Подсъзнанието може всичко 56 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 58 137
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 134
Честит празник мили момичета


Роси@ Благодаря за историята която сподели тук. Има много, какво да си взема от нея.

phil Точно това ми е проблема, че ми е трудно да открия блокажите Simple Smile Сякаш трябва стъпка по стъпка да търся, както едно кълбо от прежда малко по - малко проверяваш за възелчета...Може да от всичко по - малко , но може проблемът да е на едно място.   bouquet

svedd Много благодаря за линковете, снощи четох до късно, много са полезни и има много какво да се научи от тях. А относно направата на темата не виждам какъв е проблема пак ти да си я направиш...справяш се много добре Simple Smile Hug Hug

papugai прочетох за восъка, вижда ми се интересно.

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ  Hug Heart Eyes  bouquet захващам се да работя по въпроса.. .

# 661
  • София
  • Мнения: 22 748
24 май - един от най-светлите  празници за българския народ - денят на Българската просвета
и култура и на Славянската писменост!

Честит светъл празник, приятели!

Нека бъде Светло и слънчево в душите ви!!!



Тази снимка ме връща мноооогооо назад в годините.........Simple Smile  :

Скрит текст:

Върви, народе възродени,
към светла бъднина върви,
с книжовността, таз сила нова,
съдбините си ти поднови!

Върви към мощната Просвета!
В световните борби върви,
от длъжност неизменно воден -
и Бог ще те благослови!

Напред! Науката е слънце,
което във душите грей!
Напред! Народността не пада
там, дето знаньето живей!

Безвестен беше ти, безславен!...
О, влез в Историята веч,
духовно покори страните,
които завладя със меч!..."
Скрит текст:

# 662
  • Мнения: 134
Намерих това ритуалче до като четях разни неща в нета и мисля че отговаря на въпросите какво да правим след като напишем желанията Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Само за вярващи в силата на Луната!
В неделя ще ни се усмихне пълната луна.Лекичко полудейте /не е задължително, но помага/, вземете лист, достатъчно голям, за да побере всичките ви искрени желания и ги напишете.
Оставете листа на открито, за да го прочете Луната /една позната го беше защипала на простора/, на сутринта го приберете и след три денонощия го изгорете в нещо, за да съберете пепелта. Нея разпръснете във въздуха и в това време благодарете на Луната, че е изпълнила желанията ви.
И толкова - сега се заредете с търпение и вяра, без излишно напрежение. Просто бъдете сигурни, че всичко, което е добро за вас, ще бъде изпълнено в точния час!


Ето и още един интересен ритуал Simple Smile
http://www.fengshuibulgaria.com/2012/04/blog-post.html
и ощеее
http://psihobg.com/?p=1179

http://katyabogdanova.com/praktika_praktika/ritual-za-plnolunie.html

 

Последна редакция: пт, 24 май 2013, 13:07 от *Tetida*

# 663
  • София
  • Мнения: 22 748
*Tetida* , много благодаря за споделеното.
Пълнолунието настъпва утре, 25 май, в 07:26:02ч.
Успех на всички, които ще правят ритуали! Simple Smile

# 664
  • Мнения: 845
хм, значи освен на новолуние, желания могат да пишат и на пълнолуние?
Ето какво прочетох "на новолуние се пожелава за нови неща, а на пълнолуние за вече започнали, които искаме да се развиват добре, да се увеличат ".

  bouquet  за всички с толкова много идеи


Нинчето, препоръчвам "Ти, лечителя" на Хосе Силва. Има изключително полезни техники.

Последна редакция: пт, 24 май 2013, 17:13 от mishelaa

# 665
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Здравейте на всички!Аз имам проблеми със свалянето на килограми...и вече незнам какво да правя.Вярвам силно, че диетите НЕ помагат, а само вредят(именно заради тях съм на това дередже) Sad Опитах преди 1,5 година с медитацията на Пол Маккена и успях тогава да сваля около 7 кг.След известно време пак качих, този път и отгоре, след като отказах цигарите.Опитах безуспешно досега пак да следвам съветите на Пол Маккена, четох книгата му около 5-6 пъти, книгата на Джон Гейбриъл, ТЕС, визуализации, утвърждения, но нищо....Незнам какво е това нещо, което ме саботира, усещам че е някакъв блокаж на подсъзнателно ниво, но не мога да открия какво е...Моля дайте ми съвети как да излезна от тая дупка! Praynig
След второто правене на Житният режим на Дънов си нормализирах теглото и не качвам кг!Нормализирах си и кръвното!Сега чакам с нетърпение дните ,когато пак ще го правя...хем се "чистя" ,хем свалям кг, хем задържам и ни ми е нервно.. Peace

# 666
  • София
  • Мнения: 1 244
Аз правя едни "ритуали" с фрешове, не толкова успешни, ама явно и аз съм в групата по пълнолуние  Laughing Запис  Sunglasses

Тетида, блокажи именно с ТЕС се откриват сравнително лесно, ама трябва да си отделиш време и почваш наред - от видимия проблем през всичко, каквото ти хрумне междувременно и накрая обикновено стигаш до същината. Ако ползваш това. Че иначе с мислене аз лично се подвеждам често от логиката.

# 667
  • Мнения: 2 487
Момичета, днес ще пишете ли желания ?

# 668
  • София
  • Мнения: 22 748
Аз вече ги написах. Simple Smile
Успех на всички!

# 669
  • Мнения: 298
Защо днес,нали не е новолуние.

# 670
  • Мнения: 5 459
Момичета, преди две седмици мъжът ми влезе в болницата, понеже има проблеми със сърцето. Като влезе беше сравнително добре. Явно в болницата са забравили да му дават лекарствата за инсулт, които са му постоянни и животоспасяващи и сега не може да върви, едва говори, неудобно ми е да го коментирам, но не успява и да отиде до тоалетната, а всичко върши на място. Не мога да позная бащата на детето си. Мисля че го губим  Cry. Като попитах лекарите започнаха да ми крещят грубо и да ми вдигат рамене и ми намекнаха като толкова разбирам да си го лекувам аз. Направо  съм в шах.... Cry

# 671
  • София
  • Мнения: 22 748
alinnna ,
Скрит текст:
на моя приятелка съпругът й е в болница, с много тежка диагноза и операция, вследствие на лекарска грешка. Персоналът в болницата не го поглежда. Sad Тя ходи всеки ден, храни го и полага необходимите грижи за него. Не я пускаха да го посещава всеки ден, но тя направи скандал и оттогава не я закачат.Предстои му втора операция. Тя е подготвила всичко, за да даде гласност на случая по телевизиите, но за сега изчаква, защото той е още в болница и както се казва в ръцете им е. Мъкааааааааа Sad

Бъди силна! От сърце пожелавам всичко със съпруга ти да се нареди по най-добрия начин. Simple Smile  baby_neutral

# 672
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
alinnna ,,стискаме ти палци  и му пращаме цялата си положителна енергия! Praynig

# 673
  • Мнения: 1
Алина, пращам ти много положителна енергия, за теб и съпругът ти! Стискаме палци всичко да се оправи!  Hug

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Здравейте, момичета!

Кажете някоя техника за намиране на изгубена вкъщи вещ? 
ПП: изгубих си коронката на зъба, а трябва  в понеделник да я занеса, за да ми я поставят... Confused



alinnnaHug

Общи условия

Активация на акаунт