Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 31

  • 54 216
  • 748
  •   1
Отговори
# 465
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
...Кога ще видим участниците от предизвикателството  newsm78

на 16 дата се публикуват, т.е. сега след полунощ  Peace

# 466
  • Мнения: 4
Благодаря ви, момичета  Hug  Blush
Сега забелязах, че на едната снимка много ясно си личат двата белега не лицето ми  ooooh! Ама ко да праиш, имам си ги, нося си ги  Crazy

gadamar, много красиво  Flutter

# 467
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
и аз не си прикривам нищо - имам една звездичка на носа, имам цепвано до вежда, чат пат някоя пъпчица .... няма съвършени хора, нормално

иначе аз никакъв белег не съм видяла, но ти като си го знаеш  Blush го виждаш, като с лупа  Heart Eyes

# 468
  • Мнения: 1 845

Да, аз точно от нейната снимка го харесах, макар при мен да не стои по абсолютно същия начин.
Преди малко вечерях и още има от червилото, в средата се е изтрило и е останало покрая, но сякаш се е получил омбре ефект. Егати трайността - 8 часа.  ooooh! Crazy
Ето няколко снимчици:
.....
 
Много хубаво ти стои червилото. Може ли да попитам от какво е блясъка по кожата на лицето? Peace

# 469
  • Мнения: 94
Може ли да попитам от какво е блясъка по кожата на лицето? Peace
Не съм Ивчето, но блясъкът са Метеоритите. Мисля, че точно нейните бяха Mythic. Peace

WomanBerry, гримът ти е страхотен! Поздравления!  Hug Кои цветове използва? Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 16 фев 2013, 00:25 от Ulenceto

# 470
  • Мнения: 25


Също така искам да попитам дамата,която сподели,че има червило на Ейвън, Chic Ultra Color Rich  и не оставала без него.... какъв цвят е точно,защото  ми се струва,че е точно това,което търся  Thinking

Къде е Жаки Thinking


Elfi4ka,  ето тази снимка се доближава най много до истината , но при мен е малко по-тъмно, по-наситено. Цвят по никакъв наин не мога да го определя,може би много тъмно пепел от рози+ тъмно ервено+ розово.Абе един абсолютен миш-маш, но пък много хубав!
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1694/681900702219136890136096 … P3gjm00jIWufW.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2519/931527421115886963913609 … RtnF1GaRHO6rL.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2150/823301677914528933136096 … frgAfVNrpnLVE.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2893/123488118110343970291360 … 6LWQLfNnCjPlP.JPG

# 471
  • Мнения: 616


Предизвикателство Свети Валентин


Скрит текст:
WomanBerry


Албум



Използвани продукти:
Лице:
Garnier BB cream Miracle skin perfector Light
Naked Flushed highlight

Oчи:
сенки - Deluxe Palette by UD
oчна линия Maybelline Eyestudio Lasting Drama 01 Black
Спирала Maxim Eyes by GR

Вежди:
Essence eyebrow set


Епона




Използвани продукти:
- BareMinerals Original Foundation
- Guerlain, Perles du Paradis Meteorites
- MAC Lipstick, Angel
- Too Faced, The Return Of Sexy Palette
- Dior, Cherie Bow Palette 01
- Dior, Colour Secrets Palette
- Chanel, Yeux Stylo Waterproof, Noir 88
- Guerlain, Le 2 Mascara

a.l.e.n.a

Вариант 1

Албум




Вариант 2

Албум



Вариант 3

Албум



Вариант 4

Албум



Le Soleil*



Последна редакция: сб, 16 фев 2013, 16:20 от MissNellie

# 472
  • Мнения: 1 449
О, браво, момичета! Свежи, но  смели и чувствени гримове! Много ви отиват!

Стискайте ми палци да ми се оправи лаптопа, който преди малко залях със сок. Много тъпо.

# 473
  • Мнения: 616



Моля гласувайте в анкетата за ново предизвикателство

# 474
  • Перник
  • Мнения: 195
Браво,момичета   bouquet Прекрасни валентинки сте  Heart Eyes

# 475
  • Мнения: 31 261
Хубави момичета! Heart Eyes

# 476
  • Мнения: 4
Благодаря, момичета   Hug
Юле, сенките от нюда са Booty Call (върху целия клепач) и Snake Bite (опушената част. Нали е годината на Змията хихи).

Епона, Алена - страхотни валентиннки сте!  Heart Eyes
Гласувах за Мартеничката, ама гледам, че Годината на змията надделява засега  Blush

# 477
  • Мнения: X
Ааа, знаех си аз ,че има защо да съм нетърпелива  Heart Eyes. Малко ,но прекрасни розови и коралови валентинки  Heart Eyes

# 478
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
И аз благодаря за прекрасните Валентински гримчета  Party Party Party очаквах повече влюбени, но, како се казва 3 за щастие  Heart Eyes

WomanBerry и аз гласувах за мартеницата, но ....  Sad Sad Sad

За моите варианти да поясня, че трите грима на очите са правени с различни продукти, първият - най-тъмният е от палитрата на елф  Peace

Вторият е пигмент на МАС - той ми беше най-приятен за работа, а третият е кораловият пигмент на есенс, който оцветява клепачите, другите два продукта нямат този проблем  Blush

На първия вариант се опитах да направя нещо, като сърце с устните, но сигурно само аз си го виждам това  Joy hahaha

# 479
  • Мнения: X
На първия вариант се опитах да направя нещо, като сърце с устните, но сигурно само аз си го виждам това  Joy hahaha


И аз го виждам.  Hug

Браво на трите хубави момичета.   bouquet


п.п. Алена, блясъкът по лицето от метеорити ли е само или има Шанел или някоя спрей пудра?

Общи условия

Активация на акаунт