Аватарно - зелена / Тема No 21

  • 17 528
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 342
Ох, на мен Рилския манастир ми е от любимите места. Поне веднъж годишно ходим, но аз съм кръстена там и просто отвътре ме влече.. отделно има едно хотелче на изключително красиво и спокойно място /новичко и хубаво/ в което сме отсядали и тогава наистина релаксирам, само като гледам от балкона красивия балкан и слушам реката..Има едно място в скалите, където като минеш ти се опрощават греховете  Embarassed.На него също обичам да ходим като идем до Рилския  Embarassed /като пещера е и се провираш през една дупка, колкото повече грехове имаш през годината по-трудно минаваш . Laughing

За белоградчишките скали и аз не съм ходила  Embarassed.
На мен за тази година са ми запланувани - Плиска , мадарския конник , крушунските водопади /какви снимки гледах на един приятел-прекрасно/ , и поне една пещера - може би Леденика  Thinking ..иначе има доста които искам и аз съм фен, досег асъм влизала само в полу-водна пещера с лодка /на Корфу/  , беше много красиво, макар и малко страшно заради огромните вълни точно при входа на скалите, мислех че ще обърнат лодката, а немога да плувам и голям страх брах  Laughing

О има и едно село много на юг при морето , тази година вече искам да идем да видим когато са Нестинарите ,има някакъв празник  Embarassed , когато е уникално ..

Ние от тия мотори на мъжът ми лятото все ходим по някакви събития с мотори и не остава време да видя природните забележителности, но тази вече съм решила - да намери време и за тях

# 736
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Село Костѝ ли? Аз там съм ходила на събор с нестинарски танци 2 лета. Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 685
Аз като се замисля пак все към природа ме влече. Фиордите, водопадите Игуасу, Мачу Пикчу, сафари в Африка. Все едни такива без особена архитектура.  Grinning

Кате, мога да ти покажа снимки от водопадите, Мадарския конник, Плиска и Преслав.

# 738
  • Мнения: 342
Не му знам името , но ни е препоръчано от приятели точно за такъв събор .. и тък като аз обожавам нестинарството..знам че ще ми хареса.. може би е същото  Thinking

Чайче, забелязвам че те влекат свободните и обширни пространства.. не просто природата ..  Heart Eyes
В минал живот може да си била птица , ако вярваш в прераждания  Wink.

# 739
  • Мнения: 14 463
Та в този дух-сигурно съм била Кольо Фичето Hug Laughing Laughing Laughing

# 740
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Четейки ви, и осъзнавам колко малко съм пътувала в България Embarassed. Оказва се, че познавам природата и забележителностите на Чехия повече от българските, което си е срам и позор Confused

# 741
  • Мнения: 685
Чайче, забелязвам че те влекат свободните и обширни пространства.. не просто природата ..  Heart Eyes
В минал живот може да си била птица , ако вярваш в прераждания  Wink.

Ха-ха! Сигурно.  smile3535

# 742
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Който ще идва към Шумен да се отбие и при мен и аз съм местна забележителност  Crossing Arms Joy Joy Joy Ся като се замисля Шумен ми е на половин час,а никога не съм ходила на мадарския конник ooooh! Тъй че идвате вземате ме и отиваме  Joy Joy Joy Joy

Роис де забегна да пуска новата тема,бая сте  се разписали  Crazy Hug Hug Hug

# 743
  • Мнения: 342
Та в този дух-сигурно съм била Кольо Фичето Hug Laughing Laughing Laughing
hahaha hahaha
Сосче много те обичам , така ме разсмиваш , че като не пишеш някой ден и ужасно ми липсваш  Hug

Чайче, с удоволствие бих гледала всякакви снимки..още повече съм запомнила че ти е страст фотографията и вероятно твоите ще са хубави, не като моите  Confused

За прераждането ако го има .. аз съм била най-вероятно глашатай  Thinking Joy , каквато съм грамогласна и многословна .. трябава да съм дърдорела и викала по цял ден  Laughing

Плами, в Шумен и хотел бях харесала преди да забременея , та точно щяхме да ходим на мадарския конник.. ако това лято ходим и сме махнали столчетата да има място в колата , като нищо пътьом ще минем да те вземем . Grinning

п.п. ми Ройс каза готова е темата, пишете на воля и аз като отвързана.. 2-3 дни като съм се сдържала ..сега да си наваксам  hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: сб, 09 мар 2013, 15:44 от katia13

# 744
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Внимавай какво си пожелаваш, Пламенке Grinning. Всяка година планирам ходене до Конника, ще те отвлека Twisted Evil

# 745
  • Мнения: 14 463
сме махнали столчетата да има място в колата - няма място за безпокойство-нали имате багажник Laughing
То Пламчето е едно слабо,слабинко за половин час ще потърпи до Конникът Joy Joy Joy

# 746
  • Мнения: 342
 hahaha hahaha hahaha
Е , ако е хубаво времето може и на стойките за колелата да седне тогава , тъкмо и на въздух ще е .. че багажника ще е зает, все пак с децата като тръгнем сме с покъщнината едва ли не  Joy
Като домакиня, може да седна и аз отгоре да и правя компания . Wink

# 747
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА !

Общи условия

Активация на акаунт