Пазаруване от Aliexpress.com

  • 192 725
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 413
Nina_88  newsm12 Ммм, да аз съм със същия проблем - моята от 12 май седи в Беларус и до там , само че аз отворих диспут щот явно часовник няма да видя  bowuu ама не ми се подаряват близо 6 долара , не че нещо - ама принципно Laughing Само ,че не ми е ясно това с диспута ,досега не ми се е налагало . Писах и сега има съобщение че чакат предложението на продавача.Кво прайм от тук нататък  newsm78 newsm78 Притеснява ме че отново има срок / 11 дена/ Ми той ако нищо не пише  newsm78 Седи там сумата , като върната ама дали е върната и ако да -- кога тря се появи в картата? Моля за разяснение . Пък тоз продавач с много продажби и голям рейтинг, ама явно е объркал държавата . Странно че не мърда от Беларус тракинга - след колко време неполучена поръчка се връща на продавача?
Мисля , че отговорих . Подозирам че има объркване на адреса . Прати на продавача тракинга и го питай до къде е изпратена поръчката - аз така направих  Simple Smile И повдигни диспут , не чакай крайния срок . Дано все пак да ги получиш - ма надали  newsm78

# 736
  • София
  • Мнения: 195
Момичета искам да поръчам детска количка от този сайт , но продавача работи на едро и ми иска минимум 20 броя , аз искам една и се споразумяхме да купя една , но да му платя по Western union извън сайта , възможно ли е да ме излъже и да не получа нищо в крайна сметка , виждам , че няма никакви коментари в профила му , посъветвайте ме как да процедирам .

# 737
  • StZ
  • Мнения: 220
Моята поръчка се е запътила към Казахстан поради незнайно каква логика китайска - писах му да ми я праща веднага към БГ, но от тогава не се вяскал в сайта.... какво ли?!
 ooooh! китайска им работа ама и ние добре пазаруваме с дъъълъг срок на доставка  Crazy

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 9 719
Момичета искам да поръчам детска количка от този сайт , но продавача работи на едро и ми иска минимум 20 броя , аз искам една и се споразумяхме да купя една , но да му платя по Western union извън сайта , възможно ли е да ме излъже и да не получа нищо в крайна сметка , виждам , че няма никакви коментари в профила му , посъветвайте ме как да процедирам .

Не съм сигурна, но по-напред имаше съвети, че това е рисковано, особено за нов продавач. Али гарантира плащанията, защото ги задържа до получаване на стоката, а как ще стане при теб?

# 739
  • Мнения: 0
здравейтее, случайно попаднах на сайта и си харесах доста неща  Laughing четох няколко страници от темата, та въпроса ми е може ли да се плаща без карта в сайта четох, че с western union се плаща на ръка и се попълват някакви неща... някой ще ми обесни ли  newsm78   Simple Smile

# 740
# 741
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Nina_88 ако има поръчка,значи може и да те оцени.
пратката ти едва на 22.4 е остъпила в пощата и последно инфо за пратката дава,че на 20.05 е в Брянск,нещо доста се бави.А какви са обувките?
simona17nk не рискувай с такова плащане.

# 742
  • София
  • Мнения: 195
Ами ще стане така на доверие , голям риск е , до сега си писах с китаеца и той не иска плащане през АЛи.. защото ставало бавно , не иска Пейпал за една поръчка , каза ми след това да , но първата да е с western union , иска ми през цялото време това -  MTCN . Какви са тези букви , иска ми ги за да може да види плащането и да отиде до фабриката и да ми организирал изпращането с DHL. Исках му снимки каза ми пак , че без тези 4 букви не може да ходи до фабриката и да ми прати снимки .

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Направо се чудя каква ще да е тая толкова драгоценна количка, че да си заслужава да хвърлиш толкова пари на вятъра  и да рискуваш да останеш с пръст в устата newsm78 MTCN е номера на плащането през Уестърн юниън, един вид иска да платиш преди да ти прати каквото и да е, било снимки, било количка.
Един приятел така навремето преди да въведат Пейпал за БГ не ме послуша и си купи от Ибей фотоапарат за 1000 евро, които и сега са пари, но тогава бяха МНОГО пари. Плати с Уестърн юниън на някакъв германец. Ами не видя ни апарат, ни пари повече, а продавачът си беше регистриран отдавна в Ибей, имаше си продажби и всичко му беше наред уж. Ама какво ли си е казал: "СамО месо, само дошлО ..."
Пусни линк да я видим тази количка, може пък някой да я е видял в нормален магазин с нормално плащане на добра цена  Peace

# 744
# 745
  • Мнения: 0
а след това как си получавам  доставката трябва да отида да я взема или я носят до вкъщи  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт