълнени, в дирекцията ми препоръчаха Алексиева, сега се чудя къде да търся друго училище. ТАЗИ ГОСПОЖА АЛЕКСИЕВА дори и за овчар не става;пък какво остава за учител-крещи закъснява всяка сутрин-обижда по най-грозния начин и дори малтретира децата; и да се оплакваш глас в пустиня-НАКРАТКО ТЪРСЯ СИ УЧИЛИЩЕ И УЧИТЕЛ

Не искам да обиждам : Хлопа ли ти дъската !? - съжалявам въздържах много повече. Племенницата ми беше при г-жа Алексиева! Аз ходех на доста родиителски! Уникален учител. По вид и всичко друго. Никога не е посмяла да обиди. Племенницата ми е 6ти клас и още се среща редовно с нея. Тя и помага с дробите степенуването и мн други

Общи условия

Активация на акаунт