МБАЛ Бургас - V

  • 57 132
  • 785
  •   1
Отговори
# 180
  • Бургас
  • Мнения: 6 023
Marion-C , ако идеш при Душепеев, той със сигурност ще те остави да родиш нормално, стига да нямаш някакви други проблеми. И моя приятелка след първо секцио също беше при него, въобще не я разубеждава, напротив. Аз съм доста раздвоена, бебето е седалищно засега, но има време до декември, ще видим.

Лече, честито  bouquet

# 181
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Наистина, много е спокоен и търпелив д-р Кироваков. Това ми е едно от първите впечатления от него. И аз родих при него. И акушерката Росица Данкинова. Винаги ще им бъда благодарна. Ако някога имам трето, пак в същата болница бих родила.  Peace 2 раждания, без уговорки, без никой да ми е поискал 1 лв., без никой да ми се е развикал или удрял шамари. Въобще как пък един път не попаднах на някоя от тези измишльотини.  ooooh!

# 182
  • Бургас
  • Мнения: 620
Привет отново д-р Душепеев и д-р Кироваков ми спасиха матката и ми извадиха две миоми -спешно



 Peace Peace

# 183
  • Бургас
  • Мнения: 6 023
Аз помислих, че си раждала Embarassed

# 184
  • Мнения: 0
Момичета,предполагам,че е коментирано вече,но има толкова много за четене,че може да родя преди това  Laughing
Предстои ми секцио и се чудя как стоят нещата в МБАЛ:колко дни преди термина се прави операцията,какви документи и изследвания искат предварително,кога се постъпва(в деня на секциото или по-рано),каква упойка слагат...Благодаря предварително на отзовалите се  Hug

# 185
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Момичета,предполагам,че е коментирано вече,но има толкова много за четене,че може да родя преди това  Laughing
Предстои ми секцио и се чудя как стоят нещата в МБАЛ:колко дни преди термина се прави операцията,какви документи и изследвания искат предварително,кога се постъпва(в деня на секциото или по-рано),каква упойка слагат...Благодаря предварително на отзовалите се  Hug

Кой АГ ти следи бременността? На мен доктора,който ми прави секциото,ми каза,кога да отида/12 дни преди термин/. Понеже операцията ми беше рано сутринта,постъпих предната вечер. Документите за изследванията и всичко необходимо ти ги дава лекарят,следящ бременността,затова и те питах,кой те следи. Мен ме оперираха с пълна упойка,но при мен ,нямаше опция да е друга.

# 186
  • Мнения: 0
Кироваков ми е АГ,но от няколко дни.Преди това бях на друга ЖК.Само веднъж съм ходила и не сме стигнали дотам още  Embarassed Реших да не го засипвам с въпроси още първия път  Rolling Eyes

# 187
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
И на мен ми беше той Simple Smile Разбери се с него,няма проблеми да му задаваш въпроси,каквото и да съм го питала все ми е отговарял

# 188
  • Мнения: 0
Благодаря ти HugЩе го питам другия път.
Честита ти рожденичка  bouquetДа е жива и здрава!!!

# 189
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Мерси  Hug

# 190
  • Мнения: 135
Здравеите , някои има ли мнение за др Добрин Иванов ?

# 191
  • До морето :)
  • Мнения: 328
С първото ми дете той ме прие за раждане. Нямам оплаквания. Но му свърши смяната и в крайна сметка родих при друг доктор.  Grinning

# 192
  • Мнения: 196
Момичета,предполагам,че е коментирано вече,но има толкова много за четене,че може да родя преди това  Laughing
Предстои ми секцио и се чудя как стоят нещата в МБАЛ:колко дни преди термина се прави операцията,какви документи и изследвания искат предварително,кога се постъпва(в деня на секциото или по-рано),каква упойка слагат...Благодаря предварително на отзовалите се  Hug


Датата за операцията ще я обсъдите с доктора,десетина дни пък може и повече по рано да е,зависи от теб и бебето,сега би трябвало да те вика на консултации поне на две седмици да слуша тоновете и да преценяте нещата.За документите ще ти каже какво да носиш,със сигурност трябва лична карта документ за кръвна група,амбулаторна карта...това за теб за бебето отделно.На консултацията с анестизиолога ще разпиташ за упойките и ще прицените с каква искаш да родиш.

# 193
  • Мнения: 6
Здравейте мами  bouquet

Декември ми предстои раждане,живот и здраве.Първото си дете родих в МБАЛ,но бях тотално разочарована.Сега мисля пак там да родя по стечения на обстоятелствата,а и акушерката ,която ми води ЖК работи там.Мамите,които сте раждали скоро там,бихте ли споделили обстановката как е,подочух,че била добре в сравнение с преди седем години.И някой има ли мнение за д-р Люцканов?Блягодаря предварително  Peace

# 194
  • Мнения: 5
Здравейте мами  bouquet

Декември ми предстои раждане,живот и здраве.Първото си дете родих в МБАЛ,но бях тотално разочарована.Сега мисля пак там да родя по стечения на обстоятелствата,а и акушерката ,която ми води ЖК работи там.Мамите,които сте раждали скоро там,бихте ли споделили обстановката как е,подочух,че била добре в сравнение с преди седем години.И някой има ли мнение за д-р Люцканов?Блягодаря предварително  Peace

Роси , Люцканов ми следи предната бременност и бях много доволна от него но тогава не израждаше в МБАЛ Бургас и не раждах при него . Имам позната която роди при него и си следи и цялата бременност ,  и също беше много доволна . Но ако има някоя мама с по-прясна информация от мен нека сподели . А за обстановката има всяка сряда ако не греша от 13,30 ч отворени врати , аз щях да ходя тази седмица , но оставих за другата . И на мен ми се ще дда погледна как е сега и дали си струва . Имам лош спомен от обстановката там , но съм раждала мн отдавна / преди 12 г / А сега чух , че и техниката им е подновена ........

Общи условия

Активация на акаунт