Запек при бременни

  • 2 357
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,може ли да споделите как се справяте сьс запека по време на бременност?Пробвах и глицеринови свещи,но резултата е частичен.

# 1
  • Мнения: 7 325
Наблягаш на разхлабващи храни. Аз си докарах този проблем заради повръщането. Нито можех да ям нещо, нито можех да го задържа в стомаха ако все пак се насилех. По едно време започнах да пия сок от праскова. И въпреки, че и той не се задържаше ме пооправи малко. Акушерката ми беше дала някакви билкови хапчета ( хранителна добавка ), но така и не ги купих. Смятам, че с подходяща диета не е нужно да се пият хапчета.

# 2
  • Мнения: 1 024
киви на гладно

# 3
  • Мнения: 3 480
Папая (много разхлабваща, ако я продават около теб), ежедневно хапване на зелена салата.

Киви, както е писал друг потребител, меки круши.
Бланширан спанак с малко масло.

# 4
  • Мнения: 24
Здравейте мами!
Имах голям проблем с изхождането след като забременях. Бях се отчаяла, че няма какво да ми помогне и почти се бях примирила, докато не започнах всяка сутрин на гладно да приемам гореща вода с мед и лимон! От тогава буквално се родих и вече нямам проблеми с изхождането.😊

# 5
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Кивито наистина много помага. Иначе АГ-то ми изписа сироп Лактулоза-MIP действа безотказно всеки път при мен. Преди това пробвах какво ли не без успех.

# 6
  • Мнения: 36
Дуфалак - действа много бързо!

# 7
  • Мнения: 27
На мен ми помагат сиви сливи и круши😊

# 8
  • Мнения: 232
На мен ми помага сок от моркови и червено цвекло сутрин! 😉

# 9
  • Мнения: 24
Пробвах с киви и съм много доволна! Проблемът ми вече е в миналото! 😁

Общи условия

Активация на акаунт