Balea, Alverde, Catrice, Essence - 9 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 83 257
  • 719
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 220
Йеее! За първи път съм първа!!!  Joy

Мерси за темичката - влизам с въпрос. Някой от Пловдив може лид а ми каже дали заредиха в Лили новите неща на есънс и катрис (и какво точно)?

# 2
  • Мнения: 31 183
Не съм доволна от продуктите от Оз серията на Есенс.

# 3
  • Мнения: 20 171
Да се оплача от молива за опушени очи на Катрис, който ми издържа някъде около час на очите и изчезна #2gunfire

# 4
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Благодаря за новата тема!   bouquet

Аз днес олекнах със 70 лв. в ДМ и то благодарение на вас и тази тема  Joy Накупих основно продукти на Alverde и добре че мама има РД, та намазах още 15%, иначе щяха да ме  #2gunfire

Та... на Алверде взех: така хваления лилав околоочен крем, лосион за тяло с дюли и къпина, антицелулитното олио с лимон, течен сапун с бадеми и карамел (мирише страхотно  Heart Eyes ), балсам за устни с невен и от серията с малкото елфче измиващата пяна и успокояващото кремче с маргаритки. От декоративната козметика си взех един уникален руж с прах от слънчев камък и златисти сенки пак с такъв прах. Досега не ги бях заглеждала, голям пропуск.

# 5
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
и аз днес най накрая се възползвах от 20 % намалението ,ето какво си купих Peace


# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Честито за покупките, да си ги ползвате със здраве.
Аз вчера минах набързо през ДМ и си купих лилавия  околоочен крем на Алверде,който на първо четене много ми хареса. Наистина подхранва кожата веднага и бръчиците не си личат. Сложих си го преди лягане, на сутринта очите ми не бяха подути, както се е случвало с други кремове. За тези пари е голяма находка, благодаря че споделихте.
Купих си и едни лепенки -маска за под очите на Балеа, от които също съм мн.съм доволна:
http://www.pinkmelon.de/test/pflege-2/gesicht-2/augenpads-2/bale … hsvolle-haut.html

# 7
  • Мнения: 20 171
От декоративната козметика си взех един уникален руж с прах от слънчев камък и златисти сенки пак с такъв прах. Досега не ги бях заглеждала, голям пропуск.
Какви са тези сенки и руж, дай снимка или линк ако ти е удобно?

# 8
  • Мнения: 318
Тези сенки и ружчето ме заинтригуваха и мен Simple Smile и аз ще чакам линка за тях Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 4 751
Запис от мен Simple Smile На мен сенките от ОЗ колекцията ми допадат, дискретни и нежни са Simple Smile А това намаление на Алверде докога е, може да пробвам нещо.

# 10
# 11
  • Мнения: 2 690
И аз в новата темичка. И аз се присъединявам към питащите за ружа и сенките Simple Smile

# 12
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 424
Запис от мен Simple Smile На мен сенките от ОЗ колекцията ми допадат, дискретни и нежни са Simple Smile А това намаление на Алверде докога е, може да пробвам нещо.
до 13 ако не се лъжа

# 13
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
до утре 13 е намалението Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 4 751
благодаря ви  Hug значи утре е деня!

Общи условия

Активация на акаунт