София - Западен парк, Красна поляна, Разсадника, Илинден

  • 22 347
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 263
Момичета, препоръчайте ми детска кухня в района??? Аз съм в Гевгелийски, и ако има такава с разнос по домовете?

# 241
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Здравейте момичета,аз също съм от Красна поляна и живея точно до стадион Септември.Ще ми бъде много приятно ако ме приемете във вашата темичка. wavey

# 242
  • Мнения: 1 809
Момичета, препоръчайте ми детска кухня в района??? Аз съм в Гевгелийски, и ако има такава с разнос по домовете?
"Хер бебе" раздават по домовете,но преди година бяха само за централната част на София ,сега не зная.Ето ти тел.9434508

Аз съм в кр.поляна и кухнята ми е съвсем близо (на бул.Възкресение) не занм коя ти е близо,дано някоя мама се включи от твоя район  Wink

# 243
  • Мнения: 263
Благодаря Дол, обадих се на Ози-то днес-утре ще пробваме тяхната храна Simple Smile.

# 244
  • Мнения: 10 617
Момичета, кажете ми как е района срещу виетнамските общежития в Красна поляна, ул. Ришки проход, че утре съм на оглед за жилище там, а имам някъкъв спомен, че точно там живеят ромите. Благодаря предварително.  bouquet

# 245
  • Мнения: 1 809
Момичета, кажете ми как е района срещу виетнамските общежития в Красна поляна, ул. Ришки проход, че утре съм на оглед за жилище там, а имам някъкъв спомен, че точно там живеят ромите. Благодаря предварително.  bouquet
по-добре не ходи  Wink баш срещу виетнамските общежития е,където са настанени ромите  Sick

# 246
  • Мнения: 10 617
благодаря, наистина няма да се разкарвам до там.

# 247
  • София
  • Мнения: 203
Мами, пуснала съм молба за яслата в  ОДЗ 40 "Жар птица" в "Красна поляна". Най-близко ми е. Разгледах темичките, но май-не намерих отзиви точно за тази ясла. Моля ви, ако някоя от вас има впечатления - каквито и да са, да ги сподели. Благодаря ви предварително!

# 248
  • София
  • Мнения: 203
Ей, момичета, бясна съм! Понеже 3 дни съм в болнични - летния вирус - та днес се посъвзех и реших да действам. Ходих пак, за кой ли път вече, до яслата, където бяхме пуснали молба миналия октомври. Та най-накрая ми дадоха телефона на директорката. Говорих с жената - много човешки се отнесе (аз очаквах да ме увика и да е някоя кикимора), та се оказа, че такава молба въобще не постъпвала  #Cussing out #2gunfire. Ходих и подадох нова молба, след като и обясних ситуацията при нас. Направо съм възмутена - защо в нашата държава всичко трябва да става с клизма, с хиляди увъртания, губене на време и др. Няма да се оправим скоро, нямам надежда. Другият въпрос, който ме тормозеше е детската кухня. Защото пак с предварение трябва да се подадат документите за кухнята. В Шумен не е така - отиваш си предния ден, купуваш си купони за следващия и това е. Тук, в София, пак проблеми. Та защо  изпаднах аз в паника? Защото нали ние ще си вземем другата година отпуските с мъжа ми и Преслава ще е тук някъде от февруари-март. До юни (приемането и в яслата) Преславчето е добре да е на кухня. Та безпокоеше ме бележката от личния лекар, която трябва да се представи в кухнята, тъй като личният лекар на Преслава е в Шумен. Говорих с лекарката в близката детска кухня - оказа се, че мога да взема бележката от Шумен. Ох, вярвайте ми олекна ми след днешните визити. Не стига, че се чувстваш ужасно, че детенцето ти е дале, ами с постъпките си в гореспоменатите институции те карат да се чувстваш и като неспособен родител. Много криво ми стана. А какъв период от време преди тов аподадохте молбите за детската кухня в Красна поляна, която е на бул.Възкресение?

# 249
  • Мнения: 1 320
Първо ... това с молбата е много странно Wink. Аз на твое място щях да искам обяснение от охраната на която съм я дала . Второ ... не бих подала втора молба , САМО ако на нея не е написано , че я пускам въз основа на загубено от предишна дата !
За кухнята бележката от ЛЛ оказва , че детето не е алергично и може да посещава подобно заведение / това не значи , че няма да прояви такава в последствие както стана с моя син/.
Записването става в понеделник / за предпочитане / документите стават за 2-3 дни най много и единствено може да те забави факта , че купони се купуват само първи и трети понеделник в месеца и се заверяват за следващата седмица.

# 250
  • Мнения: 10 617
Момичета, пак искам да питам за един блок - номер 134 в Западен парк, наблизо има Т-маркет. Там има ли цигани или други неблагоприятни за живеене с малко дете неща? Благодаря предварително!!!!!

# 251
  • Мнения: 2 149
Момичета, пак искам да питам за един блок - номер 134 в Западен парк, наблизо има Т-маркет. Там има ли цигани или други неблагоприятни за живеене с малко дете неща? Благодаря предварително!!!!!
Блок 134 в Западен парк или в Илинден? Mr. Green     
Защото излиза такъв блок в Красна поляна и при нас, в Илинден.
Ако е до 3 градка болнижа, 6 ДКЦ, то е супер!

Последна редакция: нд, 17 сеп 2006, 10:16 от Чаено момиче

# 252
  • Мнения: 2 149
Момичета, препоръчайте ми детска кухня в района??? Аз съм в Гевгелийски, и ако има такава с разнос по домовете?
Имали някаква такава, но не знам много за нея, била долу, до новата Била на Опълченска.
Провери тази Ози дали не разнася и към нас!

# 253
  • Мнения: 10 617
Момичета, пак искам да питам за един блок - номер 134 в Западен парк, наблизо има Т-маркет. Там има ли цигани или други неблагоприятни за живеене с малко дете неща? Благодаря предварително!!!!!
Блок 134 в Западен парк или в Илинден? Mr. Green     
Защото излиза такъв блок в Красна поляна и при нас, в Илинден.
Ако е до 3 градка болнижа, 6 ДКЦ, то е супер!
Не, Зап. парк е, това е май втория блок навътре от Стамболййски, на ъгъла на ул. Суходолска и Ради Петков, близо е и до Рамстор.

# 254
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Здравейте момичета,mmz  аз подадох документите за кухнята веднага щом направихме 9 месеца и след три дена всичко беше готово,купих купони и от следващата седмица вече взимахме храна.Сега не е като по миналите години да се чака сумати време Grinning,забравих да кажа че трябва да занесеш 30 бурканчета и 60 капачки.

Общи условия

Активация на акаунт