Предстои ми инсеминация - тема 14

  • 48 867
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 758
Пипилота, дано успееш да направиш още този месец снимката!
Костова, благодаря ти за отговора Hug

# 736
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Има ли желаещи да пуснат новата темичка?  Grinning

# 737
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
ЗАПОВЯДАЙ ТЕ В НОВАТА ТЕМИЧКА



Нова Тема

Последна редакция: вт, 17 сеп 2013, 20:45 от pipilota_85

# 738
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета. Нова съм тук и много ще се радвам ако споделите малко опит с мен. Както се подразбира става въпрос за инсеминация Simple Smile Аз и мъжа ми стигнахме до този избор защото той е извън страната и все още Skype не са пуснали услуга "Виртуално Забременяване"  Laughing И двамата сме добре от към изследвания за сега и нямаме установени никакви пречки от каквото и да е естество освен някакви си 2000км. разстояние  Grinning На него даже като му правиха спермограма и двата пъти го искаха за донор защото резултатите му бяха повече от добри. Миналия четвъртък 26.09.2013 ми направиха първата инсеминация. Не помня за какъв размер на фуликула спомена доктора, но очакваха да се спука всеки момент. Направихме процедурата и утре на 30.09.2013 съм на преглед за да видим дали се е спукали нещо и съответно дали мога да очаквам бременност. Това, което ме притесни е, че в деня след процедурата имах силни болки каквито имам обикновено преди цикъл ( винаги преди цикъл ме боли така). Не съм звъняла на доктора защото като пих 2 нурофена болката почти изчезна и реших да му споделя утре на прегледа. Въпроса ми е дали това е нормално защото не ми дойде, а и бях в 17 ден и ми беше рано. И ако е удобно нека някой с по- голям опит от моя да ми сподели за симптомите след инсеминация ( моята е без стимулация ) и ако някой е имал щастието да има резултати след това нека сподели опит. Бих се радвала ако има пациенти на клиника " Димитров" и ми сподели впечатленията си от там. Благодаря предварително на всички! Успех и стискам палци на всички за повече чертички   EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFPEFP EFP

# 739
  • Мнения: 4 954
Момичета, пак се обръщам към вас с въпрос. В какви случаи се налага яйчникова стимулация и в какъв случай тя не е задължителна? Лекарката ми предложи стимулация, защото на 16-ти ден от МЦ имах само дребни фоликули. На 25-ти обаче видя дом. - 22мм, който се спука и имаше овулация, доказано с прогестерон 7-ми ден - 48. Налага ли се според вас стимулация в този случай?? Много съм объркана. Хем първия път ми каза, че съм за стимулация + инсе, хем като видя фоликула ми каза, че мога да забременея следващите три дни естествено, но пак настоя за стимулация. ФСХ е 9.5, но според нея и то не било проблем. Какво е тогава? Нищо не разбирам вече.  newsm78 Проблемът на мъжа ми не е в подвижност или брой, а в морфология, и то тя е доста добра в сравнение с други, за които съм чела. Имаме 10% по Крюгер и то преди да започне лекарствата. Изглежда сякаш би трябвало да се справим и сами. Има ли двойки с подобни на наши резултати, на които им е била препоръчана инсе? Следващата седмица чакам да ми дойде и съм на цветна снимка, след което трябва да взеа решение за инсе или за изчакване. Моля за съвет.

# 740
  • Мнения: 370
 love_emi и Estlar, здравейте!  Hug

Имаме нова темичка:

Предстои ми инсеминация - тема 15

Направо пишете там!

# 741
  • Мнения: 12
Момичета,
тъй като знам, че много трудно се намира ОВитрел, а един "прекрасен" доктор ме излъга да си купя тази инжекция, а така и не се наложи да я ползвам, мога да я продам на някоя от вас, разбира се на по-ниска цена от нормалната (нормалната цена е 82 лв.). И без това е достатъчно скъпа. Съхранявам инжекцията в хладилник, както се изисква. Срокът й на годност е до юни 2014 г.
Ако някоя от вас има интерес, можете да ми пишете и на лични съобщения, за да се свържем и за допълнителни подробности.
Ще се радвам да помогна!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт